18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Ponury Knur 2011-10-28, 16:32
ticorr napisał/a:



Ty już sam nie wiesz o co się przypierdolić... aby tylko się przypierdolić, prawda? Z twojego pieniactwa na temat kasy nic nie wyszło, więc teraz będziesz wyciągał sprawy sprzed 1000 lat...

Krótko odpowiem zatem:

Po pierwsze: idiotów, którzy w historii swój brudny ryj wytarli chrześcijaństwem nie nazywaj tu kościołem... równie dobrze możesz o każdym pijaku powiedzieć złodziej, bo "każdy pijak to złodziej"... poza tym zobacz na dzieła ateistów z XX wieku - Hitler, Stalin, Mao, Pol Pot, Kim Ir Sen, Che Guevara... tu dopiero można książki pisać...

Po drugie: jeżeli niezgoda na działania środowisk żydowskich lub politykę Izraela nazywasz antysemityzmem, to nie mamy tu o czym dalej gadać... a jeżeli myślisz, że katole mają siedzieć cicho, gdy im każdy nadskakuje, to też chyba coś ci się pomyliło...

Po trzecie: pedofilia w kościele... tu się zgodzę - każdy przypadek powinien być surowo karany, JEŻELI rzeczywiście taki gdzieś zaszedł i nie powinien być zamiatany pod dywan... trzeba tu jednak zauważyć, że w porównaniu do innych środowisk, przypadki pedofilii w kościele są w ilościach śladowych, a cała sprawa jest głównie napompowana przez media do granic absurdu, by wywołać tanią sensację, aby tylko sprzedał się nakład... jak przy każdym innym temacie zresztą...

Po czwarte: to nie katole "wybierają" sobie bliźnich, a ludzie decydują o tym czy nimi być czy też nie...



Ja mówię o całej twojej religii finansowanie obalasz tym że to nie wasza wina tylko rządu co nie zmienia faktu że za tą kasę proboszcz jeździ mercem na dziwki, ja wiem że to rząd wam płaci. A wy tylko ślepo bierzecie, no w końcu barany tak?
Odcinasz historię swojej religii od tego co jest teraz mówiąc że ktoś wytarł sobie ryj kościołem 1000 lat temu?

Pedofilia napisałeś że to są śladowe przypadki i nie powinny być zamiatane pod dywan.
A naprawdę jest tak że śladowe przypadki są ujawniane a reszta jest dokładnie zamiatana pod dywan.

A wiesz czemu jest tylu katolików?
Bo bardzo trudno dokonać aktu apostazji i utrudniają to zakłamani księża.
Sam występowałem już 4 razy. I ciągle mój akt nie może dotrzeć do kurii. Ciekawe co? Pewnie zrządzenie losu ale u 4 osób w tej samej parafii.

Jeżeli ja mam wybrać czy chcę być waszym bliźnim to wolał bym układać się z Hitlerem. Przynajmniej miał jasne zasady.
Zgłoś
Avatar
ticorr 2011-10-28, 18:03
Cytat:

co nie zmienia faktu że za tą kasę proboszcz jeździ mercem na dziwki



Żyję w 400-tysięcznym mieście, na jednej z największych dzielnic i tu proboszcz jeździ starym Lanosem jedynie do lekarza i innych chorych... stereotypy zassane z palca gimnazjalisty pozostaw dla siebie...

Cytat:

Odcinasz historię swojej religii od tego co jest teraz mówiąc że ktoś wytarł sobie ryj kościołem 1000 lat temu?



Chcesz pobawić się w liczby "ofiary kościoła katolickiego" kontra "ofiary innych religii" kontra "ofiary ateistów"? Stawiam sztaby złota za patyki, że przegrałbyś tą zabawę z kretesem. I po co ci to?

Cytat:

śladowe przypadki są ujawniane a reszta jest dokładnie zamiatana pod dywan



Być może... a być może, że nie... wyroków w każdym bądź razie nie będę wydawał na podstawie artykułu z Trybuny Ludu...

Cytat:

Bo bardzo trudno dokonać aktu apostazji i utrudniają to zakłamani księża.



I w tym upatrujesz przyczynę tak dużej liczby katolików? Nie ośmieszaj się...

Cytat:

Jeżeli ja mam wybrać czy chcę być waszym bliźnim to wolał bym układać się z Hitlerem.



Ano byli i tacy.. kasowała ich później AK lub NSZ.. co pewnie też przypisujesz pod zbrodnie popełnione na tle religijnym... ech...
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2011-10-28, 20:23 1
No i po chuj tak kłapiecie paszczami? Kler jaki jest, każdy widzi. A tu trzy strony mieszania kijem w Wiśle i tylko 0,01% przejawów poczucia humoru.

Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2011-10-28, 20:25
Zamykam zanim ktoś się rozpędzi i zarobi warna
Zgłoś