18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JanJankowski 2024-07-03, 21:34 1
pazuzu napisał/a:

Nie wiem co jest bardziej bezużyteczne, Polska reprezentacja piłki nożnej czy brytyjska policja



Remis obstawiam
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-07-03, 22:02 1
Pies zachował się prawidłowo. Broni domu, a tamci są nieproszonymi gośćmi. Nie ma łażenia po swoim, nawet w mundurze
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-07-03, 22:09 1
Bo ja wiem? Chyba pies na medal? Policji nie wpuścił. Jeszcze pewnie sami wleźli bez pytania.
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-07-03, 22:31 1
Trzech debili w jednym miejscu. Czy to nie za dużo? A pieseł jak to pieseł - do wora a wór do jeziora.
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2024-07-03, 22:35
Przecież ten kretyn był uzbrojony. Wolał ryzykować nogę koleżanki niż zastrzelić agresywnego psa?
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-07-03, 23:54 1
Oj tam ważne że w policji została zachowana zasada "diversity" - na pewno mają na każdym komisariacie zatrudnione kobiety jako minimum 50% załogi, jakiegoś homo i transseksualistę, kogoś niebinarnego i może jeszcze jakiegoś inżyniera z pontonu. Jakby nie mieli to nie działaliby tak skutecznie i efektywnie.
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2024-07-04, 3:37 4
Swoją drogą na tym nagraniu widać dlaczego te mutanty bullowate są tak trudne do powtrzymania - gdy złapią ofiarę dostają szczękościsku, dlatego ten egzemplarz nie może wypluć buta i ugryźć ponownie policjantki. Psy do odstrzału.
Zgłoś
Avatar
intermag 2024-07-04, 5:04
Się kuzwa na posesję nie wchodzi
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-07-04, 8:38 1
Od razu bym strzelał w łeb kundlowi.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-07-04, 9:43 1
Dobry piesek, a tak serio jakby dostał porządnego buta na ryj to by tak kozaczył
Zgłoś
Avatar
Siadu 2024-07-04, 9:45
Pier*olone sierściuchowate ścierwa! Wytępić to wszystko w pi*du!
Zgłoś
Avatar
Scout 2024-07-04, 11:10 1
Ale Pizdeusz z tego łysego! Zamiast odjebać psa od razu, albo przynajmniej zdrowo go tą pałą ponapierdalać to on mu lekki masarz zafundował...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-04, 11:31 1
Nome napisał/a:

właścicielka załamana bo wie, że już po Jacku, brytole nie pierdolą się jak w Polsce, tylko jak kundel podskoczy to od razu do uśpienia
a paniusia albo do paki albo będzie popylać z miotłą w czynie społecznym


Dokładnie tak. Pies już wydał na siebie wyrok. Po takiej akcji będzie, jak oficjalnie mówią: destroyed, czyli dosłownie: zniszczony.
A właścicielka sama temu winna. Jak nie potrafi nad psem panować, to niech sobie chomika kupi.

[ Dodano: 2024-07-04, 11:41 ]
Nome napisał/a:

kiedyś tak było, teraz mają specjalne oddziały uzbrojone po zęby, to raz
dwa, to ja pisałam o pieseczkach, w Polsce rozpaczają nad każdym kundlem, tam pieseczek zatopi ząbki gdzie nie trzeba i natychmiast wydają nakaz uśpienia, albo odstrzeliwują na miejscu, mało tego zakazali rasy XL bully, a w Polsce wejdź na OLX i pełno tego sprzedają... także niezależnie od tego jak kiepsko to wygląda, brytole lepiej sobie radzą niż Polacy
przy okazji ten pieseczek na filmie to właśnie XL Bully, właścicielka będzie miała duże kłopoty


Dla jasności, ci uzbrojeni po zęby nie patrolują ulic oprócz okolic budynków rządowych, lotnisk itp. Zwykły policjant broni nie nosi, ale gdy robi się syf może wezwać tych uzbrojonych i są na miejscu po kilku minutach.
Co do psów, dokładnie tak to działa. Ten z filmu już pewnie przeleciał przez komin krematorium bo likwidują je szybko.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-04, 11:46
yellow87 napisał/a:

Od razu bym strzelał w łeb kundlowi.



Ja tak samo, tej suce też.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2024-07-04, 15:44 1
Właśnie tego oczekiwałbym od tego typu psa jeśli ktoś nie proszony wejdzie na moją posiadłość. Zapewne mogli zadzownić, grzecznie poczekać za płotem aż właścicielka zamknie psa a oni pewnie weszli jak do siebie i zdziwko.
Zresztą... chuj wie co tam się wydarzyło wcześniej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie