18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
moonmaker05 2012-01-04, 6:09
Bożesz Ty mój... jak ona gębę piłuje, 5 sekund by nie siedziała w moim samochodzie
Zgłoś
Avatar
karas1989 2012-01-04, 10:09 9
@ up

chuj w mordę i po kłopocie...
Zgłoś
Avatar
dawid5144 2012-01-04, 17:17
podobno na filmie jest jakis samochod .... ??
Zgłoś
Avatar
Infanymous 2012-01-05, 23:29 1
@up
hahahaha, hehehe, hyhyhy. Śmieszne w chuj.
Nienawidzę takich ultradźwięków jakie wydaje ta laska :c
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2012-01-06, 0:24
Zasada nr1 gdy widzisz cycki daj piwo taki odruch już
Zgłoś
Avatar
sebi88pl 2012-01-06, 2:57
U nas taka reklama by nieprzeszła bez echa odrazu szmaty przepraszam feministki by sie buntowały ze cycek nie moze być bo to uwłaszcza kobiecie
Zgłoś
Avatar
styq 2012-01-06, 8:20 1
"wszystko co lubimy najbardziej"

Nie lubię takich samochodów, wolę bentleje, audi.

Nie lubię mechaniki samochodowej, wolę komputerową.

Nie lubię takiej chujowej muzyki, wolę metalową (chuj, że mam krótkie włosy i chodzę w dresie) ew. elektroniczną - w tej chwili słucham Riversidu

Nie lubię burna, wolę Tigera ew. Red Bulla (tylko darmowego, drogi w chuj)

Nie lubię takich cycków, po wyjęciu ze stanika chujowo wiszą, co z tego, że są duże... Ładnie wyglądają zapięte, a ja zdecydowanie wolę oglądać cycki bez zbędnych materiałów i kształtoukładaczy.

Nie lubię takich głupich pizd, wolę fajne mądre uśmiechnięte dziewczyny, które nie boją się pójść na basen.

Najważniejszym błędem stwierdzenia, że jest tutaj wszystko co lubimy jest fakt, że nie ma tutaj piwa.

Moja ocena to 2/10 (punkt dodatni, ponieważ jednak są cycki, są ok mimo tego, że wolę inne, nie należy nimi wzgardzać ) Filmik poniżej krytyki
Zgłoś
Avatar
golden8426 2012-01-06, 9:17
"dobre cycki to podstawa udanej reklamy"
A sa zle cycki???
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-01-06, 11:32 3
@up Toś Ty chłopie harda nie oglądał...
Zgłoś
Avatar
omenomen 2012-01-06, 13:48
styq napisał/a:

"wszystko co lubimy najbardziej"

Nie lubię takich samochodów, wolę bentleje, audi.

Nie lubię mechaniki samochodowej, wolę komputerową.

Nie lubię takiej chujowej muzyki, wolę metalową (chuj, że mam krótkie włosy i chodzę w dresie) ew. elektroniczną - w tej chwili słucham Riversidu

Nie lubię burna, wolę Tigera ew. Red Bulla (tylko darmowego, drogi w chuj)

Nie lubię takich cycków, po wyjęciu ze stanika chujowo wiszą, co z tego, że są duże... Ładnie wyglądają zapięte, a ja zdecydowanie wolę oglądać cycki bez zbędnych materiałów i kształtoukładaczy.

Nie lubię takich głupich pizd, wolę fajne mądre uśmiechnięte dziewczyny, które nie boją się pójść na basen.

Najważniejszym błędem stwierdzenia, że jest tutaj wszystko co lubimy jest fakt, że nie ma tutaj piwa.

Moja ocena to 2/10 (punkt dodatni, ponieważ jednak są cycki, są ok mimo tego, że wolę inne, nie należy nimi wzgardzać ) Filmik poniżej krytyki



miałem na myśli prawdziwych mężczyzn a nie napinaczy, pozerów i tym podobne, poza tym naprawde wielki chuj mnie jak i pewnie reszte obchodzi co ty lubisz
Zgłoś
Avatar
ronnies3 2012-01-06, 14:14
tak bajdełej, co to za nutka?
Zgłoś
Avatar
Kłoński 2012-01-06, 18:15
Kanye West feat. Dwele - Power
Zgłoś