18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Darksaider 2013-01-22, 11:20 1
A pierdolicie Hipolicie, wszystko jest w naszych głowach, czasami wystarczy tylko zacisnąć zęby i przeć do przodu. Ja miałem dosyć długą przerwę, rzuciłem fajki, utyłem (dosyć sporo). Zapisałem się z kumplami na siłkę, oni odpadli po pierwszym miesiącu chodząc 2 w tygodniu. Ja wywaliłem słodycze, fast foody i inne syfy oparte na mące albo wysokoprzetworzone, wpieprzam ciemny chleb i dorzuciłem więcej warzyw, żadnej diety nie robię, ograniczyłem znacząco alkohol (1-2 piwa na tydzień) i nie nażeram się na noc. Robię trening siłowy + aero (4x w tyg) i po 3 miechach widać efekty (3kg mniej, oczywiście mięśnie ważą więcej, więc faktyczny spadek był większy). Jadę na sucho. Niech wam nikt nie wmawia, że gdzieś nie dojdziecie, bez drogiej diety i drogich odżywek. Wszystko jest w naszych głowach. Wystarczy tylko trochę charakteru i wytrwałości.
Zgłoś
Avatar
H4NNIB4L 2013-01-22, 11:48
Ach te jędrne piersi...
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-01-22, 12:14
Nie lubię umięśnionych kobiet.. w mięśniach nie ma nic kobiecego..
Zgłoś
Avatar
pawel5991 2013-01-22, 12:55
Strach pomyśleć co będzie jak taka dostanie okresu...
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-01-22, 15:37
pkh napisał/a:

Jak się ma w chuj kasy i jezdzi porsche, to można dbać o dietę, brać dobre suple, wynająć osobistego trenera. A jak ja mam dojebać na bica jak nie mogę sobie w ciągu dnia opierdolić odpowiedniego posiłku..



Każda wymówka jest dobra Tu nie trzeba mieć kasy tylko chęci A podciągać się można praktycznie wszędzie (najtańszy drążek kosztuje ok 15zł )
Zgłoś
Avatar
c................l 2013-01-22, 16:20
ta w 3:20 ma idealna pupcie, uwielbiam takie
Zgłoś
Avatar
Max999 2013-01-22, 17:10
jedyne co tu jest fajne to dupy. bo wyćwiczone dupy - fajne dupy. ale mięśnie na rekach, nogach i brzuchu to największe chujstwo jakie może sie przytrafić kobietom. jeszcze na brzuchu do przebolenia. ale kobieta ma byc szczupła, a nie kurwa muskularna i chuj!
Zgłoś
Avatar
Qwertyliusz 2013-01-22, 22:37
Na pewno swojej kobiecie nie pokaze tego filmu, bo jak zacznie cwiczyc to trudniej bedzie ja trzymac w kuchni...
Zgłoś
Avatar
Symbian 2013-01-22, 22:53
1:35-2:00 - prosze o ten konkretny remix . Jest jebnięcie .
Zgłoś
Avatar
billabong 2013-01-22, 23:36
Fake..... kazda kobieta ma kuchnie, w ktorej musi byc...
Zgłoś