18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Koledzy z wojska
krystiank123 • 2012-08-27, 23:02
Trzej koledzy z wojska - Warszawiak, Ślązak i Poznaniak - spotkali się po latach i doszli do wniosku, że trzeba to uczcić przy czymś mocniejszym.
- Ja przyniosę wódkę - mówi Ślązak.
- A ja kupię zagrychę - proponuje Poznaniak.
A Warszawiak na to:
- To ja skoczę po szwagra.
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-08-28, 12:20 4
Warszawa , gdzie ta wiocha jest?
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-08-28, 12:57
@abrams90 głównie to nie chodzi o to że warszawiak skąpy. Tylko myśli że jak mieszka w stolycy to on pan i władca. Wiele przykładów na drogach u mnie w mieście widziałam. Niektórzy potrzebują normalnie jakiegoś megafonu na dachu co by się ciągle darł "Z DROGI, WARSZAWIAK JEDZIE".
Zgłoś
Avatar
N................h 2012-08-28, 13:23 2
gdyby nie Warszawa, to jeszcze byście bambusy na drzewach siedzieli
Zgłoś
Avatar
z................k 2012-08-28, 14:03 1
Gdyby nie pieniądze z całej Polski, to w Warszawie jeszcze byście na koniach jeździli - głównie pieniądze z Wielkopolski, Śląska i Pomorza :]
Zgłoś
Avatar
Marshal 2012-08-28, 14:55
oj zwojek nie walkujmy juz janosikowego od nowa
udowodnilem juz raz ze jest odwrotnie niz piszesz i nie chce mi sie drugi raz pisac wywodu na ten temat
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-08-28, 15:03
Po co pierdolić o tym co było 100 lat temu. Już wtedy Polaków w chuja robili i tak zostało do dziś.

@edit

100 lat to w przenośni bo zaraz się dojebiecie do człowieka
Zgłoś
Avatar
Kozar 2012-08-28, 15:13 1
tylko że z sępienia to najbardziej słyną Poznaniacy...
Zgłoś
Avatar
68mustang 2012-08-28, 15:40 2
Zagryźcie się na śmierć Polaczki.
Zgłoś
Avatar
rafikl 2012-08-28, 15:46 1
@NicuniaMJ Pewnie mieszkasz w czymś pokroju Ciechanowa gdzie ludzie widząc ograniczenie do 50 zwalniają do 35 żeby przypadkiem nie dostać mandatu, a potem tacy jak ty łażą i mówią, że warszawaiacy ich z drogi zmiatają.
Zgłoś
Avatar
krzyskrupinski 2012-08-28, 15:51 1
zwojek napisał/a:

Gdyby nie pieniądze z całej Polski, to w Warszawie jeszcze byście na koniach jeździli - głównie pieniądze z Wielkopolski, Śląska i Pomorza :]


HAHAHA Tera to dojebałeś! Gdyby nie Warszawa to Ty byś nadal w jaskini mieszkał
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-08-28, 16:52
Co jak co, ale często te wieśniaki z tej wiochy (warszawa) jak pojadą w inne zakątki Polski to sie kurwa zachowują jak by chuj wie skąd przyjechali byli najważniejsi, najlepsi, najmądrzejsi, a tu taki chuj są tylko jebanymi wieśniakami. Nie każdy wiadomo...
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2012-08-28, 18:47
Gdyby nie Stalin, Roosevelt i Churchill to w każdym mieście, i w Wawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i innych by był raj teraz. A tak to gonimy europę. A gdybyśmy jeszcze mieli murzynów, to dziś ameryka goniła by NAS!
Zgłoś
Avatar
N................h 2012-08-28, 19:06 2
Kutas Szatana napisał/a:

Gdyby nie Stalin, Roosevelt i Churchill to w każdym mieście, i w Wawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i innych by był raj teraz. A tak to gonimy europę. A gdybyśmy jeszcze mieli murzynów, to dziś ameryka goniła by NAS!


a gdybyśmy się dogadali z hitlerem, to teraz byśmy mieli granicę z chinami
Zgłoś
Avatar
NeNulek 2012-08-28, 22:30
Mohi napisał/a:

Znów nieudolna obraza Warszawiaków...



czyja to wina że gorole ino na dupie siedzą i za to chcą mieć kase? pasożyty -.-

krzyskrupinski napisał/a:


HAHAHA Tera to dojebałeś! Gdyby nie Warszawa to Ty byś nadal w jaskini mieszkał


no jasne może jeszcze powiesz, że gdyby nie warszawa węgla by nie było?
Zgłoś
Avatar
Wujek Boniek 2012-08-29, 0:31
@rafikl
czemu dojebałeś się akurart Ciechanowa? tutaj nawet jak jest jebane ograniczenie do jednego pasa to ludzie wiedzą jak się zachować, a w W-wie by walili na chama pchając się "kto ma większe felgi"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie