18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Flodzia 2022-07-16, 19:45
Słabizna straszna, szkoda czasu, z resztą tak samo jak to drugie. Kiedyś to były konkretne wrzutki... np. tutaj dziadyga konkretne salto zawinął XD sadistic.pl/chodzikiem-po-indiach-vt559820.htm
Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i wstawianie tematów będzie można czynić tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobraźni i na przykład dodają zwykłe CCTV z Indii.
Zgłoś
Avatar
Chowek92 2022-07-16, 23:09 1
Po wszystkim została zgwałcona. A zaatakowana kobieta wróciła do domu.

Flodzia napisał/a:

Słabizna straszna, szkoda czasu, z resztą tak samo jak to drugie. Kiedyś to były konkretne wrzutki... np. tutaj dziadyga konkretne salto zawinął XD
Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i wstawianie tematów będzie można czynić tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobraźni i na przykład dodają zwykłe CCTV z Indii.



Złościsz się przez te wszystkie komentarze żebyś wracała na tiktoka z postami?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-16, 23:52
Nie ma takiego chodzenia!
Zgłoś
Avatar
trytodie 2022-07-17, 7:09 6
Floodziu.

Słabizną nie są filmiki na głównej, w którym komuś dzieje się realna krzywda. To kwintesencja sadistica. Można co najwyżej powiedzieć, że nie jest mocny - no ale od tego mamy dział hard.
Słabizną jest wrzucanie tiktokowego gówna, z kotkami i królikami, w którym nie ma za grosz sadyzmu, krzywdy, ani nawet czarnego humoru.
A jak sam sobie uświadomiłem - pisanie l, że kiedyś to było to sentymentalna podróż do nikąd. Początki sadistica to dopiero słabizna. Postarajmy się wspólnie aby ten serwis nie skończył jako zakładka u nastolatków, obok tiktoka , kwejka - czy z czego oni tam korzystają. Sadol jest dla ludzi o wysublimowanym poczuciu humoru, o nieco większej tolerancji psychologicznej krzywd i przemocy. Jest ciemniejszą stroną internetu. Tak przynajmniej było....i tak byłoby lepiej.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2022-07-17, 8:18
Do garów niema leżenia !!!!
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2022-07-17, 8:41
nie mają co jeść a mięsko chodzi sobie i mają wqjebane na wszystko
Zgłoś
Avatar
Dvxx 2022-07-18, 10:28
Tak to jest jak się jebne bydło na ulice wypuszcza. Byka też nie powinno tam być.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-07-18, 12:57 1
Na szczęście reanimacja przeprowadzona po indyjsku
Zgłoś