18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kroki71 2024-10-01, 7:31 30
Powinni mu zrobić z mordy galaretę. Dobrze że ludziska zaczynają się budzić i mają już dość inżynierów ubogadzaczy. U nas będzie to samo. Nie u nas będą mieć przejebane ...
Zgłoś
Avatar
Jebadło 2024-10-01, 8:08 3
Dzisiejszego piątkowego wieczoru miałem ugościć kilku znajomych pochodzenia arabskiego: było to dwóch inżynierów i trzech lekarzy, wyznawcy muzułmańscy. Pod to spotkanie bardzo dokładnie się przygotowałem. Od wujka Stacha ze wsi zabrałem kilka świń, które ubiłem i rozkładały się od dobrych kilku tygodni - poprzez rozkład ich ciał już mocno pogniły i zmiękły. Wnętrzności świńskie wrzuciłem do balii plus z moim podstawowym dodatkiem, składającym się z: kilkunastu kilogramów rolniczego, rzadkiego, sraczkowatego stolca, stężonej końskiej i wieprzowej spermy plus wyciąg z cyst i ropniaków pochodzenia ludzkiego, jak i zwierzęcego. To wszystko wymieszałem łopatą i z wywaru zaczęło aż bulgotać i parować. Smród jaki się przez to wydzielał, był nie do opisania - z tego wrażenia zrzygałem się i naszczałem gęstym, gorącym moczem do środka. Pięcioro ahmedów właśnie weszło do środka. Poprosiłem żeby się rozebrali i umyli wszyscy razem w wielkiej balii, wypełnionej wyżej wspomnianymi cudownymi, nietuzinkowymi darami prosto od Allaha ich bożka. Koledzy inżynierowie i lekarze po kąpieli czuli się cudownie i wykrzykiwali Allah Akbar itp. Na obiad przygotowałem wieprzowinę z rozkładajacych się ciał świń. Każdy był mocno uradowany i rzewnie wszyscy razem zapłakaliśmy ze wzruszenia 🥲. Tak mija u mnie niecodzienne piątkowe popołudnie. Na koniec wizyty dałem każdemu z abdullachów pełen słoik rozkładającego się świniaka, spermy, ropniaków, cyst, plus od siebie nektar z niemytego od urodzenia pępka i pożegnaliśmy się. Pozdrawiam cieplutko 😊
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-10-01, 8:21 14
Kroki71 napisał/a:

Powinni mu zrobić z mordy galaretę. Dobrze że ludziska zaczynają się budzić i mają już dość inżynierów ubogadzaczy. U nas będzie to samo. Nie u nas będą mieć przejebane ...



Narazie nikt się nie obudziłł. Ludzie już wystarczająco są dojechani wszystkimi chorobami polsko unijno kacapskimi, za bardzo skupieni na chajsie, którego defacto i tak nie mają bo wszystko jest w kredytach, i lemingi nie maja czasu żeby walczyć jeszcze z kocmouchami. Warszawa jest obesrana tym brudem coraz bardziej jest tu kolorowo jak nigdy i jakoś nie widzę żadnej policji obywatelskiej tylko przyćpaną młodzież, fanów buddy, i masę nidojebów na każdym kroku. Prawilniaki to są tylko przed komputerami i wirtualnie walczą.A wgl szkoda strzępić ryja. Jak ktoś jest obesrany napadów niech ogarnia se broń palną, a jak jest popaprańcem któremu reżim odmówi to czarnoprochowca i po krzyku. Safety first.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-10-01, 9:30 6
Cały czas słyszę i czytam że u nas będzie tak samo, mija kolejny rok i jakoś kurwa nie jest tak samo. Prawaki straszą czarną gwałcącą szarańczą w Polsce a oni jednak wolą zachodnią Europę a nie ten nasz zimny grajdołek.
Zgłoś
Avatar
byku8899 2024-10-01, 10:58 1
@edek_kotek: kolego polecam Ci sprawdzić listę osób poszukiwanych w Polsce w głównej bazie komendy głównej policji. Nigdy nie było tam tylu obcokrajowców z dziwnymi kozimi i kacapssko ukrowskimi nazwiskami co dzisiaj. Naprawdę nigdy …! Więc wydaje mi się że już powoli to się dzieje.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-10-01, 13:18
edek_kotek napisał/a:

Cały czas słyszę i czytam że u nas będzie tak samo, mija kolejny rok i jakoś kurwa nie jest tak samo. Prawaki straszą czarną gwałcącą szarańczą w Polsce a oni jednak wolą zachodnią Europę a nie ten nasz zimny grajdołek.



O cie chuj, ty chyba nie ogarniasz jak sie statystyki pozmieniały. To raz, dwa tu właśnie o to chodzi by ludzie, cywile, zaczęli napierdalać takich zjebow, juz są patrole obywatelskie itp , tak nas zamieniać będą z imigrantami , ty pójdziesz siedziec a jak wyjdziesz twoje mieszkanie będzie już mieszkaniem imigrantów. Kredyty , zasiłki, przywileje, jest w chuj źle. Obudź się.
Zgłoś
Avatar
przemekkaro 2024-10-01, 13:46
Pewno kibic interu
Zgłoś
Avatar
Krnk 2024-10-01, 15:49
Jebadło napisał/a:

Dzisiejszego piątkowego wieczoru miałem ugościć kilku znajomych pochodzenia arabskiego: było to dwóch inżynierów i trzech lekarzy, wyznawcy muzułmańscy. Pod to spotkanie bardzo dokładnie się przygotowałem. Od wujka Stacha ze wsi zabrałem kilka świń, które ubiłem i rozkładały się od dobrych kilku tygodni - poprzez rozkład ich ciał już mocno pogniły i zmiękły. Wnętrzności świńskie wrzuciłem do balii plus z moim podstawowym dodatkiem, składającym się z: kilkunastu kilogramów rolniczego, rzadkiego, sraczkowatego stolca, stężonej końskiej i wieprzowej spermy plus wyciąg z cyst i ropniaków pochodzenia ludzkiego, jak i zwierzęcego. To wszystko wymieszałem łopatą i z wywaru zaczęło aż bulgotać i parować. Smród jaki się przez to wydzielał, był nie do opisania - z tego wrażenia zrzygałem się i naszczałem gęstym, gorącym moczem do środka. Pięcioro ahmedów właśnie weszło do środka. Poprosiłem żeby się rozebrali i umyli wszyscy razem w wielkiej balii, wypełnionej wyżej wspomnianymi cudownymi, nietuzinkowymi darami prosto od Allaha ich bożka. Koledzy inżynierowie i lekarze po kąpieli czuli się cudownie i wykrzykiwali Allah Akbar itp. Na obiad przygotowałem wieprzowinę z rozkładajacych się ciał świń. Każdy był mocno uradowany i rzewnie wszyscy razem zapłakaliśmy ze wzruszenia 🥲. Tak mija u mnie niecodzienne piątkowe popołudnie. Na koniec wizyty dałem każdemu z abdullachów pełen słoik rozkładającego się świniaka, spermy, ropniaków, cyst, plus od siebie nektar z niemytego od urodzenia pępka i pożegnaliśmy się. Pozdrawiam cieplutko 😊



już chciałem pisać, że dobre.. ale mimo wszystko jesteś chory. sorry
Zgłoś
Avatar
KewinDeBrujne 2024-10-01, 16:53 1
Kroki71 napisał/a:

Powinni mu zrobić z mordy galaretę. Dobrze że ludziska zaczynają się budzić i mają już dość inżynierów ubogadzaczy. U nas będzie to samo. Nie u nas będą mieć przejebane ...



Przejebane mówisz? Chyba tylko w internecie. Nasz naród to pizdy, którym nie chce się walczyć o swoje. Kolega wyżej ładnie to opisał. Lewacy ich przyjmą z otwartymi ramionami, a prawica będzie szczekać co najwyżej na internecie i chuja zrobi bo to głównie patologia i piwniczaki, stulejarze.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-10-01, 17:57
KewinDeBrujne napisał/a:

Przejebane mówisz? Chyba tylko w internecie. Nasz naród to pizdy, którym nie chce się walczyć o swoje. Kolega wyżej ładnie to opisał. Lewacy ich przyjmą z otwartymi ramionami, a prawica będzie szczekać co najwyżej na internecie i chuja zrobi bo to głównie patologia i piwniczaki, stulejarze.



Bez przesady, wyjdź czasem z domu na bloki do ziomów, co dzień jakiś cwel na pizde zgarnia. Spokojnie obronimy cie.
Zgłoś