18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Kociak dostaje...
Mr.Drwalu • 2013-03-04, 17:43


Blondynka nie trzymała gardy xD

(w tle z niewyjaśnionych przyczyn słychać stado małp.... )
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2013-03-04, 17:48 23
Czemu ten koleś nie może zamknąć mordy?! Wydaje dźwięki zbliżone do szympansów... pierdolone wybryki natury, zatrzymały się dawno temu na etapie ewolucji stąd ich zachowanie, kolor i małpia mimika twarzy.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-03-04, 17:51 11


Ajgaryt, garyt, garyt, garyt, garyt....
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-03-04, 17:58 7
Opowiem Wam historię, prawdziwą...
Kiedyś zdarzyło mi się podróżować z parą studentów pociągiem. Ja wtedy miałem może 16 lat. Podróż (jak to PKP) ciągnęła się godzinami więc zaczeliśmy tak sobie gadać. Opowiedzieli mi o swoim wyjeździe do USA. Wyjechali sobie zarobić, nauczyć się rozmawiać itd itp. Jedną z rzeczy, które najbardziej ich wstrząsnęły było zachowanie Murzynów.
Powiedzieli mi, że tak im odjebało, są tak pewni siebie i tak chronieni przez sądy w USA, że kpią sobie z białych. Opowiedzieli mi hitorię z czarnuchem jak poszedł do jednej z najlepszych restauracji zamówił danie, pożarł cały talerz, po czym zawołał kelnera, zjebał go, że było wstrętne i nic nie zapłaci. Sytuacja w stanach jest taka, że za wszelkie przestępstwa na tle rasowym są wyjątkowo ostro karane, więc kelner przeprosił go i przyniósł dokładkę.
Ci młodzi ludzie, których wtedy poznałem byli całkiem normalną parą, chociaż krótko ich znałem wyglądali na dobrych, młodych ludzi. Powiedzieli oni jednak, że po tym wyjeździe znienawidzili amerykańskich murzynów.

I jak tu nie być rasistą?
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-03-04, 17:58 4
kurwa męczący ten film jak wnoszenie szafy na 14 piętro...
Zgłoś
Avatar
Siwy5 2013-03-04, 18:09
@osiek92

I mam Ci uwierzyć ? Nikt pozwala się ruchać, a na pewno nie restauracja z powodu jednego czarnucha.
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-03-04, 18:33
Siwy5 napisał/a:

@osiek92

I mam Ci uwierzyć ? Nikt pozwala się ruchać, a na pewno nie restauracja z powodu jednego czarnucha.



jak chcesz, w dupie Cie mam.
Takie są fakty, jak to mówi MM Kolonko. Restauracja pozwala sie ruchać czarnuchom ze względu na bardzo możliwe problemy.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-03-04, 18:45
Siwy5 napisał/a:

@osiek92

I mam Ci uwierzyć ? Nikt pozwala się ruchać, a na pewno nie restauracja z powodu jednego czarnucha.



Jakby czarnuchowi nie smakowało to nie wpierdoliłby całego talerza, po prostu jest małpą i tyle.
Zgłoś
Avatar
Skid17 2013-03-05, 10:08
Było nie wychodzić z kuchni kurwa
Zgłoś
Avatar
dexterl 2013-03-05, 11:02
Nagrywane amerykańskim anorektykiem.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2013-03-05, 14:54
Oto co wódka i faceci robią z kobiet
Zgłoś
Avatar
tysonic 2013-03-06, 13:26 1
Pierdolone zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
syberia. 2013-03-06, 13:36
i po co to machać tymi łapami ? Macie przykład hamerykańskiej patologi !
Zgłoś
Avatar
ujemuje 2013-03-06, 13:37
@osiek92
Mieszkalem w USA jakis czas. Tam zazwyczaj w restauracjach podchodza do ciebie po chwili gdy zaczniesz jesc i pytaja czy wszystko w porzadku. Jesli powiesz tak to za cholere nie oddadza ci kasy gdy cala miche opierdolisz. Jesli chodzi o robienie bydla to tak samo czarni jak i rednecki sie tym pasjonuja.
Zgłoś
Avatar
Panfel 2013-03-06, 13:48
Napisy od 0:23
...Krakersy, krakersy, krakersy, krakersy,
...Chłosta, chłosta, chłosta, chłosta, chłosta, chłosta,
...A gardy? A gardy? A gardy? A gardy? A gardy?

Dalej nie rozumiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie