18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kolejni zwyrodnialcy
phrontch • 2020-04-16, 23:24
Tym razem dwa przykłady


Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-04-17, 21:57 2
kapciem napisał/a:

Tutaj gdzie właśnie piszę post jest dział "Czarny humor niekoniecznie serio". W którym miejscu te dwa filmiki wydają ci się śmieszne?



Zadałeś pytanie kierownikowi, ale ja Ci odpowiem: w każdym, do pełni szczęścia brakuje tylko żeby złapał gówniaka za nogi i rozjebał mu baniak o ścianę.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2020-04-17, 22:08 1
kapciem napisał/a:

Tutaj gdzie właśnie piszę post jest dział "Czarny humor niekoniecznie serio". W którym miejscu te dwa filmiki wydają ci się śmieszne?



Tu jest dział Sadistic.pl » Portal » Czarne filmiki i lądują tu wypadki śmiertelne, skoki samobójcze, morderstwa, pobicia (bez widoku rozbryzganych flaków, trupów) a one też nie są śmieszne. Kto powiedział że materiały publikowane na tym forum maja być śmieszne?
Nie odpowiadają treści to nikt nikogo nie zmusza do ich oglądania.

W dziale hard lądują materiały które zgodnie z polskim prawem są dla osób pełnoletnich i dla tego aby przeglądać te treści trzeba być zalogowanym i podczas rejestracji potwierdzić swój wiek.
Zgłoś
Avatar
ewelina2709 2020-04-17, 22:11
O Ty kurwo niedomyta!!! Ja bym Ci pokazała porządny wpierdol. Ty ciapaty chuju. Za krzywdzenie dziecka umyłabym Cię w kwasie z uśmiechem na ustach
Zgłoś
Avatar
parolpl 2020-04-17, 22:23
Do rejestracji powinni dorzucać parasolki na takie shitstormy.

Na pierwszym filmiku akt agresji jest uzasadniony. Dzieciak zamiast uczyć się, to płacze (cóż, to umie). Ojciec pewnie wkurwiony progresem nauki wyładowuje swoją agresje (dodatkowo płacz dziecka napędzą irytacje i agresje). Jedynie o co się można przyczepić to metoda karania w postaci kopniaków.

Drugi filmik to typowa manifestacja z krajów trzeciego świata. Niewykluczone, że gość dowiedział się, że jego kobieta go zdradza i ma wątpliwości odnośnie ojcostwa. Jako, że założył, że nie jego dzieciak, to ma mniejsze odruchy by ukarać kobitę w postaci sprawiana bólu dzieciakowi (pewnie agresja przeniesiona, albo filmik niespodzianka ).

Takie moje zwykłe zgadywanie, ale trzeba zrozumieć wszystkie strony.

@Angel
Nie mów, że nie waliłeś to trupów z harda; ta twoja "wrażliwość ".
Zgłoś
Avatar
wasyl88 2020-04-17, 22:49
Mom and Death napisał/a:

Wysyp pizdotatusiów za 3... 2... 1...



Szkoda że twój stary też był pizdowaty i cię głupi chuju nie utopił. P. S. Chciałeś być śmieszny a nawet jednego piwa nie dostałeś. Obyś zdechł ciężką śmiercią śmieciu
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-04-17, 22:57 1
outsidethebox86 napisał/a:

Nie rozumiem jak mężczyznę, który jest wrażliwy na coś takiego jak na tym filmiku, można nazwać pizdotatusiem. Chyba samemu trzeba być takim psycholem, który tak traktuje nie mogące się obronić dziecko albo inna bezbronna istotę, żeby napisać coś takiego. Patrząc z perspektywy kobiety, mężczyzna, który kocha dziecko, umie się z nim bawić, tłumaczyć, przytulić i pocieszyć, jest niesamowicie męski i budzi mój szacunek i miłość. I cieszy mnie widok negatywnych komentarzy wystosowanych w stronę oprawcy, dziękuję Wam chłopaki, że macie serce i empatię, to naprawdę budujące, że w takich pierdolnietych czasach istnieją jeszcze ludzkie odruchy i współczucie. Pozdrawiam gorąco.



To pytanie po jakli chuj oni to wrzucają i oglądają? Jakiś emocjonalny masochizm? Ja tych filmów z dziećmi nawet nie odpalam. Dla mnie to jest hipokryzja bo ci wrażliwi i honorowi, męskomęscy mężczyźni będą płakać i srać żarem jak widzą krzywdę dziecka a w następnym temacie drwić i wyśmiewać egzekucje, okaleczenia, samobójstwa itd a no bo jak został przekroczony wiek 10 lat to już nie jest człowiek, a najlepiej jak jeszcze ma inny kolor skóry to wtedy będą bić brawa bo "dobrze tak jebanemu czarnuchowi".
Zgłoś
Avatar
JAROofBODOM 2020-04-17, 23:41
Jaką karę polecacie dla takich bydlaków? Tylko się wysilcie.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-18, 0:39
1

@ Mom and Death

Czekaj. Nie odpalasz tych filmów? Czyli wszedłeś tu . dałeś komentarz który dałeś. Skończyło się to dla Ciebie marnie. A teraz przyznajesz się że nawet nie oglądałeś...ile Ty masz lat? dwa?
Zgłoś
Avatar
Verano 2020-04-18, 1:01
Mom and Death napisał/a:

Wysyp pizdotatusiów za 3... 2... 1...



Łatwo po tekstach rozpoznać kto dostawał od ojca największy wpierdol na osiedlu hehe frajer!
Zgłoś
Avatar
StefanRyba 2020-04-18, 1:11
Mały azjatycki chujek wyżywa się na dziecku. To nie człowiek to przywiany ze stepu śmieć.
Zgłoś
Avatar
eFeN 2020-04-18, 1:13
Mom and Death napisał/a:

Wysyp pizdotatusiów za 3... 2... 1...



No jeżeli takie coś jest dla ciebie normalne i tylko pizdotatusiowie mogą sie buntować to niezłe ścierwo z ciebie.
Z zasadzie zastanów się po co w ogóle żyjesz, bo społeczeństwu nie tylko nie przynosisz pożytku, ale przy okazji w każdej chwili możesz zacząć mu szkodzić jeśli trafi ci sie okazja.

Tak więc weź się po prostu zabij. To nie jest trudne i tutaj na pewno znajdziesz jakiś dogodny sposób by zakończyć swój ścierwowy i nikomu nie potrzebny żywot.
Zgłoś
Avatar
AlecClaire 2020-04-18, 1:19
Każda lewaczka marzy o takim księciu pustyni. Wincy ich tu. Każda znajdzie swojego.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-04-18, 3:00
Coordinator napisał/a:

A ja tak z innej beczki - jak to się wali gruchę do skarpety? Czemu akurat skarpeta?



Ty tak serio? Bo kiedyś nie było zabawek erotycznych to się improwizowało, ze skarpet zwiniętych pizde się robiło. Kaloryfer i słonina itd itd.

~Angel napisał/a:

Tu jest dział Sadistic.pl » Portal » Czarne filmiki i lądują tu wypadki śmiertelne, skoki samobójcze, morderstwa, pobicia (bez widoku rozbryzganych flaków, trupów) a one też nie są śmieszne. Kto powiedział że materiały publikowane na tym forum maja być śmieszne?
Nie odpowiadają treści to nikt nikogo nie zmusza do ich oglądania.
W dziale hard lądują materiały które zgodnie z polskim prawem są dla osób pełnoletnich i dla tego aby przeglądać te treści trzeba być zalogowanym i podczas rejestracji potwierdzić swój wiek.



HA hahahaha dobre! A zwłaszcza to :"podczas rejestracji potwierdzić swój wiek" jak? no kurwa jak to sprawdzisz?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-04-18, 3:00
Wysyp pizd niezmiennie bawi! Tatuśkowie od siedmiu boleści szkoda mi waszych dzieci, że takie łajzy mają za "ojców".
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2020-04-18, 6:21
Dojebal bym skurwiela i kazal zrec jego gowno tak dlugo az by zgnil od srodka i zdechl. Mam nadzieje ze mlody przezyje do 14 roku zycia i go oprawi jak swinie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie