18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SanicHegehog 2016-11-28, 13:20 1
Za dużo gier z serii Need for Speed
Zgłoś
Avatar
WujekArturka 2016-11-28, 14:12 54
Po co stawał, miałby dobry czas
Zgłoś
Avatar
waffen 2016-11-28, 14:30
Poszła jak gajowy w młodnik hahaha
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-11-28, 15:38 36
Bo to jest przez tą ich jebaną chęć pokazania, że nie są gorsze od mężczyzn! Samochodu dobrze prowadzić nie potrafi, ale wsiądzie do karta i będzie zapierdalać po torze.

Ja nie mam problemu powiedzieć: nie potrafię tego i tego, więc raczej wolę nie próbować bo zrobię krzywdę komuś i sobie. Za ta babom w takich sytuacjach włącza się tryb: "potrzymaj mi piwo" a potem są filmiki jak lambadziary robią sobie krzywdę. To jest akurat ok, gorzej jak ucierpi ktoś postronny.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2016-11-28, 15:59 35
waloos napisał/a:

Bo to jest przez tą ich jebaną chęć pokazania, że nie są gorsze od mężczyzn! Samochodu dobrze prowadzić nie potrafi, ale wsiądzie do karta i będzie zapierdalać po torze.

Ja nie mam problemu powiedzieć: nie potrafię tego i tego, więc raczej wolę nie próbować bo zrobię krzywdę komuś i sobie. Za ta babom w takich sytuacjach włącza się tryb: "potrzymaj mi piwo" a potem są filmiki jak lambadziary robią sobie krzywdę. To jest akurat ok, gorzej jak ucierpi ktoś postronny.



W tej sytuacji to był raczej naturalny odruch każdej kobiety w sytuacji zagrożenia na drodze, czyli "każdy pedał to hamulec".
Zgłoś
Avatar
k................x 2016-11-28, 16:27 4
2xup
kompensujecie sobie kompleks niższości? laska pewnie pierwszy wyjazd na tor miała, a i tak miała jaja się tak rozpędzić. znam kobiety jeżdżące lepiej od mężczyzn, jest ich mniej to prawda, ale są również faceci którym tylko wydaje się, że są mistrzami kierownicy. pozdrawiam szeryfów i innych januszy.
Zgłoś
Avatar
cannonn 2016-11-28, 16:48 13
Kurde, pojechałbym se na gokarty
Zgłoś
Avatar
k................x 2016-11-28, 16:49
@up nano do dechy się mówi. a może wcisnęła oba pedały na raz? taka technika hamowania istnieje i pozwala skrócic drogę hamowania gdy się ją opanuje.
Zgłoś
Avatar
nano50 2016-11-28, 17:34 1
No cóż. Jej nie pomogła.
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-11-28, 19:25
wiem jedno , dostał srogą zjebę że nie uprzedził i to jest kurwa jego właśnie wina
Zgłoś
Avatar
Eth 2016-11-28, 21:36
kevlarx napisał/a:

a i tak miała jaja się tak rozpędzić



Albo pojebala pedaly, albo jajecznice we lbie miala, a nie jaja.
Pierwszy raz na cos wsiadasz to ogarniasz sprzet.
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-11-28, 22:41
zapomnieli jej wytłumaczyć do czego służy kierownica
Zgłoś
Avatar
nano50 2016-11-28, 23:57 1
Kto mi powie, gdzie jest mój poprzedni komentarz, do którego się odniósł kevlarx? Jak to możliwe, że komentarz od tak znika po godzinie?
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2016-11-29, 15:55
Kurwa ale te jebane małe popierdalaczki są naprawdę niebezpieczne kurwa... kiedys jeździłem zna torze gdzie były kurwa betonowe słupy jebane betonowe słupy na torze odgrodzone 2 chujowymi oponkami zapewne z malucha. Gdzie taki gokaardzik potrafi się rozpedzić do około 60km gdyby ktokolwiek zapierdolił w taki słup nawet w kasku byłby zgon na miejscu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie