18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Kogo obgadywali politycy podczas meczu Polska–Ukraina?

Materiał zarejestrowany przez dziennikarzy NIE 22.03.2013

Kilka fragmentów przeklejonych ze strony NIE, dla chętnych reszta pod linkiem.

Po ok. 35 minutach pierwszej połowy LECH WAŁĘSA znika na zapleczu loży. GRZEGORZ SCHETYNA rozmawia z DONALDEM TUSKIEM:
S: - Ale czapkę przyodział. I wciąż z tym tabletem. W szpitalu nago zdjęcia, klata w Miami, jakieś małpie cyrki…
T: - Technologia nie dla każdego. Jak ta z Poznania od teatru, y… no, chuja papieża…
S: - No, wrąbała się po uszy. Posuną ją, nie ma siły.
T: - Tym bardziej, że on nie aż taki chuj. Na moje kapował, ale teraz czyszczą.
S: - Czyszczą. A Lecha z gejami za murem powinni posadzić na trybunie.
T: - To by przeskoczył (śmiech).
S: - A potem zakaz stadionowy…
T: - I co on, bidul, będzie robił? Żonkę męczyć, bo już dosyć Ameryki.

Operator telewizyjny pokazuje DONALDA TUSKA na stadionowym telebimie. Kibice zaczynają gwizdać. Ponownie GRZEGORZ SCHETYNA zwraca się do Tuska.
S: - Gwizdajcie, debile, gwizdajcie…
T: - Cicho, mogą nas jeszcze pokazywać. Tamto (stadionowy telebim – przyp. red.) niekoniecznie gra, co w telewizji…
S: - To po cholerę kamerzysta prowokuje?
T: - A co, ma mecz pokazywać? (śmiech). A debile swoją drogą (śmiech). Kanclerzem Niemiec bym był. Po nogach by całowali. A i w piłkę lepiej.

ROMAN KOSECKI (wiceprezes PZPN i poseł PO) do GRZEGORZA SCHETYNY o ZBIGNIEWIE BOŃKU, prezesie PZPN.
K: - O, rudy idzie… Kurwa, nie dość że rudy, to jeszcze jakiś dzisiaj rozczochrany.
S: - Ale przy Lato to on jest królowa brytyjska.
K: - Ja tam Lato lubiłem. W interesach zawsze się wywiązywał.
S: - Solidny, mówisz?
K: - Jego robota to Euro. Muchowa tylko do zdjęć, minki robić. Ale on niemedialny był. To go…
S: - Ale co nabrał, to nikt mu nie zabierze. Daj, Boże, każdemu takie. Daj, Boże.

nie.com.pl/14-2013/tusk-na-podsluchu
Zgłoś
Avatar
Sudecki 2013-03-29, 15:31
Nie zastanawia nikogo, dlaczego ta czerwona gazetka nie zamierza wrzucić nagrań?
Jasne, Tusk ze Schetyną w ciągu dziewiędziesięciu minut meczu zdołali obrazić wszystkich, siedząc na stadionie pełnym ludzi. Jakby się tam kurwa pierwszy raz spotkali

Grubymi nićmi to szyte, nie wątpię, że rudy i jego pretorianie rzucają takie teksty co chwilę, ale są lepsze miejsca i sytuacje do tego.

Hiperczuły mikrofon, politycy, którzy ruchają nas wszystkich w nasze biedne dupy od dawna nagle się zapominają i napierdalają na wszystkich dookoła, przeostrożni dziennikarze, którzy "zachowują dowody dla siebie".

Rewelacje godne GW.
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-03-29, 15:41
To jest na serio wszystko? W normalnym kraju powinna być spora afera za sprawą takich taśm, ciekawe jak będzie u nas..
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-29, 15:44
Urbanowi chyba już wszystko jedno, może raka trzustki u niego zdiagnozowali?
Chciałbym żebym te rozmowy okazały się być autentyczne. Może troche narodu by przejrzała na oczy.
Zgłoś
Avatar
pyto 2013-03-29, 15:55
jak to takie prawdziwe niech udostepnia nagranie i udowodnia, a jak nie maja to niech spierdalają, o tak zarymuje
Zgłoś
Avatar
TCJ 2013-03-29, 16:31 1
Link mi się długo otwierał - już jestem namierzony.
Zgłoś
Avatar
baski 2013-03-29, 16:35
Zrobili sobie jaja na prima aprilis, a Wy zaraz sobie oczy wydrapiecie
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-03-29, 16:37
taka właśnie jest władza i polityka.. wszyscy sobie ręce ściskają i do kamery śmieją ryje... a poza nią noże w plecy bez skrępowania wpychają i ich to jebie..

tylko głupi plebs przed telewizorem jak na smyczy trzymany... propaganda medialna działa znakomicie...
wszyscy ze sobą skłóceni, jeden ciśnie na drugiego.. tylko gdy dochodzi do sensownych argumentów to rozmowa się kończy bo ludzie mają już tak propagandowo ułożone pojecie o polskiej polityce że szkoda mówić

tak debile, uświadomcie sobie że dla władzy jesteście śmieciami i plebsem gówno wartym.. oni was mamią raz na 4 lata, a później kłamią i robią teatrzyk telewizji polskiej.. a za planem głównym siedzą wszyscy razem przy jednym stole, wódkę piją i karty pod stołem rozdają..
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-29, 16:44
Ja pierdole co za glupi naród ze w to wierzy, głosujcie na putina bo na nikogo polskie bakterie wiecej nie zasługujęcie.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-03-29, 16:57 1
straatveger napisał/a:

@up jak widzę takich jak ty to jestem za przyrówceniem obowiązkowych rekolekcji piątkowych dla gimnazjum, Największe lewackie poglądy ma urban, zaraz po nim na równi SLD Z paligłupem oszustem.
lewica - socjalizm gospodarczy i lewicowość obyczajowa
prawica - kapitalizm gospodarczy i prawicowa obyczajowość

kapitalizm to ustrój, w którym zarabiasz tyle, ile wypracujesz, a państwo zabiera ci jak najmniej, zaś socjalizm to ustrój, w którym wszyscy są biedni nie ważne ile włożą pracy
Teraz w Polsce mamy półsocjalizm, a państwo zabiera ok. 60+% podatków

Będzieśz miał na wosie w drugiej klasie heheheh



Lewactwo to skurwysyństwo.
Lewactwo to geje i lesby.
Lewactwo to 2 wojna swiatowa.
Lewactwo to feministki.
Lewactwo to panosząca się muzułmańska zaraza.
Lewactwo to socjazlim.
Lewactwo to okradanie ludzi ciężko pracujących.
Lewactwo to hipokryzja.
Lewactwo to ciemnota umysłowa.
Lewactwo to tusk i jego przydupasy.

Więc mi tu niedouku nie wyjeżdżaj z czymś czego nie rozumiesz i własnie to pokazałeś już 2 razy.

Jesteś proletariatem 21 wieku - czyli ogłupioną jednostką głosującą na po.

I są inne partie niż PIS, po, SLD, RP.
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-03-29, 17:05
Jak widzę ilu debili łyknęło rzygowiny Urbana na prima aprilis to przestaję wierzyć w ten kraj i jego mieszkańców. No comments.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-03-29, 17:06 1
straatveger napisał/a:

Ja pierdole co za glupi naród ze w to wierzy, głosujcie na putina bo na nikogo polskie bakterie wiecej nie zasługujęcie.



UP

to ty jesteś głupi..

Urban lata nadpartyjnie młocie.. gdyby mieliby się mu dobrać do dupy to już dawno by to zrobili.. Układy z komuny zostały i to co jest obecnie musi się jej podporządkować..

zdajesz sobie sprawę że przed 89r Urban z dwoma jeszcze jednymi bardzo bogatymi obecnie prlowskimi polakami miał dostęp do archiwum bezpieki? siedział w tych papierach ponad rok zanim go zdjęli. Wiedział co, gdzie i z kim będzie grane.. a to jebany cwany lis i na pewno papierów sobie nabrał jak haczyków na ryby..

To że urban jest outsiderem nie oznacza że jest samobójcą.. pokazuje cały czas że trzyma lejce w ręce. Asy trzyma w rękawie jako gwarant nietykalności, bo by się ta polska polityka posypała jak domino.. i sam by dostał w pałę.. ale grać tym co jest aktualnie na stole może..

oficjalnie w polityce nie zabawi bo jest spalony publicznie.. ale jest bardzo bogaty, ma w ręce prywatne medium (gazeta NIE) i popiera go spora liczba ludzi utożsamiająca się ze starym systemem... oni wiedzą doskonale że muszą się trzymać razem żeby im się nikt do dupy nie dobrał.. ale są, po 89r roku na pewno się nie rozpłynęli, myślisz że zostawili tak samopas władzę, ministerstwa, urzędy..

Tak jasne, przyszli robotnicy ze stoczni i zbudowali w 7 dni nowy ustrój demokratyczny... aa sorry.. 7 dnia leżeli bykiem bo odjebali kawał dobrej roboty..
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-03-29, 17:49
straatveger - jesteś tak zjebany, że aż zabawny. Pan Jerzy z pewnością bardzo się przejął twoim szczekaniem.

Co do prawdziwości rozmów - trzeba poczekać do następnego numeru "NIE", wtedy się przyznają które z artykułów były żartem. Znając przebiegłość uszatego, to, co wydaje się żartem okazuje się być prawdą, pożyjemy zobaczymy.

Jednym z najlepszych dowcipów primaprilisowych był ten, w którym Jerzy Urban oświadczył, że wykupił prawa autorskie do Mazurka Dąbrowskiego. Oświadczył, że zakażde publiczne wykonane hymnu będzie pobierał opłatę. Jakże się rozwrzeszczały prawicuchy, ile beczek jadu wytoczyli w swoich periodykach. Już chcieli pospolite ruszenie organizować na pana Jerzego. JAkze im muało być wstyd, gdy po tygodniu "NIE" obwieściło, że cała prawica łyknęła żart.
Zgłoś
Avatar
Jemiide 2013-03-29, 18:47
Co to w ogóle za gówno
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-03-29, 18:48
@straatveger piwo dałem pomyłkowo, oddawaj
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-03-29, 20:43
KimDzongIl napisał/a:

@all up

Po co ta kłótnia, skoro nie wiadomo czy to prawda.

1. Autorze są jakieś nagrania w sieci bo na stronce nic nie ma.
2. Jeżeli nie ma nagrań możliwe, że to fikcja
3. Patrząc na zawartość strony odczuwam, że więcej niż możliwe jest to ściemą
4. Z tego co wiem loże VIP i prezydenckie są zamknięte (mogę się mylić),jeżeli są zamknięte to nie ma jak podsłuchać
5. Jeżeli naprawdę by podsłuchiwał, na bank inna redaktorzyna czy kibic pyknął by fotę i sprzedał medią

Jak dla mnie śmierdzi fejkiem

Pamiętajcie, że mózgi macie od myślenia a nie powtarzania po innych



Nie trzeba siedziec w lozy aby nagrac rozmowe.

Mamy XXI wiek. Wystarczy kierunkową skierować na szybę obok, ta przenosi drgania a z drgań wyczytamy wszystko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie