18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kolejni zwyrodnialcy
phrontch • 2020-04-16, 23:24
Tym razem dwa przykłady


Zgłoś
Avatar
Wełzew 2020-04-17, 15:34
Takie filmiki to musi być jakiś fejk bo kurwa nie wierzę ,że można być tak pustym ,żeby odpalać na siebie samosąd ...
No kurwa...
Zgłoś
Avatar
aniechmnie 2020-04-17, 15:49 5
Mom and Death napisał/a:

Wysyp p*zdotatusiów za 3... 2... 1...



chuj wbijam w Twoja opinie, ale sie musiales poczuc podbudowany tym swoim komentarzem co? sad, little, man
Zgłoś
Avatar
gospodarz2 2020-04-17, 16:26 6
Mom and Death napisał/a:

Wysyp pizdotatusiów za 3... 2... 1...



Czlowiek który bije swoje dziecko to zjeb który sam wczesniej dostawal wpierdol przez cale zycie od innych bo jest ciotą i pizda. Wiec napewno bijesz swoje dziecko
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-04-17, 17:26 4
Pizdowaci tatusiowie jak zwykle nie zawiedli. Obsraliście się koncertowo. Lepiej pomyślcie o przeprowadzce na forum dla karmiących matek, bo nikt normalny nie che już czytać tego waszego płakusiania nad jebanymi bachorami.
Zgłoś
Avatar
robur69 2020-04-17, 18:33 12
dignogato napisał/a:

Pizdowaci tatusiowie jak zwykle nie zawiedli. Obsraliście się koncertowo. Lepiej pomyślcie o przeprowadzce na forum dla karmiących matek, bo nikt normalny nie che już czytać tego waszego płakusiania nad jebanymi bachorami.



Nawet nie jest mi przykro, ze za malolata stary z wujkiem i kolegami, robili ci z dupy jesien sredniowiecza...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-04-17, 19:19 2
robur69 napisał/a:

Nawet nie jest mi przykro, ze za malolata stary z wujkiem i kolegami, robili ci z dupy jesien sredniowiecza...



Pamiętam Cię. Urodziła Ci się niedawno córeczka i cierpisz na zniewieścienie. Widzę że nie posłuchałeś mojej rady i masz zamiar już na zawsze pozostać miękką fają.
Zgłoś
Avatar
kapciem 2020-04-17, 19:21
Czy takie filmy nie powinny lądować na hardzie?
Zgłoś
Avatar
oczami30latki 2020-04-17, 19:26 1
repowski napisał/a:

bycie ojcem jest zajebiste, a ty se dalej wal gruchę do skarpety...



To uczucie, kiedy Twój komentarz ma więcej piw niż temat
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-04-17, 20:19 3
Dobra wy sie tam nie zesrajcie z tym hejtem . Nie chodziło o to że bycie ojcem jest chujowe tylko o bezsensowne lamenty i fantazje pussydads co by oni nie zrobili takiemu oprawcy co dziecko tłucze. No ale jaki sens ma wywalanie tych emocji. Albo jeszcze jeden pojebany motyw - zakładanie sytuacji że jeżeli ktoś dał piwo za temat to oznacza że popiera i jara się tym co się dzieje na filmie co jest, delikatnie mówiąc, pojebane bo tutaj ocenia się jakby jakość materiału i jego moc. W przeciwnym razie można by było stwierdzić że osoby które dają piwa na hardzie za pojebane tematy, lubią sobie dłubać śrubokrętem w chuju albo popierają tortury da silvów itp... Nie wiem no kurwa zróbcie jakiś zakaz na wrzucanie materiałów z krzywdzeniem dzieci bo za każdym razem w takich tematach robi się cyrk.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-04-17, 20:36
repowski napisał/a:

bycie ojcem jest zajebiste, a ty se dalej wal gruchę do skarpety...



A ja tak z innej beczki - jak to się wali gruchę do skarpety? Czemu akurat skarpeta?
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-17, 21:06 2
@Mom and Death

Straszny żeś obskoczył wpierdol z tym Twoim komentarzem. A wiesz co jest w tym najśmieszniejsze? Że powtórzyłeś komentarz po kimś. I jeszcze tak się nie przyjął. Kapkę żenujące co? jajka się schowały do środka.

1

1
Zgłoś
Avatar
~Angel 2020-04-17, 21:15 5
kapciem napisał/a:

Czy takie filmy nie powinny lądować na hardzie?



A czy Ty nie powinieneś wylądować na Kwejku
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2020-04-17, 21:16 3
Mom and Death napisał/a:

Wysyp pizdotatusiów za 3... 2... 1...



Widać jak cie "tatuś" chował pizdo. Wszędzie gdzie dzieje się krzywda dziecku nieważne jakiemu, mojemu, kolegi, obcego, czy jest białe, żółte, czarne, czy kurwa niebieskie trzeba pomóc. Jebany chuju bez grosza honoru żeby Cię dalej jebali w dupę jak pewnie większość życia spędziłeś. Jebać takie kurwy jak Ty.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-04-17, 21:32 5
Mom and Death napisał/a:

Wysyp pizdotatusiów za 3... 2... 1...



Nie rozumiem jak mężczyznę, który jest wrażliwy na coś takiego jak na tym filmiku, można nazwać pizdotatusiem. Chyba samemu trzeba być takim psycholem, który tak traktuje nie mogące się obronić dziecko albo inna bezbronna istotę, żeby napisać coś takiego. Patrząc z perspektywy kobiety, mężczyzna, który kocha dziecko, umie się z nim bawić, tłumaczyć, przytulić i pocieszyć, jest niesamowicie męski i budzi mój szacunek i miłość. I cieszy mnie widok negatywnych komentarzy wystosowanych w stronę oprawcy, dziękuję Wam chłopaki, że macie serce i empatię, to naprawdę budujące, że w takich pierdolnietych czasach istnieją jeszcze ludzkie odruchy i współczucie. Pozdrawiam gorąco.
Zgłoś
Avatar
kapciem 2020-04-17, 21:46 2
Angel napisał/a:

A czy Ty nie powinieneś wylądować na Kwejku



Tutaj gdzie właśnie piszę post jest dział "Czarny humor niekoniecznie serio". W którym miejscu te dwa filmiki wydają ci się śmieszne?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie