18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Kobieta dźgnięta nożem
dyziom • 2013-04-08, 8:49
Podczas kłótni na ulicy, gościu dźgnął kobietę nożem w klatkę piersiową.


Kobieta zmarła, on sam został złapany po 14 godzinach.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-08, 11:40 1
dyziom,

kim Ty jesteś,żeby mówić kogo się rucha a kogo nie! Sami będziemy decydować :]
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2013-04-08, 11:41 6
Nie rozumiem ludzi, którzy są za karą śmierci. Przecież to jest za proste. Trzeba takiemu zgotować piekło by cierpiał i odebrać możliwość popełnienia samobójstwa. Niech cierpi skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2013-04-08, 11:51 2
Dożywocie ? Za drogo wychodzi...
Zgłoś
Avatar
czarnyblack 2013-04-08, 12:02 1
A mogła zostać w kuchni, wtedy obroniłaby się deską do krojenia i by dzisiaj żyła. Taka sytuacja....
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2013-04-08, 12:34 1
Ktoś ma śmierć bliskiej osoby na filmie... Jakby to był ktoś z moich bliskich to lepiej żeby się gość modlił , abym go nie dostał w swoje ręce.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-04-08, 12:36
Co jej się stało? Przecież dostała tylko raz, powinna iść dalej.
Zgłoś
Avatar
Cryan 2013-04-08, 12:41 7
A ja nie rozumiem po chuj ona się wracała mu popyskować jeszcze. Była już w budynku i gitara, ale babska natura wzięła górę i jej musiało być na wierzchu.
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-04-08, 12:45 8
@up co nie zmienia faktu, ze takie kurwy jak ten menel trzeba eliminować. dla 5 zł by cie zajebał. jedyna metoda to nadziać na pal albo ukrzyżować w centrum miasta, dla przestrogi
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2013-04-08, 13:26 9
Cytat:

Koleś wygląda na jebanego bezdomniaka, co z tego że pójdzie siedzieć dla niego lepsze życie! a jebany powinien trafić w takie miejsce gdzie kurwa każdy dzień będzie dla niego piekłem.



Znaczy do Polski go wysłać.
Zgłoś
Avatar
pawelkrk00 2013-04-08, 13:39 1
Dostała w splot trzewny dlatego jeszcze chwile pożyła
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2013-04-08, 14:24
Jebany... chyba prosto w serce trafil.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-04-08, 14:59
ciekawe co sie w takim moencie czuje? Jacys specjalisci? Babka zachowywala sie normalnie stala a nagle upadla, po czym odzyskala przytomnosc, ruszyla sie. nie wygladala na 'obolala'
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-04-08, 15:18
Gamge napisał/a:

Koleś wygląda na jebanego bezdomniaka, co z tego że pójdzie siedzieć dla niego lepsze życie! a jebany powinien trafić w takie miejsce gdzie kurwa każdy dzień będzie dla niego piekłem.

Znaczy się, mamy mu uczciwą prace znaleźć? Dla mnie dla takich jest jedno miejsce - krzesełko, z rzemykami, mokrą gąbką, anodą i katodą
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-04-08, 15:55 1
Wiecie co? to najsmutniejsza rzecz jaką widziałem od dawna...
Chuj wie nawet jaka była ta laska i co może odpierdalała ale tu chodzi o czyjeś ŻYCIE i zdrowie a nie EGO czy jakieś tam pseudo-zasady.

Tego filmiku nie powinno być na necie,wyobraźcie sobie że teraz już zawsze będzie mogła zobaczyć to jej rodzina,bracia,siostry itd. z zapewne pojebanymi komentarzami pod spodem, kurwa to jest przegięcie.

Co do tego typa to wyobrażam sobie tą sytuację,pewnie śmieciarz ma pod kopułą i grozi wszystkim pod sklepem żeby kupili mu gorzałę a jak nie to dostaje szajby... sam miałem jednego takiego na osiedlu i w końcu ludzie mu tak dojebali że się skurwiel powiesił na drzewie,z tego co wiem to na pogrzebie nie było nawet jego dzieci - szkoda że ten śmieciuch nie zrobił tego samego wcześniej.
Zgłoś
Avatar
pawelkrk00 2013-04-08, 16:18
Isthistheend napisał/a:

Jebany... chyba prosto w serce trafil.



Raczej w splot bo trafił w środek klatki a mostku by nie przebił takim ciosem więc zostaje splot
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie