18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Enbeen 2015-12-29, 11:23 35
też raz tak zrobiłem, w ogóle to niech pierwszy rzuci kamień kto za łebka tak nie zrobił
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-12-29, 11:29 92
Enbeen napisał/a:

też raz tak zrobiłem, w ogóle to niech pierwszy rzuci kamień kto za łebka tak nie zrobił



Ty lepiej uważaj z takimi deklaracjami, bo do Polski zjechały ostatnio Abdule i Mohamety co mrozu nie znają, za to rzucanie w kogoś kamieniami to dla niektórych element kultury i systemu karnego...

Jeszcze zechcą Cię kulturowo wzbogacić czy coś...

PS ja do poręczy w wieku około 5 lat;)
Zgłoś
Avatar
ponczo11 2015-12-29, 11:32
za kajta zrobiłem tak samo - niestety musiałem się sam oswobodzić - wystarczyło dobrze "chuchać" i po sprawie
Zgłoś
Avatar
binladden 2015-12-29, 11:33 3
Oj dzieciaki zawsze będą to robić.. Gorzej jak to robią dorośli goście, wtedy zaczynam wątpić w ewolucję.
Zgłoś
Avatar
TB303 2015-12-29, 11:48 41
Enbeen napisał/a:

też raz tak zrobiłem, w ogóle to niech pierwszy rzuci kamień kto za łebka tak nie zrobił


Spoko, powiedz tylko gdzie mieszkasz a rzucę w Ciebie kamieniem. Potem jeszcze raz za głupotę.
Zgłoś
Avatar
papryka244 2015-12-29, 12:42
Hahaahahah!
Miałem identyczną historię .
Z tym fartem ,że kolega akurat kupił syfon
Psiknął i udało się bez urazu ale gdyby nie to...
Zgłoś
Avatar
Enbeen 2015-12-29, 12:45 20
TB303 napisał/a:


Spoko, powiedz tylko gdzie mieszkasz a rzucę w Ciebie kamieniem. Potem jeszcze raz za głupotę.

ohooh pan poważnym, co jego nawiększym wygłupem w życiu było ubranie prawego buta na lewą nogę się odezwał
Zgłoś