18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Zasysacz 2021-08-08, 15:44
VaultQuantumLass napisał/a:

widac ze u ciebie w rodzinie napierdalanie dzieciakow bylo norma, chcialabym cie poinformowac ze nie, nie jest to normalne, jest to patologia i patologie sie tepi.



Widać albo juz nie pamiętasz nawet jak cię prali albo byłeś wyjątkowo grzecznym dzieckiem, a wiec nie było powodu.
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-08-08, 15:50 4
Jeśli dla kogoś to jest normalna sytuacja, nie patologiczna, gratulację. Dzieciakowi później odbije się na psychice i będzie problem.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2021-08-08, 16:18 3
Trochę szkoda dzieciaka ale w sumie chuj mnie to obchodzi takiego sobie baba wybrała to ma
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-08-08, 16:23 16
Skarcenie dzieciaka klapsem, czy pociągnięciem za ucho to nie kopanie z partyzanta. Takich cwelów jebać prądem. Btw jebac razem z tymi którzy tu przy krzywdzie dzieci dowcipkują, a gdy ktoś na nagraniu kopnie pieska to im łezki z oczu lecą.
Zgłoś
Avatar
matys2031 2021-08-08, 16:24
Ubilbym kurwe odrazu, a pozniej foty rozjebanego ryja na Sadola wstawil
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-08-08, 16:30 2
Posiadanie dziecka to jednak dla kobiety udręka...
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2021-08-08, 16:47 3
Za 30 te dzieciaki będą bić swoje dzieci i pisać w necie: kurwa, jebane lewactwo nawet mówi już jak dzieci
wychowywać. Mnie rodzice bili i jestem kurwa normalny!
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-08-08, 16:50 21
Zasysacz napisał/a:

Qrwa ale napisałem , miałem na myśli to że prowodyr całego zajścia w efekcie swojego wybryku dostaje sromotny wpierdol.



Co może zrobić takiemu chujowi dziewczynka kilkuletnia, że można ją kopać, szarpać za włosy i popychać na ścianę?! Co do kurwy nędzy może wreszcie zrobić dwulatek, że się go plaskaczem wali po głowie?! Jeśli uważasz, że to w porządku i kara się należy, to jesteś po prostu ciężko jebnięty. Dziecko można przywołać do porządku w inny sposób niż kopniakiem! Tego chuja złamanego z filmu powinno się skopać po żebrach i połamać mu obydwa obojczyki.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2021-08-08, 17:12 1
Lucar1 napisał/a:

takich skurwysynow powinno sie zabijac odrazu..



Powinno ale zamiast tego płacimy im z naszej wypłaty

Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc 2021-08-08, 17:19 2
Elektorat PiSu ?
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2021-08-08, 17:31
Lucar1 napisał/a:

28
takich skurwysynow powinno sie zabijac odrazu



Wiem ale nie zawsze rodzic ma wpływ na to jakiej płci będzie dziecko
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2021-08-08, 17:34 2
matys2031 napisał/a:

Ubilbym kurwe odrazu, a pozniej foty rozjebanego ryja na Sadola wstawil



Hamuj trochę. W końcu to tylko dziecko.
Zgłoś
Avatar
focusek 2021-08-08, 17:35
caly pis w pigulce jebac pis
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-08-08, 17:37 7
Zasysacz napisał/a:

Ej czemu tak go oceniacie ? Nie znacie całości a jedynie kontekst może dzieciak zasłużył na strzała po dupie swoim wcześniejszym zachowaniem , a tego to juz nikt nie weźmie pod uwagę że być może odjebało gruba akcje. Bo nie zawsze bijący jest prowodyrem a w efekcie swojego wybryku ofiarą swojej głupoty.



Albo jesteś jebnięty, albo byłeś tak samo traktowany i traktujesz tak swoje dzieci! Jebana pizdo! Dziecko to jest dziecko! Cokolwiek odjebie to jest dziecko i dopiero uczy się życia! A uczy się od dorosłych! Ja pierdole! Tego jebanego skurwysyna powinno się odstrzelić jak wściekłe zwierze! A ą tępą pizdę co się z nim związała powiesić nad jego grobem! Qrwa mać! Szkoda tylko tych dzieci! Co ma z nich wyrosnąć, jak?
Zgłoś
Avatar
LubięFacetów 2021-08-08, 17:57
A tępa cipa zamiast mu zajebać to stoi w miejscu

matys2031 napisał/a:

Ubilbym kurwe odrazu, a pozniej foty rozjebanego ryja na Sadola wstawil



Jacy Wy mocni, pewnie przed takim typem byście spierdalali z otwartą gębą krzycząc "mamo ratunku".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie