18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mateuni007 2012-06-18, 15:32
nie wiem jak to wyglada w innych krajach ale ruskie to raczej specjalnie robia
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-06-18, 15:44
moze w rosji jest wysokie odszkodowanie ,albo maja to w dupie bo se kupia nowe auto
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-06-18, 17:58 1
Uwaga konkurs!
1. Włączamy film.
2. Zamykamy oczy.
3. Wyłapujemy wszystkie słowa "bladź" "job" i "na chuj".

Ile wypadków było w filmie?
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-06-18, 19:18
bruner chciałes być śmieszny ?? wiadomo że wszystkie to Rosija
Zgłoś
Avatar
MArcin911 2012-06-18, 19:44
Co byśmy oglądali gdyby nie kupowali kamer
Zgłoś
Avatar
archi200 2012-06-19, 2:25 1
Nie mam zamiaru obrażać ruskich, ale czy oni wszyscy widzą tylko siebie na drodze? Mają od 0-100 3 sekundy żeby na każdym skrzyżowaniu (jak dla mnie umyślnie) wjechać pod inny pojazd? Albo jadąc trójpasmówką na skrajnym prawym pasie zawracać lub skręcać w lewo. Może nie jestem extra doświadczonym kierowcą, aczkolwiek nigdy nie pchał bym się do jakiegokolwiek manewru bez upewnienia się, że zrobie to bezpiecznie. I dla mnie i dla innych. Rozumiem role Sadistic'a, ale po dłuższym czasie czytając tytuł filmiku taki jak np. "kompilacja coś tam coś tam" od razu wiem czego mogę się spodziewać. Hejtujcie ile chcecie, to moje zdanie. Ktoś to podzieli, ktoś nie.
Zgłoś
Avatar
r................o 2012-06-21, 10:47 1
rusków to się pirogów można najeść.
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2012-06-21, 10:58
@up
Sęk w tym, że większość kierowców nie myśli - nie ma wyobraźni. Wyjedź w Polsce za miasto i zobacz ilu kretynów jeździ tirowi na dupie, czy to chcąc wyprzedzić, czy to po prostu jadąc. Ludzie widząc, że na pas wjazdowy właśnie wjechał samochód, nie będą bardziej uważni, widząc, że może wyjechać im przed maskę, czy zahaczyć o bok. Jadąc obok tira na autostradzie nie przyjdzie im do głowy, że opona może zaraz strzelić itd. etc. A później oglądamy naturalną selekcję
Przykład poniżej, wina kierowcy tira, ale gdyby kierowca z osobówki miał wyobraźnie, to mógł tego uniknąć:
Zgłoś
Avatar
JupikajejMadafaka 2012-06-21, 11:44
@up

na tym filmiku widać jedynie jak zachowują sie polscy "króliwie szos" w ciężarowych. nie kierowcy osobówki zabrakło tu wyobraźni, a raczej ciężarowego. a ustawianie się "tirów" na trzech pasach ruchu na skrzyżowaniu to czym jest,jak nie brakiem wyobraźni? pewnie myślał (o ile w ogóle myśli) że kolega na środkowym jest troche mniej przeładowany niż on i da rade przed niego wskoczyć.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-21, 12:44
@up - Dokładnie tak. Tacy tirowcy powinni z miejsca tracić uprawnienia, może by się nauczyli nie blokować ruchu.
Zgłoś
Avatar
wrc1 2012-06-21, 16:37
w tym kraju powinni miec obowiazek zakladania pasow uzywanych w wrc
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-06-21, 19:19
@exculibrus
Chyba nie
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-06-21, 20:22
a tir to litwa chyba czyli najwieksze swiry na polskich drogach
Zgłoś
Avatar
piotrwiacek1 2012-06-21, 23:04
te ruski to się naturalnie wybijają i jest wtedy lepszy świat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie