18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
onucek 2024-05-28, 9:56 11
nie jest tajmnicą, że w tajlandii przyrost naturalny jest najniższy wśród tych lokalnych państw azji południowo-wschodniej. nie aż tak niski jak w chinach, japonii czy korei, ale też niski. demoralizacja społeczna robi swoje. z tym piciem alkoholu przez kobiety kaczyński miał akurat rację.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-05-28, 10:15 48
W hierarchii menelstwa,ja osobiście jestem na poziomie "uczeń". Kilka razy udało mi się obrzygać po chlaniu.
Poziom "Czeladnika" osiąga się,gdy po upojeniu alkoholowym zwyczajnie się oszczasz.
A pani osiągnęła poziom "Mistrza". Poziom najwyższy menelstwa.
Z mojej strony szacun dla sikawkowego. Ja bym zostawił do rana i niech ją moralniak zajebie.
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2024-05-28, 10:17 11
Jak już sobie ze szlaucha opłucze to będzie miał zajebisty Anal.
Panna ani nie będzie zrzędzić nawet jak na sucho poleci a nawet powinien być porządek skoro już po lewatywie
Zgłoś
Avatar
Hitachi 2024-05-28, 10:35 24
Te skośne są pokurwione. Walą za 2ch i odpierdalaja. Ostatnio byłem jako osoba towarzysząca z jedną tajką. Nie dość że się najebala jak szpadel, to jeszcze wszystkie się zaczęły napierdalac oblewać drinkami i wrzeszczeć po swojemu. Wstyd jak chuj. A na drugi dzień, zdjęcie razem jak się przytulają. Kobietka mała może z 50kg, 0,7 JD ze mną walnęła i wyglądała podobnie jak to. Zwłoki, tylko nie osrane. Polecam uważać na skośne. Nie takie to fajne, jak się wydaje
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-05-28, 11:33
przeciez to oni ja namawiali co chwile "mało, mało, mało"
Zgłoś
Avatar
keisats 2024-05-28, 12:00 2
w życiu bym żadnej dupy po obsraniu nie puścił do domu.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-05-28, 12:06 5
Hitachi napisał/a:

Te skośne są pokurwione. Walą za 2ch i odpierdalaja. Ostatnio byłem jako osoba towarzysząca z jedną tajką. Nie dość że się najebala jak szpadel, to jeszcze wszystkie się zaczęły napierdalac oblewać drinkami i wrzeszczeć po swojemu. Wstyd jak chuj. A na drugi dzień, zdjęcie razem jak się przytulają. Kobietka mała może z 50kg, 0,7 JD ze mną walnęła i wyglądała podobnie jak to. Zwłoki, tylko nie osrane. Polecam uważać na skośne. Nie takie to fajne, jak się wydaje


Z tą drobną uwagą którą pominąłeś, że twoja tajka miała chuja 27 cm pod kiecką. A warto to przypominać. I swoją drogą jak na chłopa z cyckami to wstyd że 0.7 Dżeka ono pokonało.
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-05-28, 12:24 5
Zjebane głowy dobry partner czy partnerka pozbiera swej drugą połówkę i wrzuci do wanny czy pod kibel niech se rzyga sra i co tam jeszcze chce a nie na srik toka lądują bzdury japierdole co to za czasy jebac takich pojebow … nie żebym się wkurwil ale huj
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2024-05-28, 12:40 3
zwierzak30 napisał/a:

W hierarchii menelstwa,ja osobiście jestem na poziomie "uczeń". Kilka razy udało mi się obrzygać po chlaniu.
Poziom "Czeladnika" osiąga się,gdy po upojeniu alkoholowym zwyczajnie się oszczasz.
A pani osiągnęła poziom "Mistrza". Poziom najwyższy menelstwa.
Z mojej strony szacun dla sikawkowego. Ja bym zostawił do rana i niech ją moralniak zajebie.



o w takim razie jestem czeladnikiem
Zgłoś
Avatar
Shandy 2024-05-28, 13:43 5
Scena na końcu to już mycie zwłok jest
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-05-28, 14:18 13
Pamitam że też tak kiedyś miałem to były piękne czasy aż sie łezka w oku kręci ale człowiek zmądrzał bo od tamtego incydentu minęły już ze dwa dni
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2024-05-28, 14:39 3
umyje sobie i będzie jego
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-05-28, 15:34 6
PiesKracy napisał/a:

umyje sobie i będzie jego



Po tym jak ją poniżył wrzucając do sieci to ciulstwo ?? Prędzej dostanie od niej kosę niż dupy

Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-05-28, 15:49 2
Hitachi napisał/a:

Te skośne są pokurwione. Walą za 2ch i odpierdalaja. Ostatnio byłem jako osoba towarzysząca z jedną tajką. Nie dość że się najebala jak szpadel, to jeszcze wszystkie się zaczęły napierdalac oblewać drinkami i wrzeszczeć po swojemu. Wstyd jak chuj. A na drugi dzień, zdjęcie razem jak się przytulają. Kobietka mała może z 50kg, 0,7 JD ze mną walnęła i wyglądała podobnie jak to. Zwłoki, tylko nie osrane. Polecam uważać na skośne. Nie takie to fajne, jak się wydaje



A potem się obudziłeś ofajdany jak ta na filmie.
Zgłoś