18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
pawel6 2012-06-26, 15:37 2
Podobno biała sukienka była ujebana w krwi, a na zdjęciu niczego takiego nie ma.
Zgłoś
Avatar
argoh 2012-06-26, 15:43 1
Po komentach widzę, że gimbaza wróciła ze szkoły, na wakacje będzie jeszcze więcej takich durnych komentarzy.
Ta historyjka to creepypasta ludzie, nie jest prawdziwa.
Zgłoś
Avatar
rydes 2012-06-26, 15:43

"If you look up the expressionless story (about the lady from the Cedar Sinai hospital in 1972) it is a fake story. Some guy wrote it on 4chan and tumblr posted it making it sound real. Not sure where the picture came from but it is fake. You can see on 4chan the dude getting critiqued on how to make the story better. It’s a rip off of a horror show called Masters of Horror that has an episode titled Jenifer. That is all. Fucking freaky tale though."

oraz

shaumikthinks.blogspot.com/2012/06/expressionless-fact-or-fiction.html

Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
skizo 2012-06-26, 15:49 2
Ale farmazony ja pierdole ;/ a wy łykacie jak małe rekiny
Zgłoś
Avatar
zakapior 2012-06-26, 15:51 5
Wdr napisał/a:

no masz racje nie będę gadał z typkiem kóry postawił więcej browarów niż sam dostał bo to wygląda mi na to że jesteś frajer ale bez obrazy i spinki



Jesteś tak kurwa żałosnym człowieczkiem panie wojskowy, mierz dalej swojego e-kutasa w piwach na sadolu... Poziom twoich wypowiedzi, zajebista składnia i argumenty skłaniają mnie do refleksji, że jedna z min które rozbrajałeś musiała Ci wypierdolić prosto w ryj upierdalając połowę głowy.
Zgłoś
Avatar
Mr.Slurrpy 2012-06-26, 15:55 1
Ludzie, to jest Michael Jackson po pierwszej operacji
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-06-26, 15:58
To logiczne że to Creepy-pasta . Kiedyś faktycznie prawdziwe było stwierdzenie Pics or it Didn't happen, ale teraz? Magia fotoszopa, chociaż tutaj wystarczy Gimp zapewne . Poza tym wątpię żeby w latach 70 ktoś w szpitalu miał przy sobie akurat aparat i zrobił zdjęcie pacjentce bez sprzeciwów lekarzy
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2012-06-26, 16:02
Historyjka spoko ale brakuje ginącego murzyna... i cycków !
Zgłoś
Avatar
Marian Wierny-Kibic 2012-06-26, 16:13
Co jak co, ale w `72 w LA fotografia barwna już powinna być. Dla mnie podpucha.
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2012-06-26, 16:20
Lol, a gdzie kotek w ustach?
Gdzie te zębiska?
Gdzie krew?
Skąd wiemy, co usłyszał lekarz, skoro stracił już gardło i umierał, a reszta świadków uciekła albo umarła?
I czemu to zdjęcie z jednego z odcinków popularnego programu "Masters of Horror"?
Czemu do cholery to jest na głównej, skoro było już na kwejku?
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-06-26, 16:20
zakapior napisał/a:

Jesteś tak kurwa żałosnym człowieczkiem panie wojskowy, mierz dalej swojego e-kutasa w piwach na sadolu... Poziom twoich wypowiedzi, zajebista składnia i argumenty skłaniają mnie do refleksji, że jedna z min które rozbrajałeś musiała Ci wypierdolić prosto w ryj upierdalając połowę głowy.



ooo kurwa a czym mierzysz moja maire żałosności flecie jeden:)? nie obrażaj wojska cwelu bo jak przyjdzie wojna bedę miał obowiązek bronić takich cwelich studencikow jak Ty nie mierze swoje go e kutasa miara piwek nie zrozumiałeś ironii bo pewnie jesteś studentem jakiegoś zajebistego kierunku z przyszłością typu administracja albo turystka hahaha:D składnia hehe lepiej wez sam się kurwa ogarnij bo Twoje komenty tez są zajebiście dokładne i spójne więc odpierdol się widzisz człowieczku ja miałem odwagę aby iść do woja zostać saperem pojechać na misje i rozbrajać miny a Ty co? chuja masz odwagi dalej pewnie siedzisz u starych i jesteś na jakiś zajebistych studiach szczyt kurwa odwagi widzzę u Ciebie i jeszcze jedno za ten tekst z miną dostał byś takiego kurwa buta na mordę że nauczyło by Cie to szacunku i pokory do ludzi którzy mieli odwagę iść do wojska a nie kurwa zostać zjebanym studentem...i koniec tematu bo kurwa jak zawsze jakiś gimbus albo student się przypierdoli
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-06-26, 16:25
czytałem 1,5 posta tego wdr i musze stwierdzić że pajac

a historia nie wiadomo, prawdziwa czy nie, ale to zdjęcie jest... dziwne.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-06-26, 16:27
po przeczytaniu tego tekstu widze jakies krechy na sadisticu tez tak macie ?
Zgłoś
Avatar
chinosg 2012-06-26, 16:29
ja się pytam skąd wiadomo co wyszeptała lekarzowi na ucho???
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-06-26, 16:46
Purecowstyle napisał/a:

czytałem 1,5 posta tego wdr i musze stwierdzić że pajac


pajac to cie zrobił klaunie i nie wpierdalaj się nowy bo nie wiesz gdzie jest barykada
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie