18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SPIERDOLIX 2020-12-16, 11:51 2
AyCaramba napisał/a:

A gówno prawda. Nigdy nie masz 100% pewności ze pies nie postanowi wpierdolić dzieciaka. Można psa tresować, trenować i uczyć zachowań zgodnie ze sztuką, a jak odgryzie łapę sąsiadce to co powiesz? Jej wina? Tresurą tylko zmniejszasz prawdopodobieństwo że coś odjebie.
A co do ratlerka to pomyśl jak wygląda wściekłe ugryzienie w rękę takiego pieska a jak wygląda ugryzienie przez takiego jak na filmie.



Widać myslenie boli niektórych ;D
Jak by Ciebie debilu ktoś napierdalał to byś pewnie jeszcze prosił o więcej? I w tym momencie pies jest mądrzejszy od człowieka bo się broni gdy zjebani rodzice nie pilnują a dziecko dokucza zwierzęciu nawet wytresowanemu bo co i tak się rzadko zdarza właśnie to dzieci bez wychowania i odpowiedniej opieki padają ofiarami nawet wytresowanych zwierząt a nie dorośli, chyba że mają zjebane myślenie.
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-12-16, 11:57 1
Takie psy razem z właścicielem do uśpienia.
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-12-16, 11:57 1
Idąc Twoim zjebanym tokiem myślenia należy sobie wyobrazić żę pies ratowniczy zamiast pomóc dziecku wyłowić go z jeziora mimo że ono go napierdala , to pies będzie wolał go wpierdolić, podaj mi taki przykład żeby się tak stało kiedykolwiek skoro nigdy się nie ma 100% pewności
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2020-12-16, 12:02 1
SPIERDOLIX napisał/a:

Widać myslenie boli niektórych ;D
Jak by Ciebie debilu ktoś napierdalał to byś pewnie jeszcze prosił o więcej? I w tym momencie pies jest mądrzejszy od człowieka bo się broni gdy zjebani rodzice nie pilnują a dziecko dokucza zwierzęciu nawet wytresowanemu bo co i tak się rzadko zdarza właśnie to dzieci bez wychowania i odpowiedniej opieki padają ofiarami nawet wytresowanych zwierząt a nie dorośli, chyba że mają zjebane myślenie.



Upierdolił mnie pies gdy byłem gówniakiem, to był świetny psiak i nikt nie robił o to scen, bo po pierwsze chciałem złapać go w kocyk, a po drugie to dostałem w cymbał i to był mój ostatni zjebany pomysł ugryzienia się skończyły, pies był szczęśliwszy gdy nikt go nie wkurwiał, a ja nigdy więcej nie dostałem wpierdolu za głupotę.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-16, 12:35
Szkoda dobrej głowy dziczka, a tak byłoby trofeum myśliwego.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-12-16, 13:46 1
SPIERDOLIX napisał/a:

Widać myslenie boli niektórych ;D
Jak by Ciebie debilu ktoś napierdalał to byś pewnie jeszcze prosił o więcej? I w tym momencie pies jest mądrzejszy od człowieka bo się broni gdy zjebani rodzice nie pilnują a dziecko dokucza zwierzęciu nawet wytresowanemu bo co i tak się rzadko zdarza właśnie to dzieci bez wychowania i odpowiedniej opieki padają ofiarami nawet wytresowanych zwierząt a nie dorośli, chyba że mają zjebane myślenie.



Te, Panie wielce kurwa myślący. Z czytaniem masz problemy? Pisałem o odjebaniu czegoś przez psa a nie o jego obronie przed atakiem. Chyba że dla ciebie obrona = odjebanie czegoś.

Zdarzają się ataki psów na kilkumiesięczne dziecko przez tak straszne zachowanie jak płacz i wierzganie nogami. Gdzie tu kurwa mądrość zjebie? Wytresowane psy w przypadku wkurwiania przez dziecko "oddadzą" ugryzą i odejdą, będą się bronić. Takie gówno jak na filmie jak złapie w zęby to pysk trzeba łomem otwierać.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2020-12-16, 16:41 1
Kurwa co za psychopata. Ogląda jak gównorasa rozrywa na żywca dzika. No pojeb nadający się do gazu.
Zgłoś
Avatar
ququa 2020-12-16, 17:45
miskolargol napisał/a:

Kurwa co za psychopata. Ogląda jak gównorasa rozrywa na żywca dzika. No pojeb nadający się do gazu.



ta to ledwo warchlak ...odyniec by je pokroił na plastry

szkoda mi dzika bo kutas zamias go dobic to czeka nie wiem na co ..te kundle predzej go zamecza na śmierć niz go zagryzą
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-12-16, 17:45
Skurwiela który choduje takie bydlę I pozwala mu poczuć krew bym zajebał i tego pchlaża też, ponieważ wcześniej czy później na 100% zagryzie człowieka. Pół biedy jeśli tylko właściciela lub kogoś z jego rodziny.
Sram na takich właścicieli.
Zgłoś
Avatar
Haylash 2020-12-16, 17:51
AyCaramba napisał/a:

A gówno prawda. Nigdy nie masz 100% pewności ze pies nie postanowi wpierdolić dzieciaka. Można psa tresować, trenować i uczyć zachowań zgodnie ze sztuką, a jak odgryzie łapę sąsiadce to co powiesz? Jej wina? Tresurą tylko zmniejszasz prawdopodobieństwo że coś odjebie.
A co do ratlerka to pomyśl jak wygląda wściekłe ugryzienie w rękę takiego pieska a jak wygląda ugryzienie przez takiego jak na filmie.



Zapomniałeś dodać, że rasa ma znaczenie.
Zgłoś
Avatar
breinwarz 2020-12-16, 18:30 2
na solo by z dzikiem nie mial zadnych szans
Zgłoś
Avatar
torturant 2020-12-16, 19:55
Człowiek może z dnia na dzień zwariować, to i pies może. Ale psiarze i tak będą jęczęć, że to wina tresury. Chuj im dupę i kotwica w plecy. Hough!
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-12-17, 23:53
To nie dzik, to warchlaczek.
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-12-23, 16:08
AyCaramba napisał/a:

Te, Panie wielce kurwa myślący. Z czytaniem masz problemy? Pisałem o odjebaniu czegoś przez psa a nie o jego obronie przed atakiem. Chyba że dla ciebie obrona = odjebanie czegoś.
Zdarzają się ataki psów na kilkumiesięczne dziecko przez tak straszne zachowanie jak płacz i wierzganie nogami. Gdzie tu kurwa mądrość zjebie? Wytresowane psy w przypadku wkurwiania przez dziecko "oddadzą" ugryzą i odejdą, będą się bronić. Takie gówno jak na filmie jak złapie w zęby to pysk trzeba łomem otwierać.



To chyba ty masz problem z czytaniem, bo wyraźnie napisałem że jak rodzic ma wyjebane w pilnowanie dziecka tym bardziej przy zwierzęciu gdzie dziecko może nawet nieświadomie coś zrobić tym bardziej takie małe które gówno wie i że może np wsadzić palca w oko psu to później niech się nie dziwią zjeby że zostało dziecko ujebane a później do uśpienia może bo przecież małe dziecko, tylko płakało hahah Ni wiem jak bardzo niedojebanym trzeba być żeby nie brać takich podstawowych rzeczy pod uwagę, selekcja naturalna niestety w dzisiejszych czasach nie działa tak dobrze jak kiedyś
A to co jest na filmie to dorosły, dzik i nikt oprócz tych na filmie nie wie czy celowo napuszczone na nie czy nie. Więc jedyne co tym łomem możesz sobie zrobić to sobie puknąć w głowę
Zgłoś
Avatar
xilleatyourcatx 2021-01-12, 20:54
AyCaramba napisał/a:

A gówno prawda. Nigdy nie masz 100% pewności ze pies nie postanowi wpie**olić dzieciaka. Można psa tresować, trenować i uczyć zachowań zgodnie ze sztuką, a jak odgryzie łapę sąsiadce to co powiesz? Jej wina? Tresurą tylko zmniejszasz prawdopodobieństwo że coś odjebie.
A co do ratlerka to pomyśl jak wygląda wściekłe ugryzienie w rękę takiego pieska a jak wygląda ugryzienie przez takiego jak na filmie.



Dokładnie. Mam psa rasy chow chow. Ma 8 lat. Przez całe 7 lat nigdy nie ugryzła w agresji. Zawsze uciekała przed agresywnymi psami i unikała „podejrzanych” ludzi. Ponadto wychowała się z dzieckiem i aktualnie żyje z dwulatkiem.
Przez całe 7 lat gryzienie było tylko dla zabawy, bez agresji i kontrolowane, Natomiast bardzo ciężko zniosła przeprowadzkę. Partner nie mógł jej nawet ubrać na spacer bo się rzucała. Dość solidnie dziabnela i mnie i jego. Blizna na pamiątkę zostanie mi zapewne do końca mojej egzystencji. Jakiż był mój szok, kiedy to zrobiła. A jednak. Plus taki, ze już się oswoiła. Ale to jest czysty dowód na to, ze nie można bezgranicznie wierzyć psu, tez ma swoją psychikę, tez potrafi poczuć dyskomfort, zlosc, strach, wtedy tez przyjmuje postawę obronna. To tylko i aż zwierze. My jako właściciele mozemy jedynie obserwować i zapobiegać takim sytuacjom. Ale w żadnym wypadku nie można mówić, ze pies nigdy nie ugryzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie