18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
IOI 2017-03-08, 11:31 113
powinni ja dla przykladu wyciagnac za kudly przez okno i przeszurac pare metrow po asfalcie.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-03-08, 11:34 32
Ale z drugiej strony jak nie życzy sobie być gwiazdą żydowskiego TVNu, to dla czego zmusza ją do tego policja.
Zgłoś
Avatar
IOI 2017-03-08, 11:36 91
@janlew bo takie jest prawo ze mozna sobie krecic co sie chce pod warunkiem ze sie zasloni twarze, numery czy inne charakterystyczne rzeczy ktore moga zidentyfikowac osobe na nagraniu
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-08, 11:37 18
qnsl napisał/a:


Ciekawe jak zakończyła by się kontrola gdyby nie obecność kamer



Pewnie podobnie tylko bez pierwszych paru minut pierdolenia. Policja wbrew pozorom to całkiem myślące typy, które nie napierdzielają pałą bez powodu...

A co do pani, to strasznie musi mieć jej mąż przepierdolone w domu, mnie po 7 minutach uszy rozbolały
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2017-03-08, 11:41 258
Nie dziwie się że jest samotną matką
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-03-08, 12:06 84
nowynick napisał/a:



A co do pani, to strasznie musi mieć jej mąż przepierdolone w domu, mnie po 7 minutach uszy rozbolały



A oglądałeś? "Jestem samotnie wychowującą matką bez 500+" Czyli chłop już dawno to głupie piździsko puścił kantem bo też wytrzymać nie mógł
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-03-08, 12:49 7
Co tu gadać tępa dzida i tyle.
Zgłoś
Avatar
NiponimajU 2017-03-08, 12:51 21
czasem mam wrażenie, że kobiety to jest jakiś inny pierdolony gatunek lub inne zwierzęta
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-03-08, 13:04 3
Wkurwiona była i waleczna się zrobiła

Z drugiej strony jeśli nie wyrażam zgody, to powinni odpuścić filmowanie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-03-08, 13:53 47
Typowy słoik jebany. Przyjechało do stolicy z wypizdowa i zdziwiona, że dowód do odebrania tam gdzie rejestrowała a nie w słodkim stołecznym kurwidołku.
I taka jedna rura zawekowana robi potem stereotyp wieśniaka warszawiaka.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-03-08, 14:06 8
janlew napisał/a:

Ale z drugiej strony jak nie życzy sobie być gwiazdą żydowskiego TVNu, to dla czego zmusza ją do tego policja.



IOI napisał/a:

@janlew bo takie jest prawo ze mozna sobie krecic co sie chce pod warunkiem ze sie zasloni twarze, numery czy inne charakterystyczne rzeczy ktore moga zidentyfikowac osobe na nagraniu



OxY napisał/a:

Z drugiej strony jeśli nie wyrażam zgody, to powinni odpuścić filmowanie.



Teoretycznie tak, ale zmuś kręcących do wyłączenia kamer w obecności policji. Jest za to drugie wyjście - można kulturalnie poinformować panów kamerzystów, żeby przekazali swoim przełożonym, że w przypadku publikacji choćby fragmentu nagrania wystosujesz pozew. W sądzie sprawa jest do wygrania, ponieważ zawsze znajdą się elementy umożliwiające identyfikację.
Zgłoś
Avatar
teken 2017-03-08, 15:21 11
jaka tępa kurwa
Zgłoś
Avatar
mateuszns 2017-03-08, 15:56 31
Wielki szacunek dla policjantów za cierpliwość. Ja bym na ich miejscu jeszcze skontrolował cały samochód żeby zrobić tępej babie na złość.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2017-03-08, 16:09 23
Po 2 minutach wysłuchiwania jej smętnego pierdolenia jestem bardziej zmęczony niż po 12-godzinnej zmianie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie