18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
milosciprzyjazn 2014-03-16, 19:32 1
MaczoJuh napisał/a:

Oni go wzieli i wpakowali do auta, by zawiesc do szpitala... lepsze to niz czekac 30min na karetke.


No właśnie sęk kurwa w tym że nie lepsze, bo czymś takim narobią mu więcej szkody niż pożytku. Nie wiadomo co mu jest, czy ma uraz gdzieś w kręgosłupie, na odcinku szyjnym czy połamane nogi. NIGDy nie rusza się ofiar wypadku, chyba że do ułożenia w pozycji bezpiecznej ustalonej lub jeżeli jego życiu zagraża jakieś bezpośrednie niebezpieczeństwo. Każdy debil to wie, co miał chociaż zajęcia przysposobienia obronnego w szkole lub kurs prawa jazdy...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-16, 20:29
Udzialanie pierwszej pomocy po rusku jest po prostu niewiarygodne. Swoją drogą, mamy tu modelowy przykład dlaczego nie wolno wyprzedzać w rejonie przejść dla pieszych.
Zgłoś
Avatar
Qdlej 2014-03-16, 20:49
Jak widzę w dolnym rogu .RU już wiem że, będzie zacnie
Zgłoś
Avatar
Big_Macintosh 2014-03-16, 21:49
Kurwa, jakiś czas temu widziałem taką podobną akcje z bliska, dla uściślenia to było kilka metrów. Stałem na przejściu, a typek któremu widocznie nie straszne czerwone światło wszedł z naprzeciwka na jezdnię i został kurwa ładnie skoszony przez samochód. Wyjebało go w powietrze na wysokość około dwóch przeciętnych Kowalskich, a na odległość około pięciu. Widok bezcenny. I chyba tylko mój głośny komentarz do znajomego: "O kurwa, widziałeś jak jego w kosmos wyjebało" był tutaj nie na miejscu...
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-03-16, 21:59
Coś mi się wydaje że i tak mu wszystko jedno, bo kto umarł ten nie żyje
Zgłoś
Avatar
okap121 2014-03-17, 6:10 1
do auta a potem że niby do szpitala a w rzeczywistości do rzeki wyjebią he he
Zgłoś