18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Kolejny przejaw nowoczesnego i tolerancyjnego ubogacania kulturowego w Szwecji.

Jestem kurwa w szoku. Kto by się spodziewał?!



Cytat:

Ciężarówka wjechała w tłum w Sztokholmie. Co najmniej dwie osoby nie żyją
Ciężarówka wjechała w grupę ludzi w stolicy Szwecji, Sztokholmie. Dwie osoby nie żyją - twierdzi szwedzka policja. Wcześniej media informowały o co najmniej trzech zabitych. Media donoszą też, że jest co najmniej 35 osób rannych. Na miejscu reporter szwedzkiego radia widział dziesięć samochodów policyjnych i pięć karetek. Policja podejrzewa, że to mógł być akt terroru.

Pojazd jechał prosto w tłum" - opisuje szwedzka gazeta "Aftonbladet". Rannych zostało kilka osób. Pojazd uderzył w ścianę domu towarowego. - Widziałem martwe osoby. Panuje tu kompletny chaos - mówi Martin Svenningsen, reporter, który znajduje się na miejscu wypadku. Policja informuje o dwóch zabitych, ale nieoficjalnie mówi się o nawet pięciu ofiarach śmiertelnych. Służby ratunkowe udzielają pomocy osobom poszkodowanym - podała agencja TT.

Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru - informuje agencja dpa.
Media podają, że ludzie w popłochu opuszczają miejsce zdarzenia. Cytują świadków, którzy mówią o chaosie. Na miejsce przyjechały radiowozy policji i karetki pogotowia; policja otoczyła i zamknęła teren. Jeden z reporterów Szwedzkiego Radia twierdzi, że policja użyła broni palnej. Również według szwedzkiej telewizji publicznej STV słychać było strzały. Pojawiły się też doniesienia o kolejnej strzelaninie w pobliżu miejscu zdarzenia i o pożarze, który miał wybuchnąć w okolicy.



źródło: wiadomosci.wp.pl/ciezarowka-wjechala-w-tlum-w-sztokholmie-co-najmniej-...

Zgłoś
Avatar
dzony91 2017-04-07, 16:06 11
Wcale nie jest mi ich szkoda.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-04-07, 16:11 3
Pewnego dnia przylecą kosmici, zobaczą to spierdolenie umysłowe i stwierdzą, że trzeba rozpierdolić ziemię, żeby zrobić miejsce dla kosmicznej obwodnicy.

Tak będzie.

"Cholerna, żałosna planeta. Wcale mi ich nie żal "

Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-07, 16:15
Słyszałem, że zastrzyki z ołowiu aplikowane do potylicy z prędkością ok 300m/s są skuteczne w walce z tym ścierwem.
Niestety to tylko teoria bo wyniki badań nie są do końca jednoznaczne.
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2017-04-07, 16:22 17
Znając szwedzką poprawność powiedzą że kierowca zasnął za kierownicą
Zgłoś
Avatar
Wuzzah 2017-04-07, 16:26
Szok i niedowierzanie
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-04-07, 16:41 24
Patrzę na indeksy giełdowe. W górę idą akcje producentów kredy.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-04-07, 16:42
W Europie wynaleziono lek na raka.
Więc sie nie martw jeśli masz raka, bo szybciej jebnie Cie Tir na deptaku, niż rak na szpitalnym leżaku.
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-04-07, 17:07 8










A tak w ogóle to
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-04-07, 17:23 13
Czekam na kwiaty marsze milczenia robienie loda ciapatym i odszkodowanie dla człowieka który jechał ciężarówka a nienawistni ludzie stali na jego drodze do raju.
Zgłoś
Avatar
Cross9819 2017-04-07, 17:31
"Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru" Sama się kurwa wjechała...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-07, 17:35 2
@up
Źle to interpretujesz. Czekają na wyniki czy był to ciapak z allaho akbarowa.
Jeśli wynik będzie pozytywny to zmieniąwersję, że nie był to akt terroru tylko pokojowy akt jedynej pokojowej religii pokoju.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-04-07, 17:43 5
Up Pierdolisz.
To byl Szwed! Juz to pisza rodowity szwed z dziada pradziada.



Typowy Szwed.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-04-07, 18:00 27
Kupadupasraka napisał/a:


Zgłoś
Avatar
lapps 2017-04-07, 18:04 3
Cross9819 napisał/a:

"Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru" Sama się kurwa wjechała...



to jest taki sposob myslenia prymitywnych ludzi. bron zabija, samochod jedzie, ciezarowka wjezdza. oni juz nie beda wnikac jak to sie dokladnie dzieje bo im sie mozg zaczyna przegrzewac i robia sie agresywni...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie