18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Kobiety...do garów!
bezjaj • 2019-10-18, 15:04
Kobieta.
Gdyby była równa mężczyznie to ewolucja by o to zadbała. Nie jest równa i nigdy nie będzie, co jakieś xlat zaczynają pyskować i wtedy trzeba je ostro usadzić. Nic do nauki (biologia,genetyka,astronomia,fizyka, matematyka...) do przeżycia nie wniosły i nie wniosą bo ich głównym tematem jest przypodobanie się mężczyznom. Jestem kobietą i wiem o czym piszę, Pojawią się głosy przeciw od kobiet i mężczyzn (prawdopodobnie kąta kobiet zalogowanych jako m).
Inna sprawa ,że modne dziś stało się zniewieścienie mężczyzn (niańki, mamki, spece od makijażu, płaczące p*zdulki...). Nie dajcie się oszukać Panowie iż to pociąga kobiety...Kompletna feministyczna bzdura,!...Więc...

2019-10-18, 15:21
Więc...?

2019-10-18, 15:48
bezjaj napisał/a:

Kobieta.
Gdyby była równa mężczyznie to ewolucja by o to zadbała. Nie jest równa i nigdy nie będzie, co jakieś xlat zaczynają pyskować i wtedy trzeba je ostro usadzić. Nic do nauki (biologia,genetyka,astronomia,fizyka, matematyka...) do przeżycia nie wniosły i nie wniosą bo ich głównym tematem jest przypodobanie się mężczyznom. Jestem kobietą i wiem o czym piszę, Pojawią się głosy przeciw od kobiet i mężczyzn (prawdopodobnie kąta kobiet zalogowanych jako m).
Inna sprawa ,że modne dziś stało się zniewieścienie mężczyzn (niańki, mamki, spece od makijażu, płaczące p*zdulki...). Nie dajcie się oszukać Panowie iż to pociąga kobiety...Kompletna feministyczna bzdura,!...Więc...


Stwierdzam, że...

PS Ludzie ogólnie nie są równi i nigdy nie będą.

sa...........os
2019-10-18, 15:53
Cytat:

Nic do nauki (biologia,genetyka,astronomia,fizyka, matematyka...) do przeżycia nie wniosły i nie wniosą bo ich głównym tematem jest przypodobanie się mężczyznom.



Maria Skłodowska-Curie, Jane Goodall, May-Britt Moser, Cecilia Payne-Gaposchkin, Rosalyn Yalow, Rita Levi-Montalcini... jeszcze parę by się znalazło.

2019-10-20, 07:24
sanctusdiavolos napisał/a:

Maria Skłodowska-Curie, Jane Goodall, May-Britt Moser, Cecilia Payne-Gaposchkin, Rosalyn Yalow, Rita Levi-Montalcini... jeszcze parę by się znalazło.



Tak... masz rację... ale te kobiety miały JAJA!

sa...........os
2019-10-21, 01:59
mastersmk3 napisał/a:

Tak... masz rację... ale te kobiety miały JAJA!



Anna Grodzka też ma, a za wiele nie osiągnęła. :krejzi: