18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
l................z 2012-07-21, 19:34
Krauserowa napisał/a:

up@
Nie wiem gdzie Ty wyczytałeś, że coś takiego można zaobserwować u mnie, ale przymknij się już, bo nie masz nic mądrego do powiedzenia, jedynie się pogrążasz. Tłumacząc na Twój język: wypierdalaj z biedą na zawsze związany.



dziewczynko, jakbys byla ladniejsza to bym powiedzial, ze ciebie trzeba ostro PRZERŻNĄĆ, bo chyba ci sie cos pomylilo w tym wiewiorczym mozgu. wracaj do kuchni niewiasto
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-07-21, 19:44 4
Krauserowa, Masz tylko 19 lat i umawiasz się na randki z licealistami bądź studentami którzy jeszcze nie zarabiają, biorą kasę od rodziców tak jak ty. Jak byłem taki młody to też mi przez myśl przechodziło, że kasa nie jest ważna, w sumie wtedy nie jest. Beztroskie czasy kiedy o nic nie trzeba się martwić, tylko chyba o zagospodarowanie nadmiaru wolnego czasu. Jak studiowałem jeszcze to powodzenia za wielkiego nie miałem, kasy nie było to i z dupaką słabo było. Po studiach i znalezieniu pracy nastąpił nagły skok, często teraz się umawiam z rożnymi dziewczynami, rucham je i jest fajnie. Jak ktoś ma kasę i rozwija się zawodowo to zyskuje na atrakcyjności, dziewczyna ma mokro na myśl o perspektywach które ją czekają.

W sumie jest pewna prawidłowość: dziewczyny nie mówią, że chodzi im o perspektywy a faceci, że nie chodzi im o ruchanie.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-07-21, 22:23
Plecionkarz napisał/a:


W sumie jest pewna prawidłowość: dziewczyny nie mówią, że chodzi im o perspektywy a faceci, że nie chodzi im o ruchanie.



Po prostu pięknie ujęte!
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-07-21, 23:59
Ciekawa dyskusja była, ale potem przeszła we wzajemne obrażanie, a Plecionkarz, celnie skwitował dywagacje ledwie dojrzałych przedstawicieli płci.
Co do filmu. Kobiecie się nie ma co dziwić, wszyscy gadają że poszła na kasę, a kto by widząc taka kasę nie zmienił natychmiast zdania ?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-07-22, 10:56 1
Krauserowa napisał/a:

przymknij się już, bo nie masz nic mądrego do powiedzenia, jedynie się pogrążasz.

Czekam aż Ty powiesz w końcu coś mądrego. Jakiś argument, który dałby mi powód do namysłu i mógłby wpłynąć na moje poglądy. Jednak chyba za dużo wymagam od dziewczynki, którą chłopcy biorą do kina za pieniążki od rodziców
Krauserowa napisał/a:

Tłumacząc na Twój język: wypierdalaj z biedą na zawsze związany.



Chyba będzie w3
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2012-07-22, 18:26
Dajcie spokój w życiu nigdy nic nie kupiłem dziewczynie w zamian za jej względy. Zawsze płaciłem pół na pół albo raz ja coś kupiłem a raz dziewczyna, więc uważam, że to zwykłe pierdolenie. To, że są dziewczyny, które lecą na kasę to prawda, tak samo nie brak łasych na kasę facetów. Jeżeli komuś to odpowiada to spoko, ale nie generalizujcie, że wszystkie kobiety lecą na kasę. Takie nie są warte uwagi prawdziwego mężczyzny.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-22, 19:47
barszczzuszkami napisał/a:

Dajcie spokój w życiu nigdy nic nie kupiłem dziewczynie w zamian za jej względy. Zawsze płaciłem pół na pół albo raz ja coś kupiłem a raz dziewczyna, więc uważam, że to zwykłe pierdolenie. To, że są dziewczyny, które lecą na kasę to prawda, tak samo nie brak łasych na kasę facetów. Jeżeli komuś to odpowiada to spoko, ale nie generalizujcie, że wszystkie kobiety lecą na kasę. Takie nie są warte uwagi prawdziwego mężczyzny.



A słyszałeś, że prawdziwy mężczyzna zapraszający kobietę powinien zapłacić rachunek-wtedy to dżentelmen. A słyszałeś, że prawdziwy mężczyzna powinien zapewnić byt rodzinie? -tak wiem, nie w tych czasach i nie w tym kraju

P.s.Zapytajcie znajomych jakichś koleżanek, tzn. nie swojej kobiety, bo ona zawsze powie, że NIE , czy by poszła z kimś za milion dolarów do łóżka. Prostytucja to sprzedawanie swojego ciała i swojej sfery intymnej za pieniądze i niezależnie od kwoty jest to prostytucja. No i zstanówcie się ile lasek by dało dupy gościowi, który położyłby milion dolców na stole i realnie miały by być wręczone po stosunku czy nie dałaby, już nie wspomne, że nawet 10% tej sumy by było na stole i nikt by się nie dowiedział. Natura, chęć korzystania z życia, chęć polepszenia bytu itd. każdy z nas to ma. Ktoś to powiedział, że każdy ma swoją cenę.......
Rodziców oszukasz, dziadków oszukasz, księdza oszukasz i często siebie oszukujesz, ale natury nie oszukasz... Największym nałogiem jest chęć posiadania i tu miażdżąca większość ma tą naturalną cechę, bo nie bylibyśmy ludźmi gdybyśmy tej cechy nie mieli- a pieniądz dobrze karmi tą cechę
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2012-07-22, 20:03 1
Największym problemem jest twierdzenie, że facet ma coś zapewnić kobiecie. Prawdziwy mężczyzna to mężczyzna, który zna swoją wartość i nie przejmuje się jakimiś pojebanymi tezami co prawdziwy mężczyzna powinien, jak się paniusi nie podoba coś to niech spieprza. Co do Twojego przykładu np. czym woli jeździć to jej sprawa, na co ją stać to niech tym się wozi, nie wyobrażam sobie, żebym miał coś stawiać kobiecie. Tak samo z wakacjami, czy innymi rzeczami, np. butami jak jej się podobają to niech sobie zarobi i kupi mi się może podobać i bez tych butów.
Kiedy wreszcie skończy się to pierdolenie (abstrahuję teraz od tematu), że kobieta się poświęca oddając swoje ciało mężczyźnie i jako to wielka łaska z jej strony, że niegodny facet (oczywiście świnia jak reszta) dostępuje zaszczytu wsadzenia swojego kutaska w jej wspaniałą piczkę. Oczywiście to jest przekoloryzowane, ale takie podejście mają mniej więcej te kobiety, które lecą na kasę. A prawda jest taka, że tym co tak na prawdę je pociąga to emocje. Nudny frajer dający kasę i stabilizację jest dobry, jako mąż i gość, który sypie kasą na babkę i ewentualne dzieci, ale na kochanka woli już innego gościa, który wie czego chce i nie będzie jej traktował jak księżniczki tylko dlatego, że ma cipkę.

Na prawdę nie wiem z jakimi dziewczynami Wy się zadajecie tutaj piszący koledzy sadyści, ale jeżeli wam się to nie podoba, to zmieńcie partnerkę i po problemie, no chyba, że się boicie samotności, że nie znajdziecie nikogo innego. Cóż, żeby zdobyć kobietę trzeba być gotowym ją stracić, a wg mnie lepiej już być samym niż onanizować się przy pomocy, jakiejś panny która jest zainteresowana tylko portfelem. Czy taki seks może sprawiać przyjemność?
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-22, 20:14
barszczzuszkami napisał/a:

nie wyobrażam sobie, żebym miał coś stawiać kobiecie

Sknera jesteś po prostu , prawdziwy sadysta , a niech sobie sama kupi, a jak nie to niech spiżdża


Co do zainteresowania wyłącznie portfelem, to najpierw trzeba go mieć grubego, żeby się takowa niewiasta zainteresowała nim . Zapewne większość tutaj opiera się raczej na teorii niż praktyce i opiera teorię na opowieści bądź niespełnionych wymaganiach takowych pijawek. Ale tak stojąc gdzieś po środku całej dyskusji to każdy tutaj "lecenie na kasę" odbiera trochę inaczej z własnej perspektywy. Jedni bardzo bronią kobiet, bo wcale one nie chcą kasy niby, a inni mówią, że to dziwki pijawki, a norma tzn. średnia jest z tego wszystkiego taka, że każdy z nas chce mieć lepiej i to jest puenta całej dyskusji. A uczucia nie znają wartości w PLN czy $ i ich kupić się nie da i faktycznie te które wyłącznie lecą na kasę to dziwki, a te co chcą mieć lepiej posiadają zwyczają chęć posiadania i polepszenia bytu-rozwój naturalny, kolej rzeczy. A każdej postawy są ekstremalne formy, religię też zmienia się pod własne potrzeby co widzi każdy, jak dziwka jedna z drugą noszą krzyżyk na szyi itp. itd. powinien im się wypalić na ciele, a jednak tak nie jest ...o dziwo .
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2012-07-23, 14:07
To się jeszcze zobaczy, straciłem robotę jestem bez grosza, zobaczymy czy mnie baba zostawi %-)
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-09, 17:59
"Potwór nie potwór, byleby był otwór"

A co do kobiet w Polsce to zacytuję piosenkę Cee Lo Green: "Ciągle z bólem w sercu, ale życzę Ci jak najlepiej i pierdol się" - Polki w większości to materialistki, które tylko patrzą na to ile masz kasy, wybrzydzają, ciągle czekają na księcia w białym BMW i kiedy widzą, że się starasz i chcesz coś z nimi spróbować to najczęściej to wykorzystują, ale jednocześnie na pytanie "Czy masz ochotę pójść do kina" odpowiadają "Oj, nie, nie mam czasu", choć wszyscy dobrze wiemy, że dla statystycznej Polki szczytem zajęć jest wypad z koleżankami do Starbucksa i galerii na shopping. A później i tak wychodzi, że zaczynają chodzić z jakimś zjebem, którego starzy mają o jedno zero więcej na koncie, a poznali się na imprezie, on do niej zagadał, ona wypiła 3 kieliszki Tequili i teraz to jest "wielka miłość i najprawdopodobniej na poważnie". A potem rozchodzicie się po roku i widzę te posty jacy to faceci są chujami, mimo, że ja stałem tuż obok i pod każdym względem, oprócz kwestii materialnych, byłem lepszy.

Bez problemu zrozumiem, jeśli powiecie, "Sorry, ale nie jesteś w moim typie, widzę do czego zmierzasz, ale niestety nie masz u mnie szans" - kurwa, ja to przyjmę z uśmiechem, zrozumiem i będę waszym najlepszym przyjacielem, na którego zawsze możecie liczyć, ale nie kurwa, musicie zachowywać się jak szmaty, nie możecie "po męsku" postawić sprawę i mieć choć cień przyzwoitości i szacunku do ludzi, którzy są z wami na równi, a może i przewyższają was pod względem osiągnięć, ale nie pod względem materialnym...

A nieodpisywanie i ignorowanie to wy osiągnęłyście do perfekcji - gratulacje, zamiast odpisywać, czego wymaga przyzwoitość lub konkretnie powiedzieć "nie pisz do mnie" to wy wolicie ignorować, co jest najbardziej tchórzowskim i dziecinnym zagraniem

Ja nie chcę być chujem, szanuję dziewczyny i staram się je poznać, nigdy żadnej nie skrzywdziłem i nie skrzywdzę i zawsze staram się im pomagać. Niestety, wam dziewczynom coś się pojebało, bo zamiast starać się być z nami na równi to myślicie, że jesteśmy na wasze posyłki.

Dlatego żegnam was, jadę do kuzynki na ukrainę i poznam nie tylko piękniejsze od was, ale i bardziej zaradne, dobre i wdzięczne nawet za takie pierdoły jak załatwienie obywatelstwa Polandii. Znają wartość pieniądza, wyjście do kina to dla nich przyjemność, a nie coś co chłopak powinien zapewniać w standardowym pakiecie, jak to ma miejsce w Polsce.

Na Ukrainie teraz jest taki pierdolnik, że nawet przeciętny Nowak z pracą i Lanosem jest dla nich całkiem niezłą partią, a na sadolu mamy przecież ludzi o klasę wyższych

Ukraina to mekka pięknych kobiet, przy których tylko największe piękności Polskie wytrzymują porównanie i polecam każdemu kto nie może nawiązać stosunków z Polkami nauczyć się Rosyjskiego lub Ukraińskiego i jechać za żoną do naszych wschodnich sąsiadów - podziękujecie mi później.

Czytać mój post z tą nutą w tle



Nie kryję się z tym, że nie do wszystkich dziewczyn jest ta wiadomość, bo zdarzają się czasem normalniejsze, ale prawda jest taka, że w większości właśnie tak się prezentujecie, co na pewno potwierdzą inni.

A co do kwestii: "Nigdy nie miałeś dziewczyny" - przeszedłem parę dziewczyn, na początek fajnie, niezła fabuła i grafika, ale potem zaczyna to troszkę nużyć i nagle zaczynają się ciągle wyskakiwać jakieś bugi i gameplay się pierdoli
Zgłoś