18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
PapierowyUmysł 2012-01-17, 22:17 11
niszczy mózg... świetne to jest
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-01-17, 22:20
Oj.. coś czuję, że z takimi reklamami ta whisky może zrobić karierę. Koniecznie muszę spróbować tą łychę
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-01-17, 23:35 6
ToPrzeciezJa napisał/a:

Oj.. coś czuję, że z takimi reklamami ta whisky może zrobić karierę. Koniecznie muszę spróbować tą łychę


podzielam Twoje zdanie! tylko małe ale: TĘ łychę
Zgłoś
Avatar
Siemek 2012-01-17, 23:52 2
Zajebiste te reklamy mają
Zgłoś
Avatar
hardfall 2012-01-17, 23:55 1
co "PA cze" na komentarze jebani polonisci ... w szkole nie nauczyli to sie jeden za drugim w nauczyciela bawi, a wyxxxx dorabiac na korkach..
nie na sadolu siedizec, marnujecie swoj cenny czas !
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-17, 23:56 1
hardfall, sadistic.pl/zaostrzenie-kar-za-obrazanie-uzytkownikow-vt76102.htm
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-01-18, 0:05
tych reklam jest ok.37 więc Krzysiu dzięki
Zgłoś
Avatar
N................k 2012-01-18, 0:15
up@ a ja sobie obejrzę z przyjemnością... Fiucie...
Zgłoś
Avatar
szachu44 2012-01-18, 0:20
co on mówi że bo cholere nie mogę usłyszeć ?
Zgłoś
Avatar
boro259 2012-01-18, 0:26 1
@up

Spróbuj dać głośniej.
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-01-18, 1:35
hardfall napisał/a:

co "PA cze" na komentarze jebani polonisci ... w szkole nie nauczyli to sie jeden za drugim w nauczyciela bawi, a wyxxxx dorabiac na korkach..
nie na sadolu siedizec, marnujecie swoj cenny czas !


i widzisz: właśnie nauczyli, że przekazują swoją wiedzę. żebyś się sam nauczył to byś składnie pisał. a co do "wyxxxx" (czy chuj wie czego) - nie muszę nigdzie dorabiać kosztem cennego czasu na sadolu!
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2012-01-18, 1:37
Zakochałem się Mistrz, po prostu MISTRZ !
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-01-18, 12:02 2
bezkompromisowy facet chyba nie musi uciekac sie do podstepu, bojac sie reakcji swojej kobiety, na szczere oswiadczenie, ze nie bedzie trzymal jej torebki(dalej nie wiem co w tym nie meskiego), niszczac dzielo sztuki, czy tez moze rozrywajac sweter, ktorego kobieta by nie wybrala,. jako, ze laski maja lepiej rozwiniety zmysl estetyki.
Obraz mezczyzny jaki wylania sie z przeslania, to facet niepewny siebie, mocno tlumiacy w sobie niepewnosc plciowa, ktorego intelekt i potrzeby duchowe sa zepchniete na margines poprzez tymczasowa korzysc (co implikuje niedojrzalosc emocjonalna i niedorozwiniecie umyslowe), do tego uwazajacy, ze lekkie rozerwanie swetra wyklucza ten fatalach z gry. Przeciez zaszycie go to chwila, z drugiej strony jesli jego kobieta posiada taki gust i go zdominowala, to takich swetrow ma cala szafe(albo dwie). Dalej mowimy o glupocie. Jedyna ostoja jest grono pijakow, ktorzy oddajacy hold najbardziej arbitralnym wartosciom chca cos komus udowodnic, w gruncie rzeczy tkwia w tym samym niedookresleniu jak panowie z reklam.
Konklluzja jest taka, ze reklame robily radykalne feministki, ktore wiedzialy dobrze do jakich mezczyzn sie odnosza. Nie moge pic kawy bedac chorym
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-01-18, 14:44
podesle ktos linka ,gdzie moze zobaczyc ich wszystkie reklamy?
Zgłoś