18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
W pierwszej części nauczymy się przygotowywać masło z dodatkiem holenderskiej "zielonej herbaty", a w drugiej zobaczymy jak zrobić ciastka sadistica

Masełko:


Ciastka:


SMOOOCZNEGO!
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-18, 18:42
@up o i o to chodzi. Głównie to miałem na myśli.
Zgłoś
Avatar
Docha 2012-12-18, 20:07
Pozdro dla kumatych, hehe.



A co do kolesia, w wczesnych jego filmikach, po każdym z nich pojawiał się komunikat o wsparciu go przelewem na jego konto. Zajebiście, to mieliśmy go wspierać w zakupie "zielonej herbatki"?
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-18, 22:00
Kumatych... ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-12-18, 22:31
Echis napisał/a:

Ja robiłem mleko z liści, po moim plancie. Litr mleka, pół kostki masła, 2 łyżeczki proszku wanilinowego i kilkanaście gramów liści ( topów szkoda troche na takie motywy, bo liście też są mega nasycone THC). Półgodziny na małym ogniu i mamy litr NAPRAWDĘ SMACZNEGO mleka, a po dwóch szklankach po 2 godzinach pizda jest taka, że trzyma cały dzień. Polecam hodowcą, albo jak ktoś ma dostęp do liści, bo z gandzią nie ma co, za drogo to wychodzi.


Z jakich dokładnie liści.. napisz konkretnie bo coś kręcisz.

artiee napisał/a:

Robi gorsze zniszczenie w mózgach niż jakikolwiek alkohol



Jedna prośba do Ciebie, jak o czymś pojęcia nie masz to się nie udzielaj lub doprecyzuj wypowiedź. Bo takiej bzdury to na tym serwisie jeszcze nie czytałem. Napij się metylowego alkoholu skoro twierdzisz, że jakikolwiek alkohol jest mniej szkodliwy niż thc, a nawet etylowy jest tysiącokrotnie bardziej szkodliwy. Poza tym wszystko w sporych ilościach szkodzi, nawet woda.
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-12-18, 22:49
autor tego tematu to niech się zadławi smoczym chujem i trawnikiem z placu zabaw.

ps. idź opierdalać buce
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-18, 23:02
@ MudPie

Chodziło mi o postacie etylowego kurwa. Łapiesz za słówka. Jedno i drugie w nadmiarze robi z mózgu kaszę. Nie twierdzę, że nie, tylko po chuj się z tym afiszować i pierdolić coś w stylu "jestem palaczem konopii i patrzcie kurwy jakie to zajebiste jest. Kto myśli inaczej ten chuj" Też kiedyś paliłem, ale freda z tego powodu nie marszczyłem tak jak dzieci teraz.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-12-18, 23:13
artiee napisał/a:

@ MudPie

Chodziło mi o postacie etylowego kurwa. Łapiesz za słówka. Jedno i drugie w nadmiarze robi z mózgu kaszę. Nie twierdzę, że nie, tylko po chuj się z tym afiszować i pierdolić coś w stylu "jestem palaczem konopii i patrzcie kurwy jakie to zajebiste jest. Kto myśli inaczej ten chuj" Też kiedyś paliłem, ale freda z tego powodu nie marszczyłem tak jak dzieci teraz.


Tutaj się zgadzam.
Jednak zawsze można olać takie wypowiedzi po co tracić czas i nerwy na bez celowe kłótnie.
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-18, 23:23
Ajtam, coś w życiu trzeba robić oprócz nasuwania w pracy Wiesz, przytroluję czasem i mam co robić, zamiast użerać się z babą
Zgłoś