18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
W towarzystwie krów odbywa się akt zapłodnienia kury, po którym kogut pada jak długi. Krowy leniwie rzucają spojrzenie na dogorywanie koguta, który po owym akcie zamiera trzepocząc jeszcze rozpaczliwie skrzydłami lecąc po ziemi.

Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-09-01, 0:02 142
Toż to Mieciu

Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupił tak ze trzy na początek. A sąsiad na to: - Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Miecia. Miecio to jest taki kogut, ze ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży. OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Mieciem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi: - Słuchaj Mieciu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem. Ledwo skończył mówić, SRU! Mieciu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Miecio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Mieciu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sepy. Podbiega i krzyczy: - A widzisz Mieciu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto... A Mieciu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób: - Ciiiiiiiiiiiiiii i spierdalaj, bo mi sepy płoszysz..
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2017-09-01, 0:47 3
Tak powinni zdychać imigranci, którzy gwałcą Europejskie kobiety.. żartuje, powinno się skurwysynów zabierać do jakiś specjalnych pomieszczeń i znęcać się nad nimi, ciągle utrzymując przy życiu, aby cierpieli jak najbardziej
Zgłoś
Avatar
Jimmydm 2017-09-01, 2:04 1
@fantastico masz jakies potwierdzone zrodla ze kura zostala zaplodniona? Jesli nie to prosze nie wprowadzaj ludzi w blad gdyz na filmiku powyzej widac co najwyzej dosc krotki, nieudany akt kopulacji
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-09-01, 2:05 1
Zajebał się biedak na śmierć. Widzicie co wam grozi jak wyjdziecie z domu...
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-09-01, 2:31 8
Jimmydm napisał/a:

@fantastico masz jakies potwierdzone zrodla ze kura zostala zaplodniona? Jesli nie to prosze nie wprowadzaj ludzi w blad gdyz na filmiku powyzej widac co najwyzej dosc krotki, nieudany akt kopulacji



Info prosto z rejestru zapłodnień kur.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-09-01, 7:59 11
@Jimmydm
a Ty myślisz że kogut pół godziny pierdoli? może jeszcze fajkę po tym pali za każdym razem? rachu ciachu, 5 sekund i po skoku...
Zgłoś
Avatar
bordog 2017-09-01, 8:07 4
Piękna śmierć!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-01, 8:12 5
Po dobrym ruchaniu się zasypia. Co w tym dziwnego.
Zgłoś
Avatar
serenity20 2017-09-01, 11:03 2
Przynajmniej zaruchał przed smiercią. nie to co większość sadoli
Zgłoś
Avatar
Tosłowa 2017-09-01, 11:05 1
Ej, czemu @fantastico pisze w taki sposób? Wiem, że jest tak od dłuższego czas, ale jakoś ciągle nie ogarnąłem przyczyny... Nie czepiam się, jestem po prostu ciekawy ;d
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2017-09-01, 11:24 1
Mój wymarzony koniec życia, żeby tylko była gwarancja że zajdzie i że będzie chłopak. <marzyciel>
Zgłoś
Avatar
wszystkozajete1234 2017-09-01, 12:40 7
@up
Nie chcę niszczyć Tobie marzeń, ale ciąża pozamaciczna to mit i ręka nie może zajść w ciąże.
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2017-09-01, 13:00 4
#toslowa
Chłopak tak pisze, bo myśli, że to dowcipne i oryginalne. Co gorsza ma fanów i naśladowców. Kiedyś widziałem jak jakiś typ pisał, że on to wymyślił i był pierwszy
Każdy potrafi tak kaleczyć język, a najlepiej idzie tym z niedorozwinieciem umysłowym. Talenty kurwa
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-09-01, 13:05 7
MówięPrawdę napisał/a:

#toslowa
Chłopak tak pisze, bo myśli, że to dowcipne i oryginalne. Co gorsza ma fanów i naśladowców. Kiedyś widziałem jak jakiś typ pisał, że on to wymyślił i był pierwszy
Każdy potrafi tak kaleczyć język, a najlepiej idzie tym z niedorozwinieciem umysłowym. Talenty kurwa



Gdzie tu widzisz skaleczenie mowy?? Jeśli ludzie w wieku szkolnym uważają coś takiego za kaleczenie mowy to boję się o przyszłość j.polskiego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie