18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Wjechała na pełnej kurwie.

Info:
ukryta treść
A woman is in a hospital after nearly hitting more than a dozen people and plowing her car into a northern Virginia soccer business.

There were 15 people inside Springfield Soccer Thursday evening when it happened.

Some say it’s luck, others say it’s a miracle, that the driver did not hurt anyone when she crashed.

The exclusive, only on FOX 5 video, shows Springfield Soccer employees standing on the sales floor.

Seconds later, a woman slams her Nissan Altima through the front wall window, causing staff and customers to run, duck for cover, and get out of her way as she comes to a crashing stop near the back of the store around 4:20 p.m. Thursday.

The driver gets stuck, trapped, in her car, and firefighters have to cut the door to get her out.

Medics drove her to a hospital as a precaution.

Springfield Soccer’s owner Raffi Tatarian told FOX 5 that the estimated damage will cost hundreds of thousands of dollars.

Fairfax County police said the woman also hit two cars across the street before she slammed into the sporting goods store.

Police are still investigating the crash.

At this point, they believe the woman had a medical emergency.

The incident comes at a bad time for the store because soccer clubs need to pick up their uniforms this weekend for opening day games.

The staff is working on a solution to make sure everyone gets their uniforms.
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-09-16, 22:12 4
Pewnie cipa pomyliła gaz z hamulcem. Dzisiaj na stacji widziałem blond damę - na klapie bagażnika miała 1.6 MPI, a zalała diesla, a potem kreci, i kręci, i kręci. A samochód nie odpala, ciekawe dlaczego? Chuj ją obchodzi czym jeździ i co ma pod maską, ale to, że Kazik Zośki spod ósemki zerżnął po pijaku Kaśkę mieszkającą w komunalnym dwie ulice dalej wiedziała na następny dzień. Przestaw jej flakonik z perfumami o 5 cm dalej to będziesz miał awanturę. Spróbuj nie zlajkować wspólnego zdjęcia to zerwie. Ot, kobiecy móżdżek nastawiony na nic nie znaczące pierdolety. Dlatego Seksmisja to dla mnie najcięższe sci-fi stworzone kiedykolwiek. Nawet Perfekcyjnej Niedoskonałości Dukaja nie czytało mi się tak ciężko, jak interpretacja Seksmisji. Baby dziesiątkami lat utrzymywały wysokorozwiniętą cywilizację bez facetów, a powinny zdechnąć z głodu maks po 5 latach, jak przestała działać ostatnia elektrownia i jak zatrzymała się ostatnia taśma produkcyjna z jedzeniem i zdechła ostatnia krowa z ostatnią świnią, bo te idiotki karmiły je pierożkami sojowymi.
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-09-17, 7:37
Konkretna baba. Co się będzie błąkać po całym sklepie jak można bezpośrednio pod półką z upatrzonym towarem
Zgłoś
Avatar
zdun 2023-09-17, 8:10
Pewnie była promocja na tampony
Zgłoś
Avatar
Sadzone 2023-09-17, 8:47
radek225 napisał/a:

na klapie bagażnika miała 1.6 MPI, a zalała diesla,.


Zawsze myślałem że nie da się włożyć końcówki od diesla do benzyniaka.
Zgłoś
Avatar
kzf 2023-09-17, 12:05
Sadzone napisał/a:

Zawsze myślałem że nie da się włożyć końcówki od diesla do benzyniaka.



A to różnie bywa. Był akurat ten bok zmasakrowany po wypadku, ogarnęli, a że na okolicznym szrocie był tylko wlew na gnojówkę, to poszedł taki. Wejdzie nalewak od benzyny? Wejdzie. Jest sztuka na sprzedaż? Jest.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2023-09-17, 12:27
Baba myli pedał gazu z hamulcem i widząc, że auto przyspiesza wciska gaz jeszcze mocniej. Fck logic
Zgłoś
Avatar
fabex 2023-09-17, 12:39
W USandA panuje lewacki trend zakupowy - czarni wychodzą z towarem nie płacąc a kobiety parkują wewnątrz sklepu
Zgłoś