18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Silverface 2020-08-17, 14:30 3
Miodek dla oczu.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2020-08-17, 14:43 14
Żydki chcą siać mętlik w społeczeństwie. Wzniecanie agresji wśród kobiet w tym przypadku jest im na rękę. Kobiety w swej uległości wobec autorytetów (medialnych) zaczynają odpierdalać manianę zgodnie z oczekiwaniami. Dlatego my jako faceci musimy wziąć się w garść i ogarnąć samice bo one same siebie i z siebie się nie ogarną. Ciężka ręka, stanowczość, i kutas do mordy to podstawa dobrego funkcjonowania społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-17, 15:15 4
Przywalenie kulą w szczękę osobie która coś pisze i ma spuszczoną głowę ..... zajebisty przykład pussy pass . Sponiewieranie dziewczyny za rzekome donoszenie.....zajebisty przykład pussy pass. Laska która chce wpierdolić chłopakowi za to że ją zdradził i porzucił dla tłustej foki ... zajebisty pussy pass. Albo jakiś czarny naćpany transgender kolejny zajebisty przykład pussy pass. Nierzetelne gówno , ja tu nie widzę pussy pass denied., tylko zwykłe napierdalanie.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-08-17, 17:42 1
Ahahaha jebac stare baby i gości którzy je jebią
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-08-17, 19:21 16
Eknen napisał/a:

Przywalenie kulą w szczękę osobie która coś pisze i ma spuszczoną głowę ..... zajebisty przykład pussy pass . Sponiewieranie dziewczyny za rzekome donoszenie.....zajebisty przykład pussy pass. Laska która chce wpierdolić chłopakowi za to że ją zdradził i porzucił dla tłustej foki ... zajebisty pussy pass. Albo jakiś czarny naćpany transgender kolejny zajebisty przykład pussy pass. Nierzetelne gówno , ja tu nie widzę pussy pass denied., tylko zwykłe napierdalanie.



To spierdalaj
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-17, 20:26 4
Eknen napisał/a:

Przywalenie kulą w szczękę osobie która coś pisze i ma spuszczoną głowę ..... zajebisty przykład pussy pass . Sponiewieranie dziewczyny za rzekome donoszenie.....zajebisty przykład pussy pass. Laska która chce wpierdolić chłopakowi za to że ją zdradził i porzucił dla tłustej foki ... zajebisty pussy pass. Albo jakiś czarny naćpany transgender kolejny zajebisty przykład pussy pass. Nierzetelne gówno , ja tu nie widzę pussy pass denied., tylko zwykłe napierdalanie.



Polecam przeprowadzkę na jakieś forum dla feministek.
Tu nie masz czego szukać złotko.
Zgłoś
Avatar
djted 2020-08-17, 20:37 4
Kosz na łeb rozjebał system
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-08-17, 22:29 1
Eknen napisał/a:

Przywalenie kulą w szczękę osobie która coś pisze i ma spuszczoną głowę ..... zajebisty przykład pussy pass . Sponiewieranie dziewczyny za rzekome donoszenie.....zajebisty przykład pussy pass. Laska która chce wpierdolić chłopakowi za to że ją zdradził i porzucił dla tłustej foki ... zajebisty pussy pass. Albo jakiś czarny naćpany transgender kolejny zajebisty przykład pussy pass. Nierzetelne gówno , ja tu nie widzę pussy pass denied., tylko zwykłe napierdalanie.



Dawno kutasa w buzi nie miałaś i zaczynasz gwiazdorzyć?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-08-18, 2:43
Te kurwy na końcu... tylko bym zobaczył, że poleciał cios na moją kobietę, a każda z tych kurew wracała by do domu z połamaną szczęką.
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-08-18, 13:40 1
Mors_Nigra napisał/a:

Te kurwy na końcu... tylko bym zobaczył, że poleciał cios na moją kobietę, a każda z tych kurew wracała by do domu z połamaną szczęką.



Jaka Twoja kobieta, jakie polamane szczeki? Chlopie... wstawaj, zesrales sie.
Zgłoś