18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
WzajemniE 2021-12-29, 9:07 3
Co ten Bilguun..
Zgłoś
Avatar
zdun 2021-12-29, 9:18 4
powinien się podłączyć w starą w drugą dziurkę i pozwolić się jej nacieszyć ostrym jebańskiem
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2021-12-29, 9:29 13
zdun napisał/a:

powinien się podłączyć w starą w drugą dziurkę i pozwolić się jej nacieszyć ostrym jebańskiem



O i mamy swingersa. Nie każdy jest taki jak ty.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-29, 9:33 30
Zgłoś
Avatar
zdun 2021-12-29, 9:35 3
Sajlenthill napisał/a:

O i mamy swingersa. Nie każdy jest taki jak ty.



No pewnie tak, ale twojej się podobało, miała ci przekazać że jak będziesz grzeczny to następnym razem będziesz zaproszony.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-12-29, 9:58 7
Skoro się dupcy na boku, to znaczy że w domu jest lipa. Trzeba mieć pretensje do siebie
Zgłoś
Avatar
Pizdus 2021-12-29, 10:07
Zenonn napisał/a:

Skoro się dupcy na boku, to znaczy że w domu jest lipa. Trzeba mieć pretensje do siebie



Dobrze powiedziane
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-12-29, 10:36 135
Zenonn napisał/a:

Skoro się dupcy na boku, to znaczy że w domu jest lipa. Trzeba mieć pretensje do siebie

Fajne usprawiedliwienie dla kurwy. Tyle że zazwyczaj chłop zapierdala na rodzinę ponad siły, a głupia i leniwa kurwa daje dupy, bo jej się nudzi. Jak w domu jest lipa to wypada pogadać, a jak nie to się rozejść, a nie kurwić.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-12-29, 10:56 1
Nie dziwię się chłopu, że im najebał. Jak już się rozebrali to powinni się jebać, a nie odpierdalać jakieś rybie tarło.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-12-29, 11:22 3
Kto nie ruchał mężatki niech pierwszy żuci kamień.
Zgłoś
Avatar
BundyR 2021-12-29, 11:30 9
tfujdiler napisał/a:

Kto nie ruchał mężatki niech pierwszy żuci kamień.



Widzę Ty nie "żucisz", pewnie takie mężatki traktują Ciebie jak zdebilałego, niegroźnego, łatwego do wykorzystania ćwoka rozpłodowego
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-12-29, 11:32
janlew napisał/a:

Fajne usprawiedliwienie dla kurwy. Tyle że zazwyczaj chłop zapierdala na rodzinę ponad siły, a głupia i leniwa kurwa daje dupy, bo jej się nudzi. Jak w domu jest lipa to wypada pogadać, a jak nie to się rozejść, a nie kurwić.



Przeczytaj, co napisałeś i się zastanów czy ten chłop, o którym piszesz nie jest pierdolnięty ?
Skoro ma leniwa i głupia kurwe, na którą zapierdala, to wroc do mojej wypowiedzi- powinien mieć pretensje do siebie, bo to on ja wybrał.
Zgłoś
Avatar
panar3 2021-12-29, 11:43 14
Zenonn napisał/a:

Przeczytaj, co napisałeś i się zastanów czy ten chłop, o którym piszesz nie jest pierdolnięty ?
Skoro ma leniwa i głupia kurwe, na którą zapierdala, to wroc do mojej wypowiedzi- powinien mieć pretensje do siebie, bo to on ja wybrał.



Mylisz się po całości. Nikt nie potrafi być tak wyrachowany jak baba kurwa będąca. Poza tym - pizda ciągnie lepiej niż para koni. Ot, po prostu kolejny robiony w chuja przejrzał na oczy.
Zgłoś
Avatar
zdun 2021-12-29, 11:59 5
up
hahaha
to chyba piszą korposzczury z małymi flaczkami pod daszkiem .
Facet ma zarabiać ale jak trzeba to ma wiedzieć jak zerżnąć dziewczynę / żonę tak aby jej głupie pomysły do głowy nie przychodziły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie