18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne


Opis z youtube:
Zatrzymanie na trasie szybkiego ruchu i agresywny atak, próba wybicia szyby oraz pobicia mnie na trasie S8 w okolicach Wielunia przez polskiego agresywnego kierowcę Porsche. Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą s8 w kierunku autostrady a1, wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta po wyprzedzeniu ,zatrzymał mnie i cały ruch co mogło spowodować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić.
Zgłoś
Avatar
wins89 2019-07-04, 22:31 9
ale dupa pajaca zapiecze
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2019-07-04, 22:32 72
Zszedł prosto ze zmywaka w londynie
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2019-07-04, 22:41 6
Ale patola. Po obu stronach... Zenada, nawet nie chce wiedziec co bylo mowione na wyciszonych momentach. Jeszcze disco polo brakuje w tle. Do gazu lupkowego wszystkich !!! Ahoj !
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2019-07-04, 22:52 49
Debil, za taką akcję przymusowa terapia w szpitalu psychiatrycznym płatna przez kierowcę, odebranie prawa jazdy na co najmniej 6 miesięcy i wyrok za zagrażanie życia i zdrowia innych użytkowników drogi - bo w końcu takie hamowanie mogło się skończyć karambolem i całą rodzinę mógł np. staranować jakiś samochód ciężarowy
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-07-04, 22:58 3
dźwięk został wyciszony przez A na zlecenie B bo C z filmiku szuka winy po za sobą...
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2019-07-04, 23:02 57
Nie wiem co bym zrobił ale zastanawiam się czy tłumaczenie w sądzie z przejechania typa w celu ratowania rodziny, coś by dało
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2019-07-04, 23:16 7
Szacun za samochód. Choć i tak pewnie zarobiony na wyłudzeniu VAT.
Zgłoś
Avatar
mianas 2019-07-04, 23:41 2
czerwone gacie patol....
Zgłoś
Avatar
tomasz220289 2019-07-05, 0:28 22
jak tylko wychodzil ze swojego porsche, powinen dojebac pedal gazu i nakierowac na niego,
jednego debila mniej, ktoremu sterydy juz doszczetnie chyba wyzarly mozg.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-07-05, 1:00 6
Swinkwizytor napisał/a:

Nie wiem co bym zrobił ale zastanawiam się czy tłumaczenie w sądzie z przejechania typa w celu ratowania rodziny, coś by dało



Ponoć daje,jak ktoś cię zaatakuje,pomijając samoobronę możesz w szoku zachować się w afekcie,nawet podświadomie coś zrobić,ale nie wiem czy przejechać,tylko raczej przestawić mu furę i za to nie odpowiadać,bo masz prawo się ratować za wszelka cenę.Choć z tymi sądami to chuj wie,jeszcze teraz jak typ wyglądał jak buk horror i obszczynać się
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2019-07-05, 1:06 2
W sądach też wesoło. Ostatnio miałem sytuację, że podałem swoją wersję (powód rozprawy), strona przeciwna ją absolutnie potwierdziła a sąd i tak stwierdził co innego bo powołał się na jakąś legalizację a nie stan faktyczny...

A jakbym miał pozwolenie na broń i takiego typa odstrzelił w takim wypadku jak na filmie? Proszę o eksperta.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2019-07-05, 2:01 4
Widać po typie, że cykl trenbolonu źle wszedł.
Zgłoś
Avatar
modoc 2019-07-05, 6:07 8
Białko ryż i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-07-05, 7:25 3
diler ze wschodniego Londynu kupel Popka ................................................................................kręcili teledysk do kolejnego gówna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie