18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
Alonso 2017-03-08, 17:39
Panowie policjanci mają nerwy ze stali. Szanuję.
A ta tępa pizda kwiatków na 8 marca nie dostanie. Kto by jej dał.
Zgłoś
Avatar
NasterX 2017-03-08, 17:50 5
Zajebiście w sumie że ona mówi jedno a oni drugie tak jakby kompletnie mieli wyjebane na to że tę babę po prostu wkurwiają te kamery i tyle, co z tego że jest prawo które pozwala filmować tym pierdolonym zawszonym śmieciom co im się żywnie podoba skoro to prawo jest chuja warte bo wkurwia ludzi ? dlaczego jakiś pierdolony pajac z T*N ( ocenzurowałem literę, czy wystarczająco zataiłem dane pozwalające na identyfikację? ) uparcie stoi z tym swoim złomem i może legalnie wszystkich wkurwiać, żenada. Żałosne jest też to że policja zgadza się na cały ten pojebany program a lektorowi to już w ogóle chuj w dupe za to jego pierdolenie
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-03-08, 17:56
ciężkie jest życie psa w naszym kraju, chyba bym wolał już na budowie zapierdalać
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2017-03-08, 18:14 1
furor.condemnandi napisał/a:

@Siberian_Meat_Grinder Samochód nie jest miejscem publicznym więc 141 raczej nie wchodzi w grę, a w 65 par. 2 chodzi o wprowadzenie w błąd, a ona zwyczajnie nie chciała im dać dokumentów. Oczywiście na siłę można by było, ale ostatnimi czasy lepiej tak nie robić.



samochód miał otwarte okno, więc można mało tego, gdyby usłyszała to osoba przechodząca obok, to mogła by się poczuć zgorszona i wtedy ... art. 51. § 1. Ale taka inicjatywa musi wyjść ze strony osoby postronnej - policjant nie może "poczuć się zgorszony". Gdyby przechodziła obok jakaś kobieta z dzieckiem - na przykład - można walić z tego od razu.

a co do 65, to:

Cytat:

Tej samej karze podlega, kto wbrew obowiązkowi nie udziela właściwemu organowi państwowemu lub instytucji, upoważnionej z mocy ustawy do legitymowania, wiadomości lub dokumentów co do okoliczności wymienionych w § 1.



a więc również można
Zgłoś
Avatar
Lenart 2017-03-08, 18:24 3
Za mordę tą pizdę kurwa i na komende. I zobaczymy jak będzie szczekać. Gówno nie kobieta. Jak nie umie prowadzić to zostać kurwa w kuchni.
Zgłoś
Avatar
Hochsztapler 2017-03-08, 18:28 8
Na facebooku pewnie napierdala codziennie mnóstwo kompromitujących zdjęć ze swoim ryjem i bękartem (jak każda nienormalna samotna matka),a się wielce oburzyła, bo kurwa ją nagrywają... Gdyby bez pierdolenia postępowała zgodnie z procedurami, to nie znalazłaby się w programie, bo wrzucają do niego tylko ciekawe interwencje. Zresztą, co tu dużo mówić - typowe, pierdolnięte cipsko, uważające się za jakąś królową.
Zgłoś
Avatar
Luqo 2017-03-08, 18:43 5
I właśnie przez takie sytuacje nie mogę zostać policjantem.. juz po 5 minutach kobieta siedziała by z dziurą postrzałową w głowie...
Zgłoś
Avatar
furor.condemnandi 2017-03-08, 19:00
@Siberian_Meat_Grinder Tak nie doczytałem, że jest to też zaniechanie w 65 par 2
Zgłoś
Avatar
JaegerMouse 2017-03-08, 19:00
Podobna sytuacja była przedstawiona na jednym filmie youtubowym z US of A, tyle tylko, że w tamtym przypadku babie, bo kobieta to ją trudno było nazwać, całkowicie szajba odbiła.
Zgłoś
Avatar
V................m 2017-03-08, 19:05
Ty przeklęty draniu!!
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2017-03-08, 19:09 1
Co do nagrywania to ma rację, bo materiał nie jest dla policji a dla stacji tv która będzie na tym zarabiać. Znajomi mogli ją poznać po głosie który nie jest do końca zmodulowany, marka samochodu i mówi o swojej sytuacji rodzinnej. Tyle faktów, że spokojnie w sądzie mogłaby wygrać więcej niż na zapłacenie mandatu.
Zgłoś
Avatar
hell.no 2017-03-08, 19:21 1
mateuszns napisał/a:

Wielki szacunek dla policjantów za cierpliwość. Ja bym na ich miejscu jeszcze skontrolował cały samochód żeby zrobić tępej babie na złość.



Gdyby nie byli nagrywani, to by tak zrobili. I ja bym im jeszcze kibicował.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-03-08, 19:53 5
Velture napisał/a:

Typowy słoik jebany. Przyjechało do stolicy z wypizdowa i zdziwiona, że dowód do odebrania tam gdzie rejestrowała a nie w słodkim stołecznym kurwidołku.
I taka jedna rura zawekowana robi potem stereotyp wieśniaka warszawiaka.


Ale dziecko w przedszkolu w Warszawie ma. Niech sobie wozi do tego Ożarowa czy coś. Pewnie rozjebała system punktacji przyjmowania do przedszkoli że sama wychowuje dziecko, a normalna rodzina mieszkająca i płacąca podatki w warszawie ma problemy oddania dziecka do przedszkola.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-03-08, 21:26
A czemu mieli by nie nagrywać? I kogo to obchodzi czy kogoś to wkurwia? Są w miejscu publicznym i mogą sobie kręcic to i kogo kurwa chcą. Jak nie chciała być na jakichkolwiek kamerach to winna była zostać w domu, tam jej nikt kręcic nie będzoe.
Zgłoś
Avatar
NoikVon 2017-03-08, 21:26 4
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie