18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Kobiety przy parkowaniu
InnyName • 2017-02-17, 19:03
Dobrze, że nie ustawione.


______________

WSZELAKIE, WSZYSTKIE, KAŻDY MÓJ FILM DODANY NA SERWER SADISTIC.PL JEST PODPIERDOLONY ZE ŹRÓDŁA NA KTÓRYM JEST TAKA, A NIE KURWA INNA JAKOŚĆ, WIĘC POCAŁUJCIE MNIE WSZYSCY W DUPĘ JEŚLI WAM ONA NIE ODPOWIADA.
Miłego oglądania. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
s................a 2017-02-18, 21:13 1
bardzo słabe :/ wybacz ale taka akcja do tego ustawiona słabo działa
Zgłoś
Avatar
SanicHegehog 2017-02-19, 14:42
Kurwa mać. Miałem identyczną sytuację. Chuj, parkując nieprawidłowo, mnie zastawił.
Parking prostopadły, dwurzędowy. Auto przede mną, po bokach, a ten zastawił mi pół samochodu z tyłu. Wycofywanie pod kątem na 100 razy, rzucając kurwami co drugą sekundę. Pojawił się koleś, który pomógł wycofać (zamiast wyjeżdżać 15 minut, zajęło to może pół z tego), po czym, jak już udało mi się wyjechać, wsiadł do tego auta, które mnie zastawiało. W tamtym momencie poznałem znaczenie określenia "nie mam słów", zostałem z rozdziawioną gębą za kierownicą, bo nawet karnet na "kurwy" mi się wyczerpał. Do domu wracałem jakby ktoś mi wydarł kawałek duszy. Szkoda, że całe zajście miało miejsce, kiedy kamerki samochodowe nie były nawet w planach producentów elektroniki. Z radością wstawiłbym materiał z mordą tego chuja tutaj.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-02-19, 21:55
oj tam, fajny troling

______________

"Czlowiek ma sie rozwijac a nie byc hamowany przez obiekt ktory ma co innego miedzy nogami niz on"
Zgłoś
Avatar
SynysterSaeith 2017-02-19, 22:34
wypierdalaj z tym na kwejka
Zgłoś