18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Kobieta przebiega przez ulicę
d................4 • 2013-04-14, 18:54
Skutki przebieganie przez ulicę nie zwracając uwagi na samochody poruszające się po ulicy Mało brakowało i było by co oglądać na hardzie

Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-04-14, 19:33
Abstrahując od tego, że ten kierowca to debil - spotkać w Rosji przejście dla pieszych z widocznymi namalowanymi pasami na jezdni, to tak jak trafić w lotka.
Zgłoś
Avatar
antek025 2013-04-14, 20:12 8
skurwiel na pasach wyprzedzał...
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2013-04-14, 20:12
Niekoniecznie wina kobiety, tylko idioty, który wyprzedzał.
Zgłoś
Avatar
eablack 2013-04-14, 20:12 17
Po 1: Kierowca debil bo wyprzedzał na pasach.
Po 2: Przechodząc przez ulice nie wolno biegać.

Oboje są sobie winni.
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-04-14, 20:13
Ale wślizg ładny
Naszych piłkarzuf mogła by uczyć
Zgłoś
Avatar
speak 2013-04-14, 20:28 4
chuj że kierowca wyprzedzał, chuj że ona biegła ale na chuj ten kierowca który nagrywał się zatrzymał ? nie ma sygnalizacji więc na chuj zapraszał pieszego na przejście ? dobra piesi mają pierwszeństwo ale czy to że stoi i czeka oznacza że mam się już teraz zatrzymać ? nie ! zwłaszcza jadąc prawym pasem nie patrząc czy przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł wyprzedzania mnie.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-04-14, 20:38 2
speak napisał/a:

dobra piesi mają pierwszeństwo ale czy to że stoi i czeka oznacza że mam się już teraz zatrzymać ? nie ! zwłaszcza jadąc prawym pasem nie patrząc czy przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł wyprzedzania mnie.


@up, nie kurwa, masz się zatrzymać za 10 minut! I to nie on ma zabezpieczać oszołoma, który sobie wymyśli wyprzedzanie w rejonie przejścia dla pieszych.
Zgłoś
Avatar
n................h 2013-04-14, 20:45 2
speak napisał/a:

chuj że kierowca wyprzedzał, chuj że ona biegła ale na chuj ten kierowca który nagrywał się zatrzymał ? nie ma sygnalizacji więc na chuj zapraszał pieszego na przejście ? dobra piesi mają pierwszeństwo ale czy to że stoi i czeka oznacza że mam się już teraz zatrzymać ? nie ! zwłaszcza jadąc prawym pasem nie patrząc czy przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł wyprzedzania mnie.



Tam było przejście dla pieszych, idioto
Zgłoś
Avatar
speak 2013-04-14, 20:48
ellsworth napisał/a:


@up, nie kurwa, masz się zatrzymać za 10 minut! I to nie on ma zabezpieczać oszołoma, który sobie wymyśli wyprzedzanie w rejonie przejścia dla pieszych.


znasz przepisy ruchu drogowego Panie Kolego ? czy mamy w przepisach napisane ze mamy ustąpić pierwszeństwa pieszemu który ma zamiar przejść ? czy mamy ustąpić pierwszeństwa pieszemu który zbliża się do przejścia ? nie. Nie on ma zabezpieczać oszołoma ale dlaczego autobus się nie zatrzymał babka stała cały czas a on chciał być uprzejmy a omal nie stał się w pewnym stopniu winny ale co ja tam wiem.

@up a gdzieś napisałem że nie było ? nawet wydaje mi się że jest do dziś

Cytat:

Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

Zgłoś
Avatar
Pogos 2013-04-14, 20:51
a to głupia pizda
Zgłoś
Avatar
n................h 2013-04-14, 21:04 1
speak,
Kierowca zatrzymał się, bo był uprzejmy, a to, że ktoś go wyprzedzał to nie jest wina tego co ustąpił pierwszeństwa tej kobiecie. Samo zapytanie z twojej strony "na chuj ten kierowca który nagrywał się zatrzymał" jest bez sensu. Zatrzymał się to się zatrzymał i tyle.
Cytat:

zwłaszcza jadąc prawym pasem nie patrząc czy przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł wyprzedzania mnie



Kodeks ruchu drogowego podkreśla, że należy jechać prawym pasem ruchu o ile jest możliwość i o ile jadący przed nami jedzie z maksymalną dozwoloną prędkością.

Cytat:

dlaczego autobus się nie zatrzymał



Jak już to trolejbus, a nie zatrzymał się, bo po prostu pojazdom ciężkim służącym komunikacji miejskiej jest niewygodne ustępowanie pieszym, ponieważ taki pojazd wolno się rozpędza.
Zgłoś
Avatar
speak 2013-04-14, 21:16
Cytat:

Jak już to trolejbus, a nie zatrzymał się, bo po prostu pojazdom ciężkim służącym komunikacji miejskiej jest niewygodne ustępowanie pieszym, ponieważ taki pojazd wolno się rozpędza.

już po tym nie mam ochoty dalej dyskutować
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-04-14, 21:39
na hardzie nie ma co oglądać, chyba że szczanie do japy i takie tam.
Zgłoś
Avatar
Shaint 2013-04-14, 21:42
Ale ciamajda, jeszcze się poślizgnęła jakby jej było mało. ;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie