18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Blodhgarm 2009-12-09, 0:11
Wielkie brawa dla wykonawcy za pomysł i za podzielanie mej pasji spożywania napoju bogów ;p

PS. Bardziej irytujące od niektórych materiałów z tej strony było znalezienie zwykłej emotikonki przedstawiającej brawa, wśród tego ogromu sado-emotek. Masakra
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-12-09, 0:22
Cytat:

mej pasji spożywania napoju bogów


Skoro to Twoja pasja, to pewnie wiesz, że w puszkach to bardzo ciężko dobre piwo znaleźć.
Zgłoś
Avatar
Oskarek 2009-12-09, 1:37
ja nie moge ... kiedys kiedys chodzilem z takim typem do liceum i jezdzil na takie zjazdy w takich strojach walczyli sobei na miecze itp...
az pewnego razu wsiadam z kolegami do autobusu a tu on siedzi w tym stroju xD wyobrazacie sobie reakcje kolegow jak podszedl sie przywitac xD
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2009-12-09, 1:41
Wspaniała kolczuga lekka i wygodna
Zgłoś
Avatar
Nieto 2009-12-09, 2:21
Pracochłonne pewnie. Trochę sztany nietego, bo nie chronią TEGO CO WAŻNE RÓWNIEŻ, pachwiny też mogą pokrwawić niestety.
Zgłoś
Avatar
Blodhgarm 2009-12-09, 2:52 1
yarzapp napisał/a:

Skoro to Twoja pasja, to pewnie wiesz, że w puszkach to bardzo ciężko dobre piwo znaleźć.


touché

Nie jestem wybredny ;p Tyskacz z puszki, a nawet z kija mi smakuje
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-12-09, 8:06 1
yarzapp napisał/a:

Skoro to Twoja pasja, to pewnie wiesz, że w puszkach to bardzo ciężko dobre piwo znaleźć.

gdybyś wiedział jak wygląda proces "czyszczenie/mycia" to wolałbyś z puszki
Zgłoś
Avatar
P................A 2009-12-09, 13:20
starzy go nie kochali??
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-12-09, 14:37
luki24 napisał/a:

gdybyś wiedział jak wygląda proces "czyszczenie/mycia" to wolałbyś z puszki


O jaki proces Ci chodzi? I co do tego ma puszka? Ja miałem na myśli to, że żadne piwo, które uważam za dobre nie jest dystrybuowane w puszkach.
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2009-12-09, 15:39
niezly NERD z tego typa
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-12-09, 16:59 2
yarzapp, chodzi o mycie butelek przed nalaniem do nich piwa. Za bardzo się do tego nie przykładają, zdarzają się przypadki że kupujesz browara, przyglądasz się butelece a tam mysz albo jakieś robactwo w środku. Nie raz menelnia sprzedaje butelki po piwie które leżały gdzieś w rowie albo na śmietniku. A puszkę zawsze masz nową bo nikt ich nie myje i nie używa w ten sposób ponownie. Jedynie przetopiają itd. Nie prawda też że niby piwo z puszki jebie aluminum i jest szkodliwe, ja nie czuje tego aluminum to raz a dwa kiedyś popularne były garnki, łyżki i inne pierdoly z aluminium (w wojsku do dzis tego używają) i nikt nie umarł od tego. Co do tego że dobre piwo nie jest lane do puszek to nie wiem. Nie zwracam na to uwagi. Praktycznie każde piwo mi smakuje.
Zgłoś
Avatar
D................o 2009-12-09, 17:29 1
jeden chuj czy z butelki czy z puszki
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-12-09, 19:21
luki24, kupuj piwo w butelkach nie zwrotnych
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-12-09, 20:35
"yarzapp, chodzi o mycie butelek przed nalaniem do nich piwa. Za bardzo się do tego nie przykładają, zdarzają się przypadki że kupujesz browara, przyglądasz się butelece a tam mysz albo jakieś robactwo w środku." - A kto sie do kurwy nędzy przygląda butelkom ? Otwierasz i pijesz a jak sie trafi robaczek , łepek myszki to tym lepiej ( białko jeszcze nikomu nie zaszkodziło) ^^
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie