18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Sivy121 2011-12-13, 18:58 1
autobus nr 29 kolo Camden Town ;P
Zgłoś
Avatar
m................i 2011-12-13, 19:14
bym zajebal jedno i drugie
Zgłoś
Avatar
Takeda 2011-12-13, 19:30 1
No i dobrze tłustej suczy, należało jej się. Może nie darzę czarnych zbyt wielką sympatią, ale zdecydowanie bardziej nienawidzę tępych, spasionych szmat.
Zgłoś
Avatar
TheJezus 2011-12-13, 19:47
ticorr napisał/a:

uwielbiam te filmy nagrywane srajfonem... rozdzielczość ni w pizdę ni w oko... dobrze, że autor tego rozwiązania wącha już kwiaty od spodu, może nareszcie apple będzie trochę bardziej z tej planety, bo póki co to planeta Chujnia-3...



Tak kurwa na 100% ktoś wezmie do autopusu profesjonalny sprzęt i efekty specjalne na miejscu ci zrobią . Oskar murowany

Autobusu*
Zgłoś
Avatar
autobusik111 2011-12-13, 20:04 6
Bardzo podoba mi się reakcja większości wypowiadających się użytkowników, ale niektórzy te swoje "śmieszne" rasistowskie komenty zostawcie swoim starszym kolegom z drugiej klasy gimnazjum, może przestaną Was bić po kiblach. A jeśli chodzi o sytuację z autobusu to powiem jedno: koloru skóry nie wybiera nikt, a to czy jest się grubą dziwką czy nie to kwestia nawyków i wychowania. Pozdrawiam, autobusik111.
Zgłoś
Avatar
naagaga 2011-12-13, 20:17
Ja pierdole i dobrze zrobił nie będzie mu stara szmata się wpierdalać w nie swoje sprawy!
Zgłoś
Avatar
immortal_1939 2011-12-13, 20:19
Byłaby niezła parka:

Zgłoś
Avatar
P................k 2011-12-13, 20:48
jebane angielskie dupsko..one zawsze są takie kurwa dumne, że nie można im słowa powiedzieć..jebać
Zgłoś
Avatar
ksidraak 2011-12-13, 21:07
Po części mają rację że nie chcą żeby wpierdalali im się z kulturą i siłą czy liczebnością narzucali (muslimy czy niektórzy czarni) ale to jest przegięcie, jak taka gruba locha się pluje, szczególnie, jeśli na równi z nimi traktuje uczciwych, białych ludzi o tej samej kulturze (na przykład napierdalając w Polaków). Wkurwiające jest to, że traktują się z wyższością, mimo że są gówno warci. Natomiast to, że dla każdej kultury jest miejsce (przynajmniej we współczesnych warunkach) tam skąd się wywodzi, to jest prawda i to całe multikulti można sobie w dupę wsadzić co najwyżej.
Zgłoś
Avatar
netmob 2011-12-13, 22:31
trochę jest podobny do Sokoudjou.
Zgłoś
Avatar
re-vill 2011-12-14, 1:09
o kurwa ja pierdole weźcie po akcji jak babka go pierwszy raz udeża, obczajcie co koleś ma na prawym ramieniu kurtki naszyte
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2011-12-14, 5:48
Dobrze zrobił.
A ta gruba szmata i tak pewnie czarnego urodzi.
Zgłoś
Avatar
kamilo731 2011-12-14, 6:28
Hej, prośba. Mógłby mi ktoś przetłumaczyć ? 3-ci raz oglądam i nie mogę zrozumieć tego brytyjskiego akcentu. A mieszkam w Stanach...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-12-14, 12:24
gdzie ten murzyn? od 0:21 widze małpke i tłusta świnie, która pewno jedzie do rzeźni, ot i transport zwierzat
Zgłoś
Avatar
CountPerun 2011-12-14, 15:07 1
Iluż tu chojraków wyznaje wyższość nad Murzynami, a większość miała z nimi większy kontakt podczas czytania mamusi o Murzynku Bambo na dobranoc.
Co byś zrobił podczas bezpośredniego kontaktu z takim Murzynem? A chuja, bo większość w gadce w jenternecie jest jeno mocna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie