18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
M................i 2015-05-01, 12:45
Dobrze gadasz Bronek, ale i tak wiem, że nie ruchałeś nigdy
Zgłoś
Avatar
mjiceland 2015-05-01, 13:14 4
Mi tam dygnął
Zgłoś
Avatar
misiorysio 2015-05-01, 13:16 31
Kobieta wychowana na wsi to skarb, jest nauczona pracy, jest świadoma wartości pieniądza i wie że na wszystko trzeba ciężko zapracować, bo nic za darmo nie ma. Polecam, sam mam.
Zgłoś
Avatar
M................i 2015-05-01, 13:22 2
@UP
A mowiła ci, że zanim cię poznała to dawała się ładowac w dupala, żeby potem powiedzieć swojemu wybrankowi, że jest dziewica? Nie? To ja ci teraz mowię
Zgłoś
Avatar
misiorysio 2015-05-01, 13:39 14
Marian_Kowalski napisał/a:

@UP
A mowiła ci, że zanim cię poznała to dawała się ładowac w dupala, żeby potem powiedzieć swojemu wybrankowi, że jest dziewica? Nie? To ja ci teraz mowię



idź i zdechnij internetowy napinaczu
Zgłoś
Avatar
Svensson93 2015-05-01, 14:10 6


Zgłoś
Avatar
M................i 2015-05-01, 14:15 1
Cytat:

idź i zdechnij internetowy napinaczu



Tak cię boli prawda?

idz zapytaj jak jej się podobało jak cześki spod Jasła ładowały ją w kakao, może ci poopowiada o swoich perypetiach. Miłego wieczoru
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-05-01, 14:46 11
Marian_Kowalski napisał/a:



Tak cię boli prawda?

idz zapytaj jak jej się podobało jak cześki spod Jasła ładowały ją w kakao, może ci poopowiada o swoich perypetiach. Miłego wieczoru



Zejdź z niego. Jeśli zarejestrowałeś się na Sadisticu tylko po to aby siać zamęt i trollować to cię łaskawie informuję, że wybrałeś zły portal i szybko cię stąd wysiudają.

btw.
Coś mi śmierdzi multi GrzesiaC...
Zgłoś
Avatar
HiViolentJ 2015-05-01, 14:56
Racja Grzesiu pozostawił swoją spuściznę jego multi :/
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-01, 16:01 5
Ja tu czegoś nie rozumiem. Babka zapiernicza sprytnie, siły widać ma. Gimbusom dalej źle, bo kobieta sprawnie wykonuje pracę. A sami by pewnie spuchli po dwóch minutach takiej roboty.
Zgłoś
Avatar
oskar1xd 2015-05-01, 17:58 1
Podnieca mnie ta laseczka
Zgłoś
Avatar
P................M 2015-05-01, 18:05
Ja myślę, że to jeszcze dziewica
Zgłoś
Avatar
s................y 2015-05-01, 18:28 4
Sianokosy chciałbym wrócić do tych czasów ehhh dla młodzieży po 90-roku to raczej niewiadoma i porażka ale jak by z perspektywy czasu na to popatrzyli jak po 70-80 roku gdzie było i sporo zabawy przy tym np.: my po dniu pracy organizowaliśmy sobie ognisko (swojska kiełbaska, browar, wódeczka, samogon) co kto miał, każdy oczywiście do domu trafił, zabawy czy opowieści było mnóstwo, gra na gitarze, wygłupy np.: wysłano mnie do lasu po drzewo na ognisko i faktycznie przyniosłem drzewo ale całe bo po pijaku powaliłem kilku metrowe spróchniałe oczywiście drzewo i do rana nam wystarczyło. Ehhh chciałbym żeby to wróciło i młodzi to przeżyli, była i ciężka praca i dobra zabawa!
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-05-01, 18:52
z jaką gracją porusza się przy tych widłach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie