18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
skizo 2012-07-21, 14:04 1
Nie masz pieniędzy nie masz kobiety, smutne ale prawdziwe. każda powyżej 20+ (gówniar nie licze) leci tylko na wygląd faceta i jego grubość portfela.

Te co tu się wypowiadają ,że prawda jest inna .. bredzą, naoglądałyście się za dużo filmów z Hugh Grant'em...

Światem zawsze rządził pieniądz, rządzi i będzie rządził. No ale drogie panie pamiętajcie ,że uroda i wiek przemija
Zgłoś
Avatar
Krauserowa 2012-07-21, 14:15 2
Faktycznie masz jaja. Teraz zdejmij majty i zrób rundkę honorową pokazując wszystkim swoją męskość.
Ciekawe kobiety musisz spotykać na swojej drodze. Oczywiście, że lepiej nie martwić się o to czy wystarczy mi kasy na rachunki, ale do cholery, nie wmawiaj że każda idzie ślepo za pieniądzem. Jeśli jestem z facetem i klepiemy biedę, to nie będziemy się mnożyć jak króliki i spróbujemy znaleźć sposób na powiększenie majątku. Nie po to mam mózg, żeby dać się ponosić instynktom i pakować do łóżka bogatym synusiom tatusiów.
Przy kłótni jest szlaban na seks? Chyba nikt nie chciałby uprawiać seksu z osobą która właśnie go wku*wiła. Jeśli się pogodzą, to czemu nie? Kobiety też lubią seks. Poza tym nigdy nie zdarzył mi się stosunek "za coś", więc podważam Twoją teorię.

Jackyll napisał/a:


P.s. wiem, że chciałabyś być na jej miejscu, ale nie musisz siebie tutaj opisywać, bo się z tobą teraz nie umówię na randkę i automatycznie twoich fotek nie wrzucę, ale możesz ewentualnie sama to zrobić zanim do niej dojdzie .



Nie mówiłabym o sobie w trzeciej osobie. Choćby mi cycki mieli uciąć, to stanowczo odmawiałabym spotkania z Tobą. Poza tym zawiódłbyś sie moim wyglądem. Nie jestem ani gruba, ani brzydka - nie Twój typ.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-21, 14:20 2
Krauserowa napisał/a:

Choćby mi cycki mieli uciąć, to stanowczo odmawiałabym spotkania z Tobą.

Zgłoś
Avatar
l................z 2012-07-21, 15:21 1
btw jak jakas laska pierdoli ze nie patrzy na kase to jest hipokrytka albo shemale

mam ładną panne. jest inteligentna, jak na kobiete to sam sie dziwie. ale wszystko wiaze sie z kasą. po co są fochy u kobiet? żeby wyłudzić nowe buty, nową sukienke, kolacje w restauracji, czekoladki. po co kobieta chce ślubu? oczywiscie tez chodzi o kase. sprobuj cos wspomniec o intercyzie...od razu bedzie placz i krzyki. i dalej wmawiajcie ze nie chodzi o kase.

zycie sie toczy wokol kasy. "milosc" tez.

Krauserowa napisał/a:

Poza tym nigdy nie zdarzył mi się stosunek "za coś"



w wieku 19 lat to wielki sukces
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-21, 15:23 1
luka5z napisał/a:

btw jak jakas laska pierdoli ze nie patrzy na kase to jest hipokrytka albo shemale

mam ładną panne. jest inteligentna, jak na kobiete to sam sie dziwie. ale wszystko wiaze sie z kasą. po co są fochy u kobiet? żeby wyłudzić nowe buty, nową sukienke, kolacje w restauracji, czekoladki. po co kobieta chce ślubu? oczywiscie tez chodzi o kase. sprobuj cos wspomniec o intercyzie...od razu bedzie placz i krzyki. i dalej wmawiajcie ze nie chodzi o kase.

zycie sie toczy wokol kasy. "milosc" tez.



Wiesz... i ona jakby miała pisać w tym temacie to powie, że nic nie zrobi dla kasy i pieniądze nie są ważne .

P.s. tutaj jest też taki "kawał" na miejscu (nie ujmując Twojej kobiecie choć sam wiesz jak jest widzę).
Gada facet z kobietą:
-Jakbyś dostała milion dolarów za sex to zgodziłabyś się?
-No pewnie, bez zastanowienia...
-A co byś zrobiła za 2 dolary?
-ZA KOGO TY MNIE MASZ??!!!
-To już ustaliliśmy, teraz się targujemy...

Bez kasy nie ma nic. Każda kobieta chce mieć lepiej, a jak nie chce to jest albo upośledzona, albo lubi się biczować-może zakonnica . Kobiety siebie oszukują ogólnie i to mają juz w genach. Mówią coś, choć czegoś nie przemyślą, a jeśli nawet przemyślą to pod wpływem chwili i tak polecą jak listek na wietrze, a potem będą sobie domawiać własną ideologię do tego że dały z czymś lub bezpośrednio dupy. To tak jak laska się dupczy w kiblu na dyskotece, ale powie koleżankom, że "kochała się z facetem" (przecież mówił jej, że ją kocha jak się zapytała ) rzecz nazewnictwa i dostosowania sytuacji pod własne potrzeby.
Zgłoś
Avatar
Krauserowa 2012-07-21, 15:35
luka5z napisał/a:


w wieku 19 lat to wielki sukces



Za trzy tygodnie dwudziestka.

Zostawiam Was panowie w waszym okrutnym, pełnym złowieszczych kobiet świecie, bo ręce i cycki opadają. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-07-21, 16:01 4
oo foch

chłopaki - zrzucamy się na czekoladki?

btw, myśle że pani Krauserowa wygląda tak:



i tak naprawdę ma kompleksy wobec ładnych kobiet, które umieją wuykorzystać swoje atuty i żyć w dostatku
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-21, 16:08
Najwięcej kosztują kobiety bezcenne

I fakt, że z reguły laski atrakcyjne wizualnie/seksualnie wykorzystują swoje atuty. A jak panna czuje, że może mieć wielu facetów, też tych bogatych no to ciężko będzie ją "utrzymać" przy sobie. Co prawda zawsze są wyjątki od reguły.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-07-21, 17:02 2
Swoją drogą to ciekawe jak może wyglądać panna nazwiskiem
Cytat:

KRAUSER!

Zgłoś
Avatar
Krauserowa 2012-07-21, 17:19 2
up@
Od dziecka jesteś taki bystry? Od kiedy nick do czegokolwiek zobowiązuje -_-
Tak dla zaspokojenia Twojej ciekawości, pochodzi on od Krausera z "Detroit Metal City".

luka5z, nauczyłeś się używać zwrotu 'pasztet' i będziesz go używał do usranej śmierci, bo nic mądrzejszego do Twego zakutego łba już nie trafi. Kompleks małego penisa lecz w realnym życiu, sadol Ci w tym nie pomoże. Ewentualnie możesz go sobie uciąć i wrzucić relacje na harda.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2012-07-21, 17:52 1
Tak, tak, tak, tak... ile razy to się słyszało już, że kobiety lecą na kasę. Owszem lecą na kasę, ale łatwych frajerów, którzy w inny sposób nie potrafią przyciągnąć do siebie atrakcyjnej kobiety. Naoglądaliście się klipów z furami, hajsem i mega fajnymi dupami, a to przecież wszystko marketing. Po to pokazują, że dupy lecą na fanty żebyście wy barany biegli do sklepu i je kupowali . Tak naprawdę najważniejsze jest ogólne ogarnięcie życia, żeby wyglądać porządnie, a nie jak menel i mieć pracę, którą się lubi.

Tak myślę, co gdybyśmy my zaczęli wyrywać pasztety dla hajsu, czy to nie byłoby chujowe?
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-07-21, 18:11 1
Krauserowa napisał/a:

Kompleks małego penisa lecz w realnym życiu, sadol Ci w tym nie pomoże. Ewentualnie możesz go sobie uciąć i wrzucić relacje na harda.



to, ze wchodzisz na harda utwierdza mnie w przekonaniu, ze mamy do czynienia z shemalem
Zgłoś
Avatar
Krauserowa 2012-07-21, 18:15 1
up@
luka5z, Tak, tak, poużywaj sobie zanim matka nakryje Cię, że siedzisz przy kompie w czasie szlabanu i będzie wpierdol -_-
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-07-21, 18:25
Krauserowa napisał/a:

up@
luka5z, Tak, tak, poużywaj sobie zanim matka nakryje Cię, że siedzisz przy kompie w czasie szlabanu i będzie wpierdol -_-



fajnei masz w domu, ze ci spuszczaja wpierdol za siedzenie przy kompie

wspolczuje
Zgłoś
Avatar
Krauserowa 2012-07-21, 18:40
up@
Nie wiem gdzie Ty wyczytałeś, że coś takiego można zaobserwować u mnie, ale przymknij się już, bo nie masz nic mądrego do powiedzenia, jedynie się pogrążasz. Tłumacząc na Twój język: wypierdalaj z biedą na zawsze związany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie