18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kobieta która ma serce z kamienia
G................u • 2015-09-25, 0:50
Podczas wieczornego patrolu policjanci zatrzymują jadące z dużą prędkością BMW. Mimo oczywistego złamania przepisów drogowych, kierowca próbuje negocjacji z funkcjonariuszami, by zmniejszyć mandat.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-09-25, 1:02 27
ja pierdole, dwa pasy i ograniczenie do 60kmh
Zgłoś
Avatar
Venka 2015-09-25, 1:13 18
nie ma to jak wkurwiające komentarza tego lektora...

BTW
nie chcę bronić kierowcy ale policja jak zwykle poprawia bezpieczeństwo ... dwupasmówka, noc, pieszych brak, auto nowe... ehh
Zgłoś
Avatar
Gargus2000 2015-09-25, 3:19 2
Kierowca po wyłączeniu kamer zaczą płakać "Panie władzo 400zł?! Tata mnie zabije!!"
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2015-09-25, 4:14 81
@Venka Właśnie, noc. W nocy ani przyczepność się nie zwiększa, ani droga hamowania nie skraca, mniejsza jest za to widoczność, ktoś lub coś może być na drodze i śmiertelny wypadek gotowy. Pies choćby wybiegnie na drogę i kierowca zareaguje skręcając gdzieś w bok, wpieprzy się w słup i będzie potem na wózku inwalidzkim co najwyżej zapierdalał. Mówię teraz o najlepszym wypadku w którym cierpi tylko głupi kierowca, w najgorszym wpieprzy się w kogoś kto wraca późno z pracy, od kolegi, matki czy choćby z monopolowego. Wtedy zwykły człowiek zginie za to że komuś się śpieszyło z dziewczyną do łóżka. Chcesz zapierdalać, jedź na tor, śpieszy ci się, to kurde 20-30 kilometrów więcej, a nie prawie 120 na 60. To że tobie wisi czy dojedziesz cały nie znaczy że innym nie zależy.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2015-09-25, 8:00 8
Tam są chyba nawet 3 pasy.
Porażka.
@up nie wiem czy zauważyłeś ale tam jest od zajebania latarni i droga jest dobrze oświetlona.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2015-09-25, 8:30 7
Jeżdżę szybko (raz, także pani policjantka, zaproponowała na wstępie 19 pkt.; poza zabudowanym), ale faktycznie w zabudowanym +20 - +30 km to maks na jaki możemy sobie pozwolić, bez względu na ilość pasów. Zyski z szybkości w zabudowanym są znikome (światła, korki itd.), a straty czasu jakie wynikną z wypadku - komisariat, warsztat, a jak dobrze pójdzie to też sąd i więzienie - są bardzo duże.
W trasie to co innego, da się realnie nadrobić jak dobrze idzie 1/3 przeciętnego przejazdu co przy przejechaniu tylko 200 km może dać i godzinę oszczędności na przejazd.
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2015-09-25, 8:36 18
Nic mnie tak nie wkurwia jak gość, który jeździ autem za 200k a szczypie się kurwa o 400 zł mandat. Złapali cię to płać, a nie pierdol jakby te 400 było jakimś majątkiem. Więcej za kolacje zapłacił pewnie.
Zgłoś
Avatar
Biedrona999 2015-09-25, 8:40
O jakich 100% ona mówi?
Zgłoś