18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Inoquez 2015-01-06, 10:20 7
jakiś zapasiony knur z wyglądem kucharza z wjskiej pizzeri myśli, że zarobki troche kasy na filmikach a to ani fajne ani smieszne, ani kurwa tym bardziej nadające sie na sadistic
Zgłoś
Avatar
lysout 2015-01-06, 12:55 2
@up
Amen

Też knura nie lubię.
Zgłoś
Avatar
peterpod1990 2015-01-06, 16:25 32
@up
ale pierdolicie... koleś pokazuje że nawet sporty niszowe mogą wzbudzać emocje
ma swoją zajawkę i zajebiście ją prezentuje

tylko w naszym smutnym kraju kibic = ojebany na łyso idiota z zakazem stadionowym, bo postanowił 'podarować' krzesełko przyjezdnej drużynie
Zgłoś
Avatar
MCL 2015-01-06, 18:22 4
To ten sam typ co stworzył 8. Ligę Mistrzów. Nie oglądam jego vlogów, ale wiem, że chuj w dupę hejterom
Zgłoś
Avatar
lukbro 2015-01-06, 18:29 2
Zazdroszczę mu. Panowie z góry pewnie też, dlatego odpalili standardowego Kowlaskiego, który ma gorzej niż Nowak.
Zgłoś
Avatar
Skid17 2015-01-06, 18:37
@peterpod1990

Słuchaj polaczku w kapciach, gówno wiesz o życiu kibicowskim, nie przejechałeś 700km za własną drużyną żeby dostać gazem po ryju za stanie pod bramą stadionu, nie dostałeś butelką w łeb w kolejce do kołowrotka, nie zdzierałeś gardła na 3 dni, a pewnie o swojej lokalnej drużynie wiesz z tvn'u. A więc serdeczny chuj ci w dupe za bycie knurem z podrowieniami dla prawdziwych kiboli
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2015-01-06, 18:42 12
ten pan z pierwszego komentarza to musi byc nieźle w życiu przypierdolony. co ty kacapie myślisz ze każdy filmowy blog musi być śmieszny, sadolowy czy jaki chuj? koleś gruby bo gruby, ale ma ciekawe materiały, ma pasję, stworzył bardzo fajną serie pt. "8 liga mistrzów" gdzie wbrew twojemu pierdoleniu jest śmiesznie, niekiedy nawet bardzo. no ale co taki przysłowiowy janusz jak ty oprócz pracy i srania w krzesło robi? pewnie nic. zero pasji, zero zainteresowań. ot najebać się ze swoimi kumplami w piątek na dysce. Gdybyś czymkolwiek się bardziej interesował to byś na pana z filmiku nie bluzgał bo byś np. wiedział, że urlop poświęca się właśnie na rozwijanie pasji. Skąd wiesz ze nie wziął 3 tygodniowego urlopu i nie pojechał w podróż po państwach żeby zobaczyć jak tam wyglądają niższe ligi piłki etc. nie wisz, ale już zakładasz ze chce kase trzepać na youtube. zamknij ryj i nie szukaj dziury w całym.
Zgłoś
Avatar
peterpod1990 2015-01-06, 18:55 4
@skid07
za "polaczka" mam nadzieje ze tym gazem będzie dostawał na każdym wyjeździe

a za chuja w dupę dziękuję, widać znasz doświadczenie, więc pewnie przyjdzie go przyjąć niedługo od chłopaków z celi

jakbyś miał odrobinkę IQ (sprawdź co to) napisałbyś konstruktywny komentarz i podrzucił parę linków, że w Polsce potrafią ludzie kibicować, ale nie..swoim komentarzem podkreślasz że to co napisałem jest prawdą.
kibice polskiej gównianej piłki nożna to znakomitej większości ludzie o bardzo niskim poziomie, półgłówki na skraju patologii którzy poza 'klubem' nie widzą nic więcej.

Tak więc miłego kibicowania. Bawcie się dobrze z chłopakami. Jak tam będziecie się napierdalać to mam nadzieje że jakaś cegłówka się zapląta w okolicy twojej twarzy i naznaczy ją 'wieczną miłością do pogoni'
Zgłoś
Avatar
surojak 2015-01-06, 19:22
Chciałbym dać piwo ale nie mogę... ten nowy montaż gdzie co chwila jest jego ryło powoduje, że nie da się tego oglądać. Szkoda.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2015-01-06, 23:14
Chcesz kibiców kulturalnych przyjdź na żużel
Tam się kurwa kibicuje!!
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2015-01-07, 1:39
Lumpy1 napisał/a:

Chcesz kibiców kulturalnych przyjdź na żużel
Tam się kurwa kibicuje!!



Aż się w głowie kręci.
Zgłoś
Avatar
Bart9201 2015-01-07, 7:52 1
skid07 napisał/a:

@peterpod1990

Słuchaj polaczku w kapciach, gówno wiesz o życiu kibicowskim, nie przejechałeś 700km za własną drużyną żeby dostać gazem po ryju za stanie pod bramą stadionu, nie dostałeś butelką w łeb w kolejce do kołowrotka, nie zdzierałeś gardła na 3 dni, a pewnie o swojej lokalnej drużynie wiesz z tvn'u. A więc serdeczny chuj ci w dupe za bycie knurem z podrowieniami dla prawdziwych kiboli



Nauczcie się kibicować jak ludzie, to oczka łzawić nie będą. I mi nie pierdol tych waszych wyświechtanych frazesów o honorze i miłości do klubu. Większość z was nie zna pojęcia honor. Człowiek nie może wziąć dziewczyny, żony czy dzieci na mecz, bo bilety w większości posiada bydło, dla którego "honor" to pierdolnięcie dziecka butelką w łeb. Przestałem chodzić na mecze, kiedy łysy szympans z tymi samymi barwami co ja chciał się napierdalać, bo za cicho śpiewam. Może was w końcu wyplenią jak chwasty i będzie można przyjść popatrzeć na mecz, zamiast oglądać się wokół siebie czy jakiś naćpany, łysy buc nie chce czasem poczęstować krzesełkiem.
Zgłoś