18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
Uechtacz 2013-05-23, 18:19
Ech, te baby. Ja tam wolę pająki, niż jebane komary.

Dobry cios, ale za styl tylko 9,5, bo obuwie bojowe nie zostało wyprodukowane przez koncern Kubota.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2013-05-23, 18:33 1
*.* Mój bohaterze! Szkoda, że już jesteś zajęty
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-05-23, 18:38
Szczęśliwy jest dom, w którym pająki są
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-23, 18:44
uosinski napisał/a:



Dobra, kurwa, bo ręce opadają. Być może Twoi znajomi chwalą się takimi wyczynami jak zabicie pająka, nasranie na żula czy jazda bez biletu. Ale ja na szczęście nie jestem jednym z nich, więc nie mierz mnie ich miarą. Tutaj bardziej chodziło o różnicę reakcji w zależności od płci, według mnie jest to jasno przedstawione, więc jak nie załapałeś to spierdalaj.



Ja ci mówię kurwa wstaw jak ją walisz całe 3 minuty i zgarniesz za takie filmidło w pizdziet wirtualnych piwek.

Ponadto każdy wie że baby krzyczą na pająki , myszy , szczury itp. Więc ja się kurwa grzecznie pytam. Na chuj to gówno tutaj?

Udziele ci ostatniej dobrej darmowej rady. Takie produkcje to dawaj na youtube i to pod warunkiem że zaznaczysz te produkcje jako prywatne. Tak żeby inni tego nie widzieli.

Dziękuje , do widzenia , spierdalaj(proszę o wyrozumiałość za słowa wulgarne ale pragnę zauważyć że są one tylko odpowiedzią na niekulturalne zachowanie użyszkodnika uosinski wobec mojej osoby).

Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-05-23, 18:52
a potem narzekacie, że was dupale swędzą od komarów latem i się siedzieć na zewnątrz nie da! Ni ma pajunka, to i komary będą. Prostę jak budowa czołgu t-34
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2013-05-23, 18:56 1
Już wiem dlaczego zawszę moją mama mi mówi żebym zakładał kapcie jak chodzę po domu.
W razie niebezpieczeństwa gdy spotkam na drodze pająka żebym zabił go.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-05-23, 19:11 2
enjoypoznan napisał/a:



Ja ci mówię kurwa wstaw jak ją walisz całe 3 minuty i zgarniesz za takie filmidło w pizdziet wirtualnych piwek.

Ponadto każdy wie że baby krzyczą na pająki , myszy , szczury itp. Więc ja się kurwa grzecznie pytam. Na chuj to gówno tutaj?

Udziele ci ostatniej dobrej darmowej rady. Takie produkcje to dawaj na youtube i to pod warunkiem że zaznaczysz te produkcje jako prywatne. Tak żeby inni tego nie widzieli.

Dziękuje , do widzenia , spierdalaj(proszę o wyrozumiałość za słowa wulgarne ale pragnę zauważyć że są one tylko odpowiedzią na niekulturalne zachowanie użyszkodnika uosinski wobec mojej osoby).



Aleś jest kurwa mocny, wracaj do wpierdalania noworodków panie cosa nostra....
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-23, 19:14
kalosz90 napisał/a:



Aleś jest kurwa mocny, wracaj do wpierdalania noworodków panie cosa nostra....



A ty kurwa jeszcze mocniejszy mafiozo. Obrońca się znalazł udręczonych.
Zgłoś
Avatar
elfieoko 2013-05-23, 19:18
Jak ja nie rozumiem tego typu kobiet. Pewnie dlatego nie mam za dużo koleżanek ;]
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2013-05-23, 19:20 1
Jasny gwint, stare chłopy ponad 20 lat na karku i się kłócą postami na forum, nic tylko ...
Zgłoś
Avatar
Chrząszcz 2013-05-23, 19:29
Pająk był niewinny.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-23, 19:30
elfieoko napisał/a:

Jak ja nie rozumiem tego typu kobiet. Pewnie dlatego nie mam za dużo koleżanek ;]



Jak chcesz mieć jeszcze jednego kolegę to dawaj namiary.

Xaoss napisał/a:

Jasny gwint, stare chłopy ponad 20 lat na karku i się kłócą postami na forum, nic tylko ...
Obrazek



Oj tam oj tam. Jaja muszą być
Zgłoś
Avatar
Lisek244 2013-05-23, 19:35 1
@enjoypoznan Spierdalaj i wsadz te tego bezbronnego pająka w dupe nie chcemy cię na sadolu!
@uosinski piwo za laskę "Ruchałbym niczym dzika kuna w agreście"
Zgłoś
Avatar
Roystone 2013-05-24, 9:58
Ja to na rękę bym wziął, podszedł do dziewczyny i "Zobacz jaki słodki" xD
a potem to pod szafę, żeby go nie widziała, ale coby się robactwa pozbywał.
Zgłoś
Avatar
Pyro25 2013-05-24, 15:41 1
Nie rozumiem jak ten film ma ponad 400 piw? Co w nim jest niby interesującego?
Humor? Brak.
Sadyzm? No tak, bo zabicie pająka jest takie sadystyczne że zaraz zlecą się obrońcy zwierząt by cię zhejtować
Cycki? Ukryte
I za co tu niby dać piwo?
Chyba że zwyczajnie chciałeś się pochwalić że masz kogo przelecieć
Zgłoś