18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SamSobieBogiem 2013-10-26, 17:23 8
z tym, że trener to taka burdelmama
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-10-26, 17:28 4
demotywadistic.pl będzie wkrótce.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-26, 17:44 17
w Polsce jest 40mln trenerów jest w czym wybierać.
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-10-26, 20:17
Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Nie wiem czy pasuje do tematu, ale mniejsza z tym.
Zgłoś
Avatar
mcgach 2013-10-26, 22:06
Trzeba zapłacić tym co grają, nie zarządzającym PZPNem.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-10-26, 22:09
A tak gadali że było by ich stać nawet na Mourinho. Jedyny Polak który mógłby to ogarnąć to Skorża. Ale gdzieś u arabów siedzi.
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-10-26, 22:16
Polska nigdy nic nie osiągnie , sport / gospodarka /
69 miejsce ranking fifa i ile pkt polska wbiła na drużynach które reprezentują zerowy poziom typu san marino (które na dzień dzisiejszy nawet selekcjonera nie ma ) , jakby polska zagrała mecz z każdym z top 20 z tabeli rankingu fifa , to by nie wygrała ani jednego meczu

Powtarzam , jakby polska miała zagrać mecz z każdym z top 20 rankingu fifa , to by nie wygrała ani jednego meczu . BO SĄ SŁABI .
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-10-26, 22:17 13
mcgach napisał/a:

Trzeba zapłacić tym co grają, nie zarządzającym PZPNem.



Chyba cię pojebało, jakbym zarabiał kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt milionów rocznie, to sam bym opłacił koszty dojazdu, obozów szkoleniowych itd. byleby zagrać z orzełkiem na piersi. Ale ja czuje się Polakiem i myślę żeby nawet rodzicom wstydu nie przynieść, zwłaszcza jakbym miał zagrać przed kilkudziesięcioma milionami ludzi i legitymować się nazwiskiem rodziców. A te kurwy? Tylko pokazują jak bardzo mają wyjebane, bo udało im się kiedyś pokazać w reprezentacji i wyrwali się na ławkę do jakichś zachodnich drużyn z końca tabeli. Przecież nasi "piłkarze" to mentalne gimbusy. Wypierdolić ich wszystkich, zabrać obywatelstwo i zakazać wjazdu kraju, niech się szmacą za granicą i nie bezczeszczą godła naszego kraju na koszulce. Co do PZPN to tak jak z resztą naszych urzędów, instytucji i elit-nie było dekomunizacji więc jest syf, ale to już zasługa lemingów głosujących na to co modne wg tv. No cóż, jaki naród taka reprezentacja.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-10-26, 22:39
ostatni napisał/a:



byleby zagrać z orzełkiem na piersi. A te kurwy? Tylko pokazują jak bardzo mają wyjebane, bo udało im się kiedyś pokazać w reprezentacji i wyrwali się na ławkę do jakichś zachodnich drużyn z końca tabeli.



1. Ty byś grał z orzełkiem, a jak była afera z orzełkiem (jego brak), to kilka gwiazdek się wypowiedziało.

sport.pl/pilka/1,65037,10613221,Wojciech_Szczesny__Orzelek__Przynajmni...

Wojciech 'chujowy bramkarz' Szczęsny

'Orzełek? Przynajmniej pod tym względem doganiamy Europę'

2. Są promowani zawodnicy, którzy grają chujowo, ale są znani. Np taki Boruc zjada Szczęsnego na śniadanie, ale Szczęsny gra w arsenalu A on nie.

Lewandowski to już kurwa bez komentarza. 20 letni zawodnicy z takiej Pogoni Szczecin grają lepiej od tych szmaciarzy. Dzisiaj oglądałem Pogoń-Korona. Niejaki Bąk strzelił 2 bramki. Robercik może tylko pomarzyć o takim wykończeniu akcji.

Nie chcę nawet pisać o tych piłkarzach. Tylko się wkurwiam bez powodu.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-10-26, 23:04
Pan_Generał napisał/a:

1. Ty byś grał z orzełkiem, a jak była afera z orzełkiem (jego brak), to kilka gwiazdek się wypowiedziało.

sport.pl/pilka...m_wzgledem.html

Wojciech 'ch*jowy bramkarz' Szczęsny

'Orzełek? Przynajmniej pod tym względem doganiamy Europę'



ta, tyle że np logo niemieckiego związku piłki nożne wygląda prawie tak samo jak godło niemiec





a logo pzpn jest bliżej do symbolu parady równości niż naszrgo godła



Pan_Generał napisał/a:

2. Są promowani zawodnicy, którzy grają ch*jowo, ale są znani. Np taki Boruc zjada Szczęsnego na śniadanie, ale Szczęsny gra w arsenalu A on nie.

Lewandowski to już k***a bez komentarza. 20 letni zawodnicy z takiej Pogoni Szczecin grają lepiej od tych szmaciarzy. Dzisiaj oglądałem Pogoń-Korona. Niejaki Bąk strzelił 2 bramki. Robercik może tylko pomarzyć o takim wykończeniu akcji.

Nie chcę nawet pisać o tych piłkarzach. Tylko się wk***iam bez powodu.



tylko ten chłopak z pogoni jak już się dostanie na ławkę do zagranicznego klubu to może potem grać tak samo jak lewandowski w reprezentacji, tutaj chodzi o wychowanie i ambicje, oni wszyscy się starają dopóki się nie pokażą inie zaczną zarabiać euro czy funtów, potem mają kadrę w dupie
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-10-26, 23:17
ostatni napisał/a:



ta, tyle że np logo niemieckiego związku piłki nożne wygląda prawie tak samo jak godło niemiec



Wystarczy spojrzeć na mordę, i wiemy że mamy do czynienia z debilem. Bramkarz który popełnia takie błędy powinien grać w 5 lidze. Ojciec nie lepszy, oskarżany o gwałty i takie tam

Co do motywacji. Czasem jest mi szkoda kibiców, bo lubią jakiegoś piłkarza, on mówi że kocha np Lecha, że to jego życie, a potem spierdala do Legii, czyli największego wroga A potem pierdoli że zawsze kochał cwks itd.

Te kurewki nawet za kilka zł się sprzedają.

edit: Jak ma się polepszyć jeżeli w kadrze grają kurwy które zostały skazane przez sąd za korupcję. Trener Pogoni również został skazany za korupcję, a jest trenerem portowców. Ja, jako sympatyk tego klubu, nie życzę sobie aby ten szmaciarz ten klub trenował. Już wolałbym abyśmy byli w strefie spadkowej.
----
ja spadam, idę oglądać american beauty, może będzie to lepsze od naszej kadry.
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2013-10-27, 0:15
tylko że to od firanki zależy jakie kurwy w burdelu-.-
Zgłoś
Avatar
t................m 2013-10-27, 2:17
a gdyby tak wyłożyć pieniądze na męski sport, a nie na te dziwki biegające za balonem...?
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-10-27, 2:38
ej sorry ja nie chce aby te cwoki graly z orzelkiem na piersi wolalbym zeby mieli to na co zasluguja czyli banda ciot = chujowe logo pzpn
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie