18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
KroQQQ 2012-06-22, 21:19 1
pkh napisał/a:

A ty siedzisz w swoim samochodzie i wkurwiasz sie, ze stoisz w korku, dlatego teraz ci ulzyo jak zobaczyłeś ze sie rozjebał?

Może to ty mi kurwa otworzyles drzwi przed motocyklem jak przejezdzalem miedzy samochodami ?



Toto na czym jechał to nie motocykl, to po pierwsze.
Po drugie mógł nie zapieprzać między samochodami, sam motórem jeżdżę ale trzeba dać szanse kierowcy się zauważyć, no i jak widać brać poprawki na umiejętności kobiet.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-06-22, 21:32 2
Jebać czy to baba czy facet. Typ na tym skuterku nie powinien tak zapierdalać między pasami... Sam sobie winien...
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-06-22, 21:34 1
ja moto smigam moze od roku... nigdy nie wyprzedzalem pomiedzy autami, zdazylo mi sie w miescie na zakretach, scinac, wyprzedzac na '3'. ale pomiedzy autami nigdy, zawsze czeakm!
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2012-06-22, 21:55
ZDAJE mi sie CZy babka przejezdza przez dwa pasy? w lusterku nie mogla widziec motocykla, przez szybe pewnie popatrzyla ze tamten samochod jest daleko i jechala dalej.
Zgłoś
Avatar
brb 2012-06-22, 22:01
jezdze 5 dni w tygodniu do pracy jedynie 10 kilometrow i zawsze jak tylko stopnieja ostatnie sniego wylega na ulice pelno kobiet i starych ludzi w samochodach. jak dla mnie to jest plaga. ostatnio wkurwiam sie niemilosiernie. dzien w dzien przez jakas glupia cipe albo slepego starca mam jakies awaryjne hamowanie albo musze spierdalac na przeciwny pas :/

i jeszcze jedno. wina jest ewidentnie po stronie tej kobiety. pomijam fakt ze gosc na odkurzaczy nie powinien tak smigac miedzy samochodami. babka stala w taki sposob w takim miejscu ze gosc byl na 99% widoczny w lewym lusterku (jezeli ktos mysli inaczej to przygode z samochodami przezyl raczej w jakims nsfie albo innym colinie makrejli). ale nie od dzis wiadomo ze kazdej kobiecie lusterko w samochodzie potrzebne jest jedynie do poprawy mejkapu
Zgłoś
Avatar
joyo1920 2012-06-22, 22:25
a ja niestety częściej widzę facetów tak zmieniających pasy, po 2 naraz właśnie w taki sposób, że pod kątem nie widzą całej przestrzeni. Baby za to nawet jak mają dobra widoczność to nie raczą spojrzeć w lusterko... co jest jeszcze gorsze.
Aha i ludzie zrozumcie że nie każdy skuter jedzie 50km/h i nie każdy kto na nim jeździ to osoba bez prawa jazdy. ja mam i kat b i a i jeżdżę na skuterze 125cm i ciągle widzę zdziwionych ludzi którzy dziwią się jak skuter może jechać 100 km/h
Zgłoś
Avatar
Kasju 2012-06-22, 22:36
Ah, ileż w Was nienawiści
Zgłoś
Avatar
szymek61 2012-06-22, 22:47 1
Jak tak zapierdala to się niech potem nie dziwi, że połamany leży....
Zgłoś
Avatar
zielony19xx 2012-06-23, 0:39
Co jak co ale chociaż nie spierdoliła z miejsca zdarzenia...
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-06-23, 1:01
Kobiety nie potrzebują lusterek
Zgłoś
Avatar
krzyk123 2012-06-23, 1:32
A po cholerę komu lusterko w takiej sytuacji ?! Jeśli samochód jest złamany do zakrętu/zmiany pasa w korku to i tak gówno już zobaczy, a wcześniej, jako że skuter jechał między pasami to tylni samochód mógł zasłaniać cały obraz - wystarczyło że był lekko wysunięty na lewo.

Poza tym wszystkie jednoślady są wkur**ające - kiedyś miałem podobną sytuację, ale skuter mnie ominął i jeszcze bezpokornie machał do mnie i coś usta poruszały się na wzór polskich typowych obelg.

A co lepsze? na gówniany skuter nie trzeba nawet prawa jazdy YAFUD
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-06-23, 2:11
Koleś jak sie szybko pozbieral zeby obczaic czy wszystko ok z jego kobieta, szacun.A tej bogaczce bez lusterek zycze zeby umarly jej dzieci.
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2012-06-23, 9:41
lusterko jest opcja ale po co baba ma z niej korzystac.....
Zgłoś
Avatar
Bembols 2012-06-23, 11:45
modoc napisał/a:

Wkurwiają mnie właśnie takie hujki latające na odkurzaczach między samochodami. Panowie szos. Jedzie taką kosiarką do trawy i w dupie ma przepisy.



Dobrze powiedziane! Wczoraj sobie zaparkowałem pod sklepem ( Mały sklepik, to i parking malutki 4 miejsca na auta ), a jakiś gimbus podjechał, stanął za mną prawie na środku drogi i sobie bzyczy tym gównem ( gazuje jakby miał silnik z ameryki ). Wychodzi moja dziewczyna z zakupami, odpalam silnik, a ten kretyn dalej stoi i się popisuje. Najlepsze jest to, że zatrąbiłem, a ten kretyn kurwa sapie do mnie, że po chuj trąbie. Przecież na takiego nie wolno, skuter używany od opieli ze złomowiska 300.000 przejechane, ale dla niego to jest bajer, że rowerem nie musi zapierdalać. Chociaż na rowerze pewnie też nie potrafi się zachować, ani jeździć...

kubaska5 napisał/a:

lusterko jest opcja ale po co baba ma z niej korzystac.....



W lusterkach motorów prawie nie widać, ale da się zobaczyć, tylko trzeba myśleć. Tyle, że ten idiota jechał tak, że ta pani mogła, ale nie musiała się go spodziewać. Sam się jej wjebał na maskę... Jeszcze gdyby miała otwartą szybę, to może by słyszała coś, ale jak się ma zamkniętą szybę, to takiego skuterka można z pszczołą pomylić^^ Kurwa jak można tym jeździć? xD Bzzzzzzyyyyyyy...
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-06-23, 12:42
@mwojtek1989 to może mi napiszesz co kieruje facetem kupującym skuter, czyli z samego założenia konstrukcyjnego pojazd dla kobiet w spódnicach? Serio pytam, bo różnica w spalaniu na poziomie pół litra na 100 km to żadna różnica, a to jak na razie jedyny argument jaki słyszałem za skuterem, a przeciw motocyklowi tej samej pojemności i podobnej cenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie