18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Lucius 2015-09-11, 14:49 12
babie nie przetłumaczysz...
Zgłoś
Avatar
krakenwmajtach 2015-09-11, 14:49 3
Ta sekunda kiedy zrozumiała, że zjebała .
Zgłoś
Avatar
D................e 2015-09-11, 14:50 14
Zajebiste ma psy obronne. Wykręcają właścicielce ręce, a to ścierwo chodzi sobie wokoło. Jaką to trzeba być spierdoliną umysłową, żeby kupić sobie jorka czy inne takie gówno. Pożytku zero, tylko żre, sra i opiekować się tym trzeba. Kupienie takiego psa to tak jak by ktoś płodził sobie downa na zamówienie, a normalnego by nie chciał...
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-09-11, 14:50
Swoją drogą, to czego się spodziewała? Że te pieski ją obronią?
Zgłoś
Avatar
YOOras 2015-09-11, 15:01
prawidlowo. Jak kurwa sie nie mysli o konsekwencjach to tak jest Jeszcze pewnie kurwe posadza za czynna napasc na policjanta na sluzbie
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2015-09-11, 15:03
Myślała że nie odda
Zgłoś
Avatar
l................5 2015-09-11, 15:08 68
DrMenegele napisał/a:

Zajebiste ma psy obronne. Wykręcają właścicielce ręce, a to ścierwo chodzi sobie wokoło. Jaką to trzeba być spierdoliną umysłową, żeby kupić sobie jorka czy inne takie gówno. Pożytku zero, tylko żre, sra i opiekować się tym trzeba. Kupienie takiego psa to tak jak by ktoś płodził sobie downa na zamówienie, a normalnego by nie chciał...



To jaką skończoną spierdoliną trzeba być jak się ma kota, albo kurwa chomika? Czy wszystko wedle twojego ograniczonego rozumowania musi mieć wartość użytkową? Jebnij się kurwa w czoło.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-09-11, 15:10 2
Z tego co zrozumiałem, ten po lewej zabronił jej wrócić do domu jedyną drogą, jaka jest dostępna, po czym coś jej bluzgnął i wtedy babka się wkurzyła. A swoją drogą, takie chuchro może 50 kg i taki chłop... ona by mu nawet nic nie zrobiła. Use of excessive force jak nic.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2015-09-11, 15:22 5
Będąc 45-kilogramową kobietą zaatakowała 90-kilogramowego uzbrojonego policjanta, który miał do tego 3 towarzyszy. Ciekawy jestem jakie myśli rodzą się w głowach takich idiotów.

@DrMenegele, te jej psy są inteligentniejsze od niej, nie zaatakowały kogoś, kto mógłby je bez mrugnięcia okiem zastrzelić. Poza tym pewnie wiedzą jaką idiotką jest ich pani i olały ją.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-09-11, 15:37 3
Uwielbiam równouprawnienie stosowane w praktyce!
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2015-09-11, 15:55 21
DrMenegele napisał/a:

Zajebiste ma psy obronne. Wykręcają właścicielce ręce, a to ścierwo chodzi sobie wokoło. Jaką to trzeba być spierdoliną umysłową, żeby kupić sobie jorka czy inne takie gówno. Pożytku zero, tylko żre, sra i opiekować się tym trzeba. Kupienie takiego psa to tak jak by ktoś płodził sobie downa na zamówienie, a normalnego by nie chciał...



No popatrz, Ty też chodzisz, srasz, opiekować się Tobą też trzeba a i żresz chuj wie ile. A pożytku z Ciebie żadnego.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-09-11, 16:08 2
Baba bez bolca dostaje pierdolca.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-09-11, 16:54 3
a ja miałem rybki! ...jebane obsrane lenie pierdolone! dobrze że chuje zdechły!
Zgłoś
Avatar
SynysterSaeith 2015-09-11, 17:33
głupia pizda myśli że jej wszystko wolno a potem krzyk bo zły policjant uderzył.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie