18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
beerek 2012-12-25, 1:00
U mnie w Wigilię wódeczka też wjechała jako 12 potrawa
Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-25, 2:49
Zajebiście ale znów pomyślałem o metalach i wiem jak bardzo są chujowi : (
Zgłoś
Avatar
Qyyn.Nikol 2012-12-25, 10:23 3
I po co się powtarzasz idioto... Coś twój partner dawno cie nie posuwał...
Jeszcze nadmienię,że nie jestem metalem, słucham głównie skatepunku,jestem ogolony prawie do łysa, jednak bronię metalu przed jebanymi stereotypowcami, który bladego pojęcia nie ma mają o metalu lub są trollami(w drugim wypadku - walka z wiatrakami).
Cytat:

jestem wstanie powiedzieć takiemu brudasowi, że nim jest.


Czyli nie miałeś nigdy kontaktu z jakimkolwiek metalem.
Zgłoś
Avatar
Adimen 2012-12-25, 10:32 1
Zajebiaszczy kawałek jakbym tak swoich nówka adków tak nie lubił to bym się moment skucał tym gównem!!!!!
A i nam dresikom skarpetki tez jebiom , jak chodzimy ciądle w jednych adkach to wiecie jaki syf sie robi ze hoho
Zgłoś
Avatar
Myski 2012-12-25, 11:28 1
Tu przykład czystego i pachnącego hip-hopowca
sadistic.pl/ipreza-vt162595.htm?highlight=udana

i taki sam by się znalazł w każdej subkulturze. Więc jeden z drugim buce, powstrzymajcie swoje ignoranckie wypowiedzi wobec metalowców czy innych grup, skoro nie jesteście idealnym przykładem. Spotkałem więcej brudnych i z oddechem który szkło mógłby stopić dresów, lalusiów, i dyskotekowych chłopaczków niż zaniedbanych metali, a uwierzcie zmieniałem styl bycia jak rękawiczki. Bo to że czegoś nie rozumiesz, to nie znaczy że jest do dupy.

@nowator, włącz sobie MyLittlePony będziesz miał cukierkowo, pachnąco, czysto i bez darcia ryja, bo chyba masz jakiś uraz z dzieciństwa do ludzi z długimi włosami.
Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-25, 14:21
Nie piszcie, że metale nie są brudni, bo widzę to każdego dnia - że są śmierdzącymi brudasami.
Zgłoś
Avatar
KoTu 2012-12-25, 15:42
Od 3 minuty zaczyna się dobre granie.
Zgłoś