18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kriski 2012-06-21, 22:01 3
Tylko ten ruski hip-hop ucho wkurwia .
Zgłoś
Avatar
pawel6 2012-06-21, 22:04
I niech ktoś zaprzeczy że kobiety są gorszymi kierowcami!
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2012-06-21, 22:05 15
pawel6 napisał/a:

I niech ktoś zaprzeczy że kobiety są gorszymi kierowcami!


Nikt nie zamierza.
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-06-21, 22:08 21
bardzo dobrze, mógł szybciej tym odkurzaczem miedzy autami zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
modoc 2012-06-21, 22:16 17
Wkurwiają mnie właśnie takie hujki latające na odkurzaczach między samochodami. Panowie szos. Jedzie taką kosiarką do trawy i w dupie ma przepisy.
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-06-21, 22:44 5
A ty siedzisz w swoim samochodzie i wkurwiasz sie, ze stoisz w korku, dlatego teraz ci ulzyo jak zobaczyłeś ze sie rozjebał?

Może to ty mi kurwa otworzyles drzwi przed motocyklem jak przejezdzalem miedzy samochodami ?
Zgłoś
Avatar
ewenon 2012-06-21, 23:10
Ocztwiscie kobieta
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-06-21, 23:52 4
Jak to mawiał Al Bundy - " Wy kobiety znacie się tylko na urządzeniach na baterię..."
Zgłoś
Avatar
husar8822 2012-06-22, 7:30 2
huj z babą ale z goscia kutas że z dzieckiem pozwala sobie na taka jazde. pewnie syndrom czegoś malego
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-22, 10:58 2
Cytat:

Tylko ten ruski hip-hop ucho wkurwia .


kierowca na fristajlu leci
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2012-06-22, 12:15
Laska ledwo wyszła z auta na tych szpilach powinni sypać ogromne kary pieniężne za takie obuwie do samochodu. Niestety krążą przechwałki kobiet, jak to One sobie radzą z prowadzeniem aut w szpilach nawet wysokich. To dla mnie jest niepojęte. Niech wożą ze sobą jakieś trampostrzały czy coś.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2012-06-22, 15:57 2
Panowe jako kierowca stwierdzam ze kobiety nie nadaja sie do kierowania pojazdami , kurwa wszedzie sie wpierdalaja ale od samochodów wara ile to razy musialem na kurwy trąbić , a to jedna prawie we mnie zajebala jak wymusiła , a to kurwa sobie przez telefon gada , jednym słowem - panie spierdalac do kuchni a przyjemnosci zostawic nam
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-06-22, 20:05 2
8 sekunda. Ma auto ustawione pod sporym katem do pasa na który chce wjechać. Ale widzi że auto z którego nagranie widzimy jest dosyć daleko i się zmieści. Podejrzewam że choć baby poruszają się samochodami jak pizdy ito i większość facetów nie miała by szansy zobaczyć skutera w lusterku i jak ona wjechała by zbyt szybko na ten pas. Więc jestem w tym jednym na milion przypadku za babką. A chujowi na skuterze należy sie wpierdol za jazdę między poruszającymi się pojazdami z taką prędkością. Obyś chuju stracił nogi.

@pkh
Zawsze przepuszczam motocyklistów i nawet małolaty na skuterach. W tej sytuacji akurat mi ulżyło.

@luki_wch .....tych szpilach powinni sypać ogromne kary...

U nas wolna amerykanka. Szfagra kiedyś zatrzymali i poprosili do radiowozu to wziął kule i pokuśtykał z girą w gipsie do nich.
Cyt: "Myśli pan że może pan tak jeździć? Tak . Aha ok."

Za to ciotka z niemczech za jezdę w szpilach dostała kiedyś zajebisty mandat. Nie pamiętam ile ale mały nie był.
Szfaby sie podobno z tym nie pierdolą.
Zgłoś
Avatar
pikpok 2012-06-22, 21:08
Moim zdaniem...sytuacja rozegrała się prawidłowo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie