18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
silwerbalk 2022-02-01, 13:08 1
Jezu jeśli takie laski będą cały czas i bedize ich coraz więcej i jest ich coraz więcej takich tępych pizd to kurwa amba Fatima nas czeka ...... One nie są zwyczajnie głupie jak to baba one są kurwa upośledzone już FB i sriktok mózg kurwa wyżarł. oj kurwa no niepewna przyszłość nas czeka kurwa i to grubo
Zgłoś
Avatar
mygyry 2022-02-01, 13:39
Kobieta kobiecie patelnie
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-02-01, 14:01 1
silwerbalk napisał/a:

Jezu jeśli takie laski będą cały czas i bedize ich coraz więcej i jest ich coraz więcej takich tępych pizd to kurwa amba Fatima nas czeka ...... One nie są zwyczajnie głupie jak to baba one są kurwa upośledzone już FB i sriktok mózg kurwa wyżarł. oj kurwa no niepewna przyszłość nas czeka kurwa i to grubo



Wyluzuj. To nie to.że one będą Takie.
One były,są i będą takie. I niech się nie zmieniają.
Część na pewno będzie "odsiana" z życia.Część dorośnie i wyjdzie na porządną kobietę.Wśród mężczyzn też jest gro intelektualnych zombi.
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2022-02-01, 14:34
silwerbalk napisał/a:

Jezu jeśli takie laski będą cały czas i bedize ich coraz więcej i jest ich coraz więcej takich tępych pizd to kurwa amba Fatima nas czeka ...... One nie są zwyczajnie głupie jak to baba one są kurwa upośledzone już FB i sriktok mózg kurwa wyżarł. oj kurwa no niepewna przyszłość nas czeka kurwa i to grubo



Właśnie przez facetòw którzy zasuwają 300h za granicą one się nudzą w domu i głupoty w głowie i nic ich nie interesuje. To po co mają być mądre?
Zgłoś
Avatar
notak 2022-02-01, 18:10
tu tylko dwie, ale jak ich jest więcej, szczególnie w środowisku gdzie niemal same baby, a ułamek to faceci,
tam się dopiero odpierdala,
znajoma feministka powiedziała mi, że na stanowisku dyrektora powinien być mężczyzna, takie jej zdanie

no wali babom w żyłce jedynej
Zgłoś
Avatar
Coyot30 2022-02-01, 20:28 2
Jesteście niesamowici! Nabieracie sie na takie gówno. Nawet nie chce mi sie, wam tego filmu tłumaczyć. Nie jesteście tego warci.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2022-02-01, 20:59 1
to będzie materiał na tiktaka
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2022-02-02, 0:13
notak napisał/a:

tu tylko dwie, ale jak ich jest więcej, szczególnie w środowisku gdzie niemal same baby, a ułamek to faceci,
tam się dopiero odpierdala,
znajoma feministka powiedziała mi, że na stanowisku dyrektora powinien być mężczyzna, takie jej zdanie
no wali babom w żyłce jedynej



Tak, ta znajoma to z pewnością feministka. To raczej normalna kobieta. Typowa feministka tak wszystko sobie poobraca w głowie i pozakrzywia rzeczywistość, że stwierdzenie takiego faktu w życiu jej nie przyjdzie do głowy.
Zgłoś