18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
qwachu 2014-06-13, 14:34 1
@dagnis: SM nie może ścigać bandytów, od tego są prawdziwi policjanci
Zgłoś
Avatar
Apakalolo 2014-06-13, 14:41 4
Ale dlaczego by nie podać danych kierowcy:

Imiona: Hans Christian
Nazwisko: Andersen
Narodowość: Duńczyk
Adres zamieszkania: Kapelvej 4, 2200 København N, Dania

Dane otrzymali niech się teraz martwią.
Zgłoś
Avatar
undermess 2014-06-13, 15:06 1
Czersk musi brać skądś pieniądze na pensję dla komendanta SM w końcu zarabia więcej niż burmistrz oddalonych o 20km Chojnic (ok 50tyś miasto). Niestety Czersk i Człuchów to najgorsze miejsca jeśli chodzi o SM, kiedyś w Żalnie (gm Człuchów) strażnik miejski mieszkający przy ulicy stawiał fotoradar u siebie na balkonie i pilnował go z domu.
Zgłoś
Avatar
SuperMotorzysta 2014-06-13, 15:17
Polska mistrzem Polski xD
Zgłoś
Avatar
witekfree 2014-06-13, 16:30
Jak to wczoraj dostałem do swoich rąk - to musiałem to wysłać do TVN-u .. niełze jaj dzisiaj z tego wszystkiego wyszły
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-06-13, 16:37
z każdym kolejnym filmikiem o "Straszy" Miejskiej utwierdzam się w przekonaniu, że tam pracują sami niedorozwinięci [czyt. pierdolnięci]
Zgłoś
Avatar
SzaraWydra 2014-06-13, 16:49
Ja się kurwa pytam... Którędy do wyjścia.
Na dziś już starczy tego kabaretu.
Zgłoś
Avatar
użyszkodnik 2014-06-13, 18:18 3
zombic napisał/a:

Pojdzmy krok dalej - niech SM postawi fotoradarek na jakiejs lawecie czy przyczepce i zacznie jezdzic przez miasta (powiedzmy z predkoscia 80-100 km/h - przeciez moga, kto im zabroni). Fotorada bedzie uwazal ze wszystkie zaparkowane samochody poruszaja sie z predkoscia 80-100 km/h i wszystkim porobi slitasne foteczki. Szach mat kierowcy



300 zł i 4 pkt karne. Pana samochód stał z prędkością 80km/h w terenie zabudowanym!
Zgłoś
Avatar
lukee85 2014-06-13, 19:27
Kiedyś dostałem mandat (okolice Czerska - nie wiem dokładnie jaka miejscowość) na przyczepkę, którą akurat pożyczył mój krewny...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-06-13, 19:46 2
Apakalolo napisał/a:

Ale dlaczego by nie podać danych kierowcy:

Imiona: Hans Christian
Nazwisko: Andersen
Narodowość: Duńczyk
Adres zamieszkania: Kapelvej 4, 2200 København N, Dania

Dane otrzymali niech się teraz martwią.


Znając rozgarnięcie polskich strażników miejskich pewnie by wysłali tam mandat i byłaby chryja na skalę międzynarodową.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2014-06-14, 1:34
nikt z was nie zauwazyl ze w naglowku na TVN sa kompletne bzdury? powinni brzmieć "musi wskazac kierowce lawery" a nie to co durczoki wymyslily
Zgłoś
Avatar
Henboh 2014-06-14, 1:35
Kurwa, Bareja się w grobie przewraca.

Piąta RP (czy który tam numer teraz mamy tego kurwidołka) czyli ciąg dalszy PRL-owej codzienności. Jak tu ma być lepiej, jak tu takie zidiocenie w kraju się szerzy.

A swoją drogą, "Boguś" jakim idiotą by nie był, to pięknie pokazał, jak zjebane jest prawo w Polsce. Na pirata/cwaniaka nie ma siły, ale na normalnych ludzi naciągających lub lekko przekraczających przepisy, nie ma zmiłuj. Piękny kraj, tylko ludzie jacyś tacy... kurwa ehh.
Zgłoś
Avatar
xardas1988 2014-06-14, 2:41
O czym my rozmawiamy. Sąd Najwyższy stwierdził jakiś czas temu, że straż miejska nie może w takich sytuacjach kierować wniosków o ukaranie. Musi się zwracać do policji o "pośredniczenie". Sprawa trafi do Sądu, a sąd umorzy na 1 posiedzenie ze względu na brak aktu oskarżenia wniesionego przez uprawniony podmiot. W większych miastach strażnicy już to opanowali... w tej pipidówie widać jeszcze nie.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-06-14, 14:35
Przecież wiadomo, że z decyzją Trybunału nie ma obowiązku mówienia kto jechał. Straż miejska i policja muszą wysyłać mandaty imienne, a nie A,B,C. Nawet mandat od straży miejskiej za wycieraczką za złe parkowanie możemy wziąć i się nim podetrzeć i nikt nam niczego nie zrobi.
Zgłoś