18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jakubbu 2013-12-17, 19:29 2
lazi taka kurwa z kamera i dupe truje cwaniaczkuajc jeszcze przy tym
Zgłoś
Avatar
weynrob 2013-12-17, 19:41 71
o widze tu wielu czlonkow rodzin utrzymywanych przez takich tepych kutasow

xts napisał/a:



a ty tępaczku nie szanujesz ludzkiej pracy?



prace szanuje jak najbardziej tylko pokaz mi gdzie tu jest kurwa praca
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-12-17, 19:43
wsiury jebane.
Zgłoś
Avatar
Jakubbu 2013-12-17, 19:43
weynrob napisał/a:

o widze tu wielu czlonkow rodzin utrzymywanych przez takich tepych kutasow



chuj czy straz miejska czy ktokolwiek inny. ciekawe czy bylbys taki madry gdyby w trakcie pracy podszedl do ciebie taki cwaniaczek i zaczal cie filmowac czekajac na najmniejszy blad a ty bys mu mogl gowno zrobic
Zgłoś
Avatar
gin 2013-12-17, 19:44 13
Skoro dziad jest na służbie to każdy z nas ma prawo chodzić za nim z kamerką i nagrywać. Jak to nie pasuje jednemu burakowi czy drugiemu to niech idzie zapierdalać do fabryki. Wkurwia mnie, że banda nieogarniętych ludzi siedzi przy tych fotoradarach. Gdyby jeszcze ustawiali je tak jak zaleca producent i zgodnie z prawem oznaczali miejsca kontroli radarowej to bym się nie przypierdalał. Instytucja która ma służyć ludziom zajmuje się ich gnębieniem. Gdyby jeszcze trzymali się w jakikolwiek sposób prawa...
Zgłoś
Avatar
lubom123@o2.pl 2013-12-17, 19:45
przede wszystkim pan niby strażnik wjejski powinien poinformowac ze zostajesz zatrzymany do czasu przyjazdu policji a tak to śmiało możesz mu kręcic sprawe o pozbawienie wolności osobistej
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-12-17, 19:49 1
myślałem, że ten operator kamery rozpłacze się hehe:D Dobra ciota zamiast być stanowczym to kurwa ucieka.. Jak jest taki pewny prawa poszedł by z nimi poczekał na policję i tyle. Swoją drogą to straż miejska nie ma testów sprawnościowych?? takie grube coś nie złapało by nawet emeryta.. i jeszcze ten tekst "a bieganie to jest uciekanie??" HAHAHA nie kurwa bieganie to jest poddanie się.. Jak mają nagrywać to straż to też niech wezmą kogoś kompetentnego i konkretnego:)) Straży miejskiej nie trawie ale jestem obiektywny i nie wrzucam wszystkich do jednego wora.
Zgłoś
Avatar
weynrob 2013-12-17, 19:51
Jakubbu napisał/a:



chuj czy straz miejska czy ktokolwiek inny. ciekawe czy bylbys taki madry gdyby w trakcie pracy podszedl do ciebie taki cwaniaczek i zaczal cie filmowac czekajac na najmniejszy blad a ty bys mu mogl gowno zrobic



daj staremu relanium i nie przezywaj tak tego filmu
Zgłoś
Avatar
boob47 2013-12-17, 19:52
weynrob napisał/a:

o widze tu wielu czlonkow rodzin utrzymywanych przez takich tepych kutasow

prace szanuje jak najbardziej tylko pokaz mi gdzie tu jest kurwa praca


nie kazdy musi nakurwiać na budowie po 10 godzin 43 lata a pierdoli jak dzieciak
Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-12-17, 19:54 1
Moje miasto, takie piękne...
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-12-17, 19:54 11
Jakubbu napisał/a:



chuj czy straz miejska czy ktokolwiek inny. ciekawe czy bylbys taki madry gdyby w trakcie pracy podszedl do ciebie taki cwaniaczek i zaczal cie filmowac czekajac na najmniejszy blad a ty bys mu mogl gowno zrobic


No i chuj - prawo na to zezwala, że można nagrywać. Jeżeli komuś nie pasuje, że go mogą nagrywać, to niech zmieni zawód, jak mu tak źle. Co z tego, że gość czeka na błąd - pracuj tak, żeby błędów nie popełnić, a jak popełniasz błąd jeden za drugim, to po prostu zajmujesz się nie tym co trzeba...
Pierwszy błąd ci kuglarze zrobili, że w ogóle typa zaczepili, a później się tylko pogrążali w kolejnych...
Zgłoś
Avatar
rufi145 2013-12-17, 19:54 1
Wyszczekany jest:D ale to mi sie podoba leci piwko
Zgłoś
Avatar
Jakubbu 2013-12-17, 19:56
weynrob napisał/a:



daj staremu relanium i nie przezywaj tak tego filmu



zadne ziolka nie sa potrzebne, za to przydala by sie porzadna selekcja tych "dziennikarzy"i testy sprawnosciowe dla sm i policji
Zgłoś
Avatar
potty 2013-12-17, 19:56 1
Typowy cwaniaczek.
A ledwo usłyszał o policji to zaczął uciekać i wykrzykiwać, że jest "dziennikarzem".
Powinien dziękować strażnikowi, że nie oberwał z pałki i z gazu. Wtedy może by się nauczył respektować prawo(chodzi tu o konieczność wykonywania poleceń funkcjonariusza).
Zaraz dzieci się odezwą, że bronię SM. Otóż osobiście jestem za tym, by połączyć te dwie instytucje w jedną.
A co do autora filmiku, to jeśli wszyscy "dziennikarze" są tacy, to aż strach.
Zgłoś
Avatar
Sebbi 2013-12-17, 19:59
Potty bronisz SM oczywiscie ze tak. Bardzo dobrze robi ze ich pilnuje bo to z jego pieniedzy moich twoich idzie na tyhc darmozjadow. Ma prawo robic takie poczynania. Tylko oni sie denerwuja bo teraz nie moga udawac i nie robic nic. Brawo dla tego Pana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie