18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
User34 2012-09-30, 14:04 3
Drogi Andrzejku , ładny komiks narysowałeś , masz zdolności.Tylko to jest już nudne. Myślałem ,że bardziej postarasz się nad swoim nickiem Andrzejku "Eth"
Zgłoś
Avatar
Eth 2012-09-30, 14:14 6
Niestety slawa jaka zdobylem wsrod okolicznych parafii sprawila, ze nie posluguje sie juz tym imieniem... wiec moj ulubiony, czyli "andzej1998" odpada.
Zgłoś
Avatar
zatizdig 2012-09-30, 22:20
Suck my knees bitch!
Zgłoś
Avatar
Yam21 2012-09-30, 22:37
hah przypomniała mi się sytuacja w naszym kościele jak proboszcz do jednego z chłopców stojących przy ołtarzu napomknął że powinno się klękać na oba kolanka a on perfidnie wrzasnął "sam se klękaj na oba kolanka pedale" no jak się potem okazało to dziecko wychodzi z rodziny która szczyci się różnymi najgorszymi możliwymi cechami tak zwany margines społeczny
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-09-30, 22:49
Nie musisz udostepniac rysunkow jakie ci ksiadz wysyla...
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-09-30, 22:58
Niektórzy przeżyli wojny, niektórzy przeżyli powstania, ja przeżyję gimbusów (jeśli wyniosę się z Tuskolandu).
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-10-01, 13:14
Yam21 napisał/a:

hah przypomniała mi się sytuacja w naszym kościele jak proboszcz do jednego z chłopców stojących przy ołtarzu napomknął że powinno się klękać na oba kolanka a on perfidnie wrzasnął "sam se klękaj na oba kolanka pedale" no jak się potem okazało to dziecko wychodzi z rodziny która szczyci się różnymi najgorszymi możliwymi cechami tak zwany margines społeczny



Co Ty kurwa pleciesz pierdoło?
Zgłoś
Avatar
Yam21 2012-10-01, 18:25
Szoqn napisał/a:



Co Ty kurwa pleciesz pierdoło?



za długie? spoko nie czytaj ... pierdoło ...
Zgłoś